ViViean, Viv, Sensitive Milk (Mleczko do demakijażu)

ViViean, Viv, Sensitive Milk (Mleczko do demakijażu)

Pojemność 1 000 ml

Mleczko polecane dla cery wrażliwej i suchej, przeznaczone jest do demakijażu twarzy i oczu. Zawiera aloes, olejek ze słodkich migdałów, witaminę E. Mleczko oczyszcza skórę, zmiękcza i wygładza, jest bogate w delikatne składniki, które nie podrażniają skóry.

Fantastyczny kosmetyk

Nie spodziewałam się, że tak polubię to mleczko. Cała seria bardzo przypadła mi do gustu, ale mleczka używam chyba najchętniej. Jest świetne. Bardzo dobrze oczyszcza (świetnie radzi sobie ze zmywaniem zanieczyszczeń, makijażu), nawilża skórę, zapewnia jej optymalne napięcie, wygładza, zmiękcza. Przy tym kosmetyk nie przetłuścił mi strefy T, nie spowodował wysypu wyprysków - podczas stosowania skóra była gładka, matowa, dobrze nawilżona i ukojona. Kosmetyk jest bardzo delikatny, dzięki czemu łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia - mam naczynkową cerę i świetnie się dla niej to mleczko nadaje.

Dodatkowymi atutami jest wydajność, fajne opakowanie i delikatny zapach. Buteka jest solidna, posiada pompkę, samo mleczko starcza na długo, ma fajną konsystencję - nie spływa, ale nie jest też bardzo rzadkie, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.

Polecam.Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/3