The Oozoo, Oozoo Bear, Black Space Pore Caring Mask (Maseczka oczyszczająca)

The Oozoo, Oozoo Bear, Black Space Pore Caring Mask (Maseczka oczyszczająca)

Pojemność 1 szt

Ratownik skóry, miś Oozoo przybył na Ziemię z kosmosu, aby zapewnić Ci pielęgnację specyficznych problemów skóry!
Innowacyjny produkt serii 3, Black Hole Bear jest maseczką do twarzy regulującą wydzielanie sebum i nawilżającą skórę, aby zapewnić jej odmłodzony wygląd. Pory są zamknięte.

Najlepsza maska w płachcie do cery trądzikowej!

Kupiłam tę maseczkę, bo jej opakowanie wygląda super! Akurat w Sephora była jakaś akcja promocyjna -20% to się skusiłam na dołożenie tej maseczki do zakupów, bo jej cena jednostkowa - 25 złotych przyznam, że jest wysoka. Ale wszystko sprowadza się do tego czy warto....

WARTO. Uwielbiam maseczki w płachcie i jak powiem, że miałam ich już w życiu koło 100 różnych to nie skłamię. Zużywam ich średnio 10 na miesiąc, więc mam porównanie między tymi za 2 złote, 10 złotych czy 25 złotych.

Mam cerę mieszaną, trądzikową, łatwo zapychającą się, z wągrami, ale też mam 28 lat i pierwsze zmarszczki. Jednym słowem trudno mi znaleźć kosmetyki do pielęgnacji.

Maseczka Oozoo Bear zachęciła mnie słowami "pore caring pask". Mam bardzo głęboko osadzone wągry w porach, więc trudno jest z nimi cokolwiek zrobić. Do tego mam aktywny trądzik na czole, czasem na brodzie i wiecznie suche policzki i skórę pod oczami.

Ta maseczka jest REWELACYJNA. Problematyczne jest wyciśniecie esencji, bo trzeba w to włożyć trochę siły, a bałam się, że opakowanie pęknie. Ale nie pękło i esencja pstryknęła do płachty. Po rozmasowaniu płachty wyjęłam ją i nałożyłam na twarz. W opakowaniu zostaje sporo esencji, więc wmasowałam ją w szyję i dekolt (i jeszcze zostało).

Płachta jest z tych lepszych jakościowo. Miękka, mocno nasączona, dobrze leży na twarzy. Można ją trzymać 30 minut i nie wysycha (nie wiem jak w upale +30, bo używałam jej w chłodniejszy dzień). Po usunięciu płachty esencja zostaje na skórze, więc ją wklepałam. Pierwsze odczucia to miękka, ładna, promienna cera i bardzo dobrze nawilżona. Esencja dość szybko się wchłonęła. Powiem szczerze, że po paru minutach nie byłam zachwycona, bo nawilżenie dają inne, tańsze maski, ale...

PO GODZINIE od zrobienia maseczki jak spojrzałam w lusterko widoczna była magia. Krosty o ropnym podłożu trądzikowym na czole były znacznie zmniejszone, nawet o 50-70% w stosunku do wielkości przed maseczką. Zaczerwienienia zredukowane. Pory zmniejszone. A cera cały czas piękna i nawilżona.