Eveline, Nail Therapy Professional, Skoncentrowana odżywka do paznokci, 8w1 (nowa wersja)

Pojemność 1 szt

8w1 Total Action, czyli najbardziej znana odżywka Eveline teraz bez formaldehydu!
Idealna dla osób borykających się z problemem paznokci zniszczonych, rozdwajających się, cienkich, miękkich, kruchych, łamliwych, matowych, a także o nierównej powierzchni. Nowa, ulepszona formuła sprawia, że efekty kuracji są widoczne po 10 dniach stosowania – płytka jest wzmocniona, zregenerowana i wygładzona.
Jak stosować? 1. dnia nakładamy preparat na paznokcie. 2. dnia nakładamy drugą warstwę. 3. dnia zmywamy odżywkę przy pomocy zmywacza Nail Therapy i powtarzamy kurację. Odżywkę stosujemy przez 2 tygodnie i przerywamy kurację na miesiąc.

W porządku

Do tej odżywki wracam regularnie, głównie ze względu na promocje w rossmannie. Można ją kupić w dobrej cenie i ma wszechstronne działanie. U mnie sprawdza się szczególnie dobrze po hybrydach kiedy moje paznokcie są osłabione. Polecam

Wybawienie

Moim zdaniem to najlepsza odżywka do paznokci. Jest niezwykle trwała. Dobrze trzyma się na paznokciu. Zawsze poprawia wygląd moich paznokci np. po długotrwałym stosowaniu hybrydy. Ma ładny mleczny kolor, paznokcie po jej użyciu ładnie wyglądają.

Nowa wersja jest beznadziejna. Poproszę starą wersję!!!!

Odżywkę od Eveline 8w1 pamiętam z czasów liceum, chyba wszyscy o niej słyszeli... doskonale się sprawdzała. Utrzymywała się na paznokciach około tygodnia, paznokcie były po niej widocznie odżywione, szybciej rosły, płytka biała. Doskonała odżywka. Ostatnio postanowiłam zregenerować moje paznokcie po hybrydzie. Postanowiłam kupić od dawna nie używaną odżywkę Eveline 8w1- trochę się zdziwiłam że jest nowa wersja- jak tamtej nic nie brakowało. Nie zastanawiając się długo wpadła do moje koszyka. W ten sam dzień wieczorem użyłam jej. Pomalowalam od razu dwie warstwy ( tak jak to robiłam zawsze) trochę długo schła, ale poczekałam cierpliwie. Na drugi dzień, zauważyłam że zaczeła mi schodzić płatami z paznokci?!?!?!? Pomyślałam że może zrobiłam coś nie tak. Wieczorem zmyłam resztki, wzięłam odtłuściłam paznokcie(nigdy tego nie robiłam wcześniej przed zakładaniem odżywki ale może coś to da :)) pomalowalam ponownie dwie warstwy. Na następny dzień to samo.....:/// Nie poddając się ponownie zmyłam i tym razem pomalowalam jedną warstwę. Nie schodzi tak jak przy dwóch. Natomiast nie trzyma się tak jak poprzednia wersja, schodzi po około 2 dniach. Fakt paznokcie rosną po niej ładniejsze, natomiast jest to trochę dla mnie uciążliwe malować je co 2-3 dni. Niestety nowa wersja jest bardzo kiepska. Daje zaledwie 2 gwiazdki. Nie Kupię ponownie. Będę szukać czegoś innego.

Faworyt !!

Jedyna fajna i skuteczna odżywka do paznokci jaką miałam!!

Odżywka bardzo dobrze spełnia swoje zadania. Utwardza ona paznokcie,nadaje im blasku oraz odżywia. Wiele razy moje paznokcie były w bardzo kiepskiej formie i tylko ta odżywka im pomagała. Codziennie smaruje 1 warstwę,po paru dniach zmywam i tak od nowa :) Jest to dla mnie bardzo skuteczna metoda.

Odżywka ma gęstą konsystencję. Jest bardzo wydajna. Bardzo łatwo można ją aplikować i wysycha dość szybko. Cena też jest przystępna jak na tą odżywkę. Na pewno będę do niej wracać :)

NATURALNY WYGLĄD

Plusy(+)
- utwardza
- odnawia strukturę paznokcia
- zabezpiecza przed łamaniem I rozdwajaniem
- wygładza powierzchnię
- naturalny wygląd na paznokciach
- cena
- dostępność
- wydajność

Minusy(-)
- trwałość odżywki na paznokciu

Podsumowując odżywka jest świetna żeby tak szybko nie schodziła należy paznokcie przez zabiegiem dokładnie osuszyć najlepiej zmywaczem i nałożyć jedną warstwę. Przy używaniu jej regularnie można zobaczyć efekty ;)

Działanie pozytywnie zaskakuje, ale trzeba mieć na nią sposób

Odżywkę od Eveline otrzymałam w boxie konkursowym wygranym na Wizażu, za co bardzo dziękuję. Miałam ostatnio kilka odżywek do paznokci do przetestowania i wreszcie nastał moment, kiedy mogę na spokojnie opisać działanie 8w1. Mam paznokcie rozdwajające się, wymagające polerowania, odżywek i innych zabiegów - nie wiem, za co mnie tak pokarało, bo nigdy nie robiłam ani hybrydy, ani innego poważniejszego zabiegu paznokciowego. Przetestowałam sporo odżywek i zaliczam je do dwóch grup: te, co mają efekty tylko podczas pomalowania, albo te, które dodatkowo dają efekt po zaprzestaniu używania. Tę odżywkę zaliczam do drugiej grupy!

OPAKOWANIE
Klasyczny flakonik, z pędzelkiem. Jego szerokość jest standardowa, czyli niestety niezbyt duża i przez to trochę ciężej się maluje paznokcie. Nie dotarłam jeszcze do końca butelki, ale pędzelek jest na tyle długi, że moim zdaniem nie będzie problemu z nabraniem niemal do ostatniej kropli. Naklejka mocno się trzyma i nie zdziera.

PŁYN
Odżywka jest mlecznobiała, ale jednolita, nie ma żadnych grudek ani widocznych nierozrobionych składników. Zapach lakierowy, intensywny, ale do wytrzymania. Odżywka ma charakter lakieru, może po wyschnięciu jest trochę bardziej miękka, niż klasyczny barwny lakier. Jest po prostu bardziej... elastyczna, przez co nie widać zarysowań.

EFEKT TUŻ PO
Paznokcie są pokryte gładką, lakierową warstwą. Na pewno są twardsze, mniej się wyginają, no i są zabezpieczone przed dalszym rozdwajaniem. Przy jednej warstwie paznokcie są tylko troszkę bledsze, przy dwóch - mleczne. Co kto lubi :)

EFEKT DŁUGOTRWAŁY
Występuje - a to już sukces! Co ważne, paznokcie nie są wysuszane przez odżywkę lakierową, co też jest rzadkością przy odżywkach ze średniej półki cenowej. W zasadzie już po tygodniu zauważyłam, że paznokcie są mocniejsze, mniej się gną, są twardsze. Przez miesiąc testu naprawdę zauważyłam dobre efekty! Aż byłam pozytywnie zdziwiona. Oczywiście równolegle stosowałam kremy do rąk, kremy wzmacniające płytkę i polerowanie, ale wcześniej też to robiłam, więc efekty odżywki i tak mogłam zaobserwować.

MANKAMENTY
O niezbyt szerokim pędzelku już wspominałam. Drugą rzeczą jest rzeczywiście to, że odżywka się nie trzyma zbyt długo na paznokciu - jest na to jednak sposób. Wystarczy stosować tylko 1 warstwę, a nie dwie. Za pierwszym razem pomalowałam 2 warstwy i odżywka zeszła mi dosłownie płatami. Nawet nie musiałam moczyć rąk, wystarczyło małe ciągnięcie ze strony skórek. I to było niedobre, bo kiedy odżywka schodzi płatami, narusza płytkę paznokcia, która staje się przez to matowa i trzeba znów polerować, więc dwie warstwy wręcz niszczą płytkę.
Natomiast jedna warstwa utrzymuje się w niezmienionym stanie do dwóch dni, pod warunkiem, że paznokcie nie mają styczności z myciem włosów - wtedy troszkę się odpryskuje, ale nie za dużo.

Warto odżywkę wypróbować i zobaczyć, czy nam odpowiada. Ja ją mogę szczerze polecić, z zastrzeżeniem, że powinno się stosować jedną warstwę :)

Moj hicior

Nie ma co sie zastanawiac, chyba najelpszy produkt jaki mi bylo dane sprobowac na paznokcie. Biorac pod uwage cene i dzialanie to jest to cos co poleciłabym nawet wrogowi. Gdybym tylko ktos wyprodukowal cos podobnego ale do pogrubienia wlosow byłabym szczesliwsza ! Dodam tylko ze probowalam inne odzywki eveline i jednak ta jest najlepsza, rozowa tylko daj efekt innego koloru al pogrubienia nie zauwazylam. Bez tej odzywki nie jestem w stanie nawet lekko zapuscic paznokci, oprocz tego odzywka nadaje lekki bialawy kolor ale na nią nakladam na koeljny dzien lakier i idealnie sprawdza sie. Polecam nalozyc dwie warstwy ale w kolejnych dwoch dniach.

Tragedia

Kiedyś to była najlepsza odżywka ever. Teraz jest gęsta długo schnie i schodzi płatami z paznokci. Trzeba malować codziennie.
Po tygodniu takiej zabawy nie widze absolutnie żadnych rezultatów tylko butelkę z zgęstniała odżywka.
Czytając recenzje zachwalające zastanawiam się czy nie poszli w ruch kupowanie opinii. Bo po zmianie formuły produkt jest beznadziejny.

Nie kupię ponownie

Zawsze kupowałam odżywki do paznokci Eveline i zawsze byle super niestety ostatnio jak ja kupiłam to już nie to samo co kiedyś ta odżywka nie nadaje się do niczego nie poprawia paznokci a mam wrażenie że po niej jeszcze są w gorszej kondycji niż były wcześniej tylko strata pieniędzy więcej nie kupie

Wzmocnienie i naturalny wygląd

Super kuracja dla wzmocnienia paznokci. Na początku stosowałam ją według zaleceń producenta i efekt był super. Później zaczęłam stosować ją jako bazę pod inne lakiery, płytka się nie odbarwiała, była mocna i zdrowa. Nosiłam go również sam, bez zmywania po dwóch dniach, nie było różnicy z stosowaniem zgodnym z zaleceniami, a paznokcie miały śliczny, delikatny, mleczny kolor.

Już nie tak dobra

Kiedyś faktykcznie była super i starczała na długo.Obecnie każdy produkt eveline - odżywka, to prawie to samo. Po kilku zaledwie użyciach (ok. 5 - 7 aplikacji) produkt staje się tak gęsty, że nie staje się wprost nie możliwy do aplikacji na paznokcie. Ostatnio kupiłam 3 różne odżywki eveline, myśląc że może tylko konkretna odżywka taka jest. Jednak wszystkie odżywki, stają się po kilku użytkowaniach takie same. Ponad połowę odżywki musiałam wyrzucić 3 razy...straszna strata pieniędzy. Już więcej nie kupię.

Długie paznokcie bez doklejania

Złoty Graal. Nie zawsze stosuję się do zaleceń producenta i potrafię od razu nałożyć 2-3 warstwy, ponieważ lubię ten mleczny efekt na paznokciach. Mimo straszaków w internecie nigdy nie zrobiła mi krzywdy. Dzięki niej mogę mieć swoje długie paznokcie i wyglądać w pracy elegancko.