Bayley`s of Bond Street, Wild Bluebell & Waterlily Antibacterial Hand Wash (Antybakteryjne mydło do rąk w płynie `Dziki dzwonek i lilia wodna`)

Antybakteryjne mydło do rąk w płynie z ekstraktem z dzikiego dzwonka i lilii wodnej od Bayley’s of Bond Street skutecznie zmyje ze skóry wszelkie zanieczyszczenia pozostawiając ją czystą, świeżą i pachnącą. Specjalnie dobrana kompozycja zapachowa sprawia, że używanie mydła jest jeszcze przyjemniejsze i dodatkowo podnosi komfort użytkowania.
Antybakteryjna formuła mydła zapewni Twoim dłoniom higieniczną czystość. Dzięki temu pozbędziesz się nie tylko zanieczyszczeń, również wszelkie bakterie przejdą do historii. Produkt inspirowany jest kosmetykami tradycyjnej Anglii i produktami jak wprost ze stylowej mydlarni. Skomponowane zapachy przywodzą na myśl delikatne perfumy w starym stylu. Wygodne opakowanie z dozownikiem sprawia, że korzystanie z produktu jest wygodne i komfortowe.

Ładne opakowanie, w środku przeciętne mydełko

Markę Bayley’s of Bond Street poznałam w jednym z osiedlowych sklepów. Na swojej stronie określana jest jako marka luksusowa, rodzima angielska marka z tradycjami. Akurat potrzebowałam mydełka w płynie i kiedy zobaczyłam to minimalistyczne, ale piękne opakowanie bez zastanowienia wrzuciłam do koszyka nie patrząc na cenę. Miałam 2 wersje tego mydła: róże z maliną a teraz wykończyłam dziki dzwonek z lilią i przyznam, że wersja niebieska podoba mi się bardziej, ale tylko ze względu na zapach, bo pozotsałe aspekty są takie same.

OPAKOWANIE

Opakowanie jest przepiękne – poczynając od kolorystyki na designie kończąc. Mamy tutaj klasyczną, nieco geometryczną butelkę wykonaną z plastiku. Butelka posiada pompkę o brązowej barwie imitującej złoto. Na opakowaniu mamy logo marki i nazwę produktu w kolorze złotym, które świetnie komponują się z barwą mydła. Samo opakowanie wygląda elegancko i ekskluzywnie. Mechanizm pompki działa bez zarzutu od początku do końca. Nie zacina się i dozuje odpowiednią ilość produktu.

MYDŁO

Mydełko ma formę gęstego żelu w wyrazistym błękitnym kolorze kolorze, który w opakowaniu prezentuje się niebanalnie. Zapach jest oryginalny nie nudzi się jak w przypadku różowej wersji. Mamy tutaj kwiatową nutę z wyrazistą domieszką polnego kwiaty jakim jest dzwonek, lekko doprawionego niknąca w tle lilia (i dla mnie to dobrze, bo często zapach lilii jest nazbyt sztuczny i mało znośny dla mojego nosa). Poza tym mydło bardzo dobrze się pieni oczyszczając dłonie. Nie spływa z rąk podczas nakładania dzięki dość zbitej konsystencji. Nie wysusza ich przy codziennym stosowaniu, ale też nie ma właściwości pielęgnacyjnych. Zapach utrzymuje się po umyciu krótką chwilę, potem zanika. Skład niestety nie powala: na drugim miejscu mamy SLS, kilka pozycji dalej dopiero składniki aktywne czyli ekstrakty z kwiatów. Tym bardziej jest to mało opłacalne, że za tę cenę możemy kupić mydło z naprawdę dobrym u przyjaznym składem. Powtórzę to co napisałam przy poprzedniej wersji: cena regularna – 15 zł jest nieco przesadzona jak na taki skład, tutaj płacimy głównie z markę i design, niemniej jednak miło mieć w domu tak ładną rzecz.

PLUSY
+ ładny zapach
+ dobra konsystencja
+ oczyszcza bez wysuszania
+ luksusowe opakowanie

MINUSY
- wysoka cena
- niezbyt zachęcający skład