Duft & Doft, Pink Milk Mask (Mleczna maska do twarzy tonizująco - przeciwzmarszczkowa)

Pojemność 5 szt

Nowa maseczka Pink Milk Mask firmy Duft & Doft posiada właściwości rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe i tonizujące dla zmęczonej cery. Napełniona ekstraktem z perłowych protein mlecznych, maska przylega do konturów twarzy, zapewniając wyjątkowo wygodne dopasowanie (bez poślizgu!), Jednocześnie odżywiając skórę dzięki specjalnym odżywkom o różowej esencji (27 ml na arkusz). Nr 1 jako najlepsza maska w Korei.
Testowany dermatologicznie.

Dobrze nawilża

Największym plusem tej maseczki jest mocne nawilżenie. Moja skóra stała się odżywiona i miękka. Jak zapewnia producent maska ma działanie rozjaśniające. Szczerze jakoś tego specjalnie nie zauważyłam. Być może dlatego, że nie narzekam na przebarwienia skóry. Lubię maseczki w płachcie i ta spodobała mi się szczególnie przez to że jest mocno nasaczona. Dzięki temu łatwo przylega do twarzy i nie odkleja się po kilku minutach. Ogólnie maska jest bardzo przyjemna i godna polecenia.