Eveline, Nail Therapy Professional, Skoncentrowana odżywka do paznokci, 8w1 (nowa wersja)

Pojemność 1 szt

8w1 Total Action, czyli najbardziej znana odżywka Eveline teraz bez formaldehydu!
Idealna dla osób borykających się z problemem paznokci zniszczonych, rozdwajających się, cienkich, miękkich, kruchych, łamliwych, matowych, a także o nierównej powierzchni. Nowa, ulepszona formuła sprawia, że efekty kuracji są widoczne po 10 dniach stosowania – płytka jest wzmocniona, zregenerowana i wygładzona.
Jak stosować? 1. dnia nakładamy preparat na paznokcie. 2. dnia nakładamy drugą warstwę. 3. dnia zmywamy odżywkę przy pomocy zmywacza Nail Therapy i powtarzamy kurację. Odżywkę stosujemy przez 2 tygodnie i przerywamy kurację na miesiąc.

Rewelacja

Uwielbiam ten produkt.
Zawsze jest ze mną i nigdy mnie nie zawodzi.
Paznokcje po odżywce są bardzo piękne, mocne ,błyszczące, nie rozdwajają się i szybko rosną.
Stosuję go pod każdy lakier ale zawsze przychodzi z pomocą po lakierch hybrydowych.
Bardzo poleca,

Jest super!

Odżywki używam z przerwami od 8 miesięcy. Mam z reguły zdrowe paznokcie, przeszkadza mi tylko ich łamliwość, kiedy już trochę podrosną. Zauważyłam, że po zastosowaniu odżywki, stały się mocniejsze, przestały się łamać, płytka się wyrównała. Podoba mi się kolor paznokci po pomalowaniu. Jest to kolor mleczny, ładnie to wygląda. Aplikator bardzo wygodny, długi, precyzyjny pędzelek. Odżywka jest łatwo dostępna i bardzo tania.

Hit

Używam kilka razy w tygodniu przez dwa trzy lata z krótkimi przerwami. Paznokcie po zastosowaniu odżywki są twarde, nie łamią się i nie rozdwajają. Sa wzmocnione. Zauważyłam, że paznokcie szybciej rosną.

bardzo fajna i skuteczna

Odżywka "uratowała" moje paznokcie po licznych "hybrydach"... Po zdjęciu "paznokci" okazało się, że moje płytki wyglądają strasznie. Odżywkę stosowałam przez kilka tygodni, a teraz stosuję ją profilaktycznie :) Kondycja moich paznokci jest obecnie bardzo dobra :)

Uratował moje paznokcie!

Kiedyś miałam problem z zapuszczaniem paznokci. Łamały się, rozdwajały i tym podobne problemy. Wtedy sąsiadka poleciła mi tą odżywkę i ona uratowała moje paznokcie! Już po kilku użyciach moje paznokcie znacząco urosły i stały się twarde. Jak za tak niską cenę ta odżywka jest naprawdę godna polecenia.

Dobra przez pierwsze dni

Nie wiem czy ktoś ma jeszcze ten problem. Odżywka daje piękny efekt zdrowych paznokci ale tylko przez 1-2 dni. Po tym czasie zaczyna się jakby marszczyć na paznokciach, co wygląda bardzo nieestetycznie.
Ma piękny mleczny kolor.
Po odstawieniu paznokcie wracają do stanu sprzed używania odżywki.

Wspaniala

Uzywam jej od kilku dobrych lat .
Uwielbiam to co ona robi z moimi paznokciami .
Przede wszystkim odzywia .
Paznokcie po jej stosowaniu sa mocne ,szybka rosna i odzywione .
Odzywka sama w sobie ma mleczny kolor .
Szybko schnie na paznokcie po nalozeniu .
Dzialanie ma w 100% takie jakie obiecuje producent .

Przełomowa formuła w nowej odsłonie!

Eveline oferuje nam odżywkę 8w1 w formie lakieru. Preparat zamknięto w 12 ml szklanej buteleczce. Odżywka ma mleczny kolor, a z kolejną warstwą kolor jest bardziej wyrazisty. Konsystencja jest rzadka, dobrze się rozprowadza -cienki pędzelek ułatwia aplikację. Za jednym pociągnięciem dokładnie rozprowadza odżywkę na całej płytce paznokcia. Nie powoduje powstawania smug. Lakier wysycha w dość szybkim tempie (1-2 minuty).
Odżywka jest wydajna, i bardzo dobrze sprawdza się też jako baza pod lakier.

Jest to produkt dobrze mi znany, używałam wczesniejszej wersji. Nowa wersja nie zawiera już formaldehyd, i po aplikacji na paznokciach nie czułam szczypania. Nastąpiła ogólna poprawa kondycji paznokci, które wzmocniły się i są mniej podatne na złamania i mikrourazy.

Przyjemniak

Ta odzywka jest kultowa od lat. Ma swoich zwolenników i przeciwników. Po zmianie składu działanie nie powinno się diametralnie zmienić i tak właśnie jest.
Odżywka jest bardzo wydajna, spełnia wszystkie obietnice producenta - wręcz naprawia paznokcie. Wzmacnia, nabłyszcza. Trzeba uważać, żeby nie nałożyć jej za dużo, wtedy szczypie, piecze i paznokcie mogą boleć. W odpowiedniej ilości i w odpowiednim czasie stosowania jest świetna. Gdy stosuje się ja za długo to efekty nie są już tak spektakularne. Warto zrobić kurację, dostawić na parę miesięcy i dopiero wrócić do produktu.
Opakowanie poręczne, pędzelek wygodny, odżywka wydajna. Do całości niewygórowana cena i polepszony skład.

Hit

Podzielam zachwyt nad tym produktem. Bardzo mocno utwardza i wzmacnia słabe paznokcie. Maluje codziennie jedna warstwe, po 3 dniach zmywam wszystko i maluje od nowa. Moge w koncu zapuscic piekne dlugie paznokcie. Nie lamia sie i nie rozdwajaja. Nadaje ladny mleczny kolor. Niestety szybko gestnieje w buteleczce i nie zuzywam go calego dlatego odejmuje punkty za wydajnosc. Zapach straszny, duszący. Niska cena a efekt super

Tragedia!

Wiem, że u kogoś może się dobrze sprawdzać, ale u mnie odżywka robi więcej szkody niż pożytku. Znajoma poleciła mi produkt tak więc i ja skuszona obietnicami producenta zakupiłam. Nałożyłam na swoje nawet nie tak bardzo zniszczone paznokcie przez pierwsze pięć minut było okej. Po pięciu minutach odczułam dziwny dyskomfort na paznokciach, ( dotychczas nie wiedziałam że paznokcie mogą boleć) a mnie zaczęły boleć, piec i cała gama nieprzyjemnych doznań, szybko zmylam odżywkę i dokładnie umyłam ręce, dyskomfort utrzymał się jeszcze jakiś czas. Pomyślałam że dam jej jeszcze jedna szansę za jakiś czas, tak też zrobiłam i było podobnie. Na rynku jest wiele lepszych produktów tego typu dlatego nie ryzykowalabym z Eveline, bo można zrobić sobie poważną krzywdę.

I tak i nie

Jest wielu zwolenników i przeciwników. Mi na początku odżywka bardzo przypadła do gustu. Mam mega cienkie paznokcie i dzięki tej odzywce utwardziły się trochę. Trochę bo cudów nie zadziałała ale poradziła sobie lepiej niż inne. Problem pojawił się gdy tylko przestałam jej używać. Paznokcie zaczęły się rozdwajać. Próbowałam do niej wrócić kilka razy ale już nie działa na moje paznokcie tylko mega je wysusza i niszczy więc nie polecam. Efekt Wow jest tylko na chwilę