The Oozoo, Oozoo Bear, Water - Bang Hydrating Mask (Maseczka nawilżająca)

The Oozoo, Oozoo Bear, Water - Bang Hydrating Mask (Maseczka nawilżająca)

Pojemność 1 szt

Ratownik skóry, miś Oozoo przybył na Ziemię z kosmosu, aby zapewnić Ci pielęgnację specyficznych problemów skóry!
Innowacyjny produkt serii 1, Milky Way Bear jest nawilżającą maseczką, która nawilża, rozświetla i zwiększa zdolność skóry do utrzymania poziomu nawilżenia.

w saszetce
<50ml
Cera
normalna

kolejna dobra maska

Mam za sobą wiele zużytych masek w płachcie. Ta wpadła mi w oko przez śliczne opakowanie. Bardzo spodobał mi się pomysł samodzielnego wciśnięcia substancji aktywnej do reszty saszetki.

Płat jest bardzo cienki, świetnie leży na twarzy. Do niego jest przyklejona folia ochronna zapobiegająca zniszczeniu. Pomysł jest dobry, ale folia jest zbyt gruba i przeszkadza w nałożeniu płachty na twarz, przy odrywaniu folii, maska odkleja się od twarzy.

Po użyciu skora była miękka i nawilżona. Więcej było widać dopiero następnego dnia. Skóra była wygładzona, zaczerwienienia zbladły. Twarz była jedreniejsza i bardziej miękka.

Bardzo fajne nawilżenie

Dla mojej skóry produkt ten jest jak najbardziej na plus. Daje fajny efekt nawilżenia, ponad to skóra jest po nim gładka przez bardzo długi czas. Cena nie jest zachęcająca jednak warto zakupić.