Duft & Doft, Hydra Soother, Deep Hydration Mask (Głęboko nawilżająca maska do twarzy)

Pojemność 1 szt

Głęboko nawilżająca maska do twarzy Hydra Soother Deep Hydration Mask Duft & Doft powstała, by pielęgnować cerę suchą, odwodnioną, wrażliwą i wymagającą nawilżenia. Koi i uspokaja skórę twarzy, reguluje jej barierę hydrolipidową. W jej recepturze znajdziemy ekstrakt z aloesu, wyciąg z zielonej herbaty, wysokocząsteczkowy i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, wyciąg z liści kamelii, kolagen, wyciąg z korzenia tarczycy bajkalskiej, glicerynę oraz ekstrakt z karczocha.

nawilżające
w saszetce
>100ml

Maska świetnie nawilża i ma naturalne składniki

Maskę Duft&Doft wygrałam w konkursie. Mam skórę mieszaną z lekkim trądzikiem i często potrzebuje ukojenia.

Maska jest bardzo dobrze nasącza aktywnymi składnikami jak wyciąg z zielonej herbaty, kolagen, kwas hialuronowy, wyciąg z liści kamelii i z korzenia tarczycy bajkalskiej, glicerynę oraz ekstrakt z karczocha. Płachta dość dobrze trzyma się,

Moja skóra skóra była wypielęgnowana, nawilżona i nawodniona. Maska zmniejszyła zaczerwienienia i ukoiła pobudzona skórę.

Super

Głęboko nawilżającą maskę do twarzy Hydra Soother Deep Hydration marki Duft&Doft dostałam w prezencie. Maska jest w formie płachty bardzo dobrze nasączonej aktywnymi składnikami jak wyciąg z zielonej herbaty, kolagen, kwas hialuronowy, wyciąg z liści kamelii i z korzenia tarczycy bajkalskiej, glicerynę oraz ekstrakt z karczocha.
Dość dobrze trzyma się, choć mogłaby być lepiej dopasowana do twarzy.
Opakowanie przyciąga wzrok i łatwo się je otwiera.
Jestem z niej bardzo zadowolona, Opakowanie ponieważ po zdjęcie maski po ok 20 minutach moja cera była wypielęgnowana, nawilżona i nawodniona. Maska genialnie ukoiła moją zaczerwienioną po zabiegu dermarollerem skórę. Polecam z czystym sumieniem.