Jean Marc Joubert, Masque Cheveux Colores et Abimes (Maska do włosów farbowanych i zniszczonych `Masło shea bio i olej roślinny z kamelii`)

Masło shea odżywia włosy nadając im połysk i piękno; olej z kamelii jest znany ze swoich właściwości wzmacniających włosy kruche. Dzięki połączeniu tych dwóch składników linia produktów jest doskonale dostosowana do włosów zniszczonych, jak również do włosów farbowanych.

regenerujące
w słoiku
Struktura
bogate
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Jest OK ale skoro jest Kallos, to po co przepłacać.

Mam długie, niesforne włosy, które nie są zniszczone ale potrzebują dociążenia oraz wygładzenia - i tego właśnie oczekuję od maski, i to właściwie robi każda maska (użyta w odpowiedniej ilości). Pierwszą maskę w słoiku kupiłam kilkanaście lat temu, to była chyba różowa Elseve - byłam zachwycona. Potem kupiłam z Biovaxu i również byłam zachwycona. Potem były kolejne i... zawsze byłam zachwycona:) Jakieś 3 lata temu odkryłam maski Kallos i skończyłam z przepłacaniem za małe słoiczki.
Ta maska, jak dla mnie, nie robi nic ponad to, co każda inna.
Kupiłam, bo była ładnie wyeksponowana i też się daję wkręcić marketingowi EKO, BIO, fit, bez GMO, bez laktozy, bez glutenu, bez mózgu... czasem kupuję.
Nie jestem znawcą składów, więc może nie rozumiem, że tu się kryją cenne, naturalne składniki. Oceniam tylko efekt: taki sam, jak po każdej innej masce.