Cien, Patyczki higieniczne

Cien, Patyczki higieniczne

Pojemność 300 szt

Patyczki higieniczne Cien,00 % bawełny bielonej bez uzycia chloru. Produkt testowany dermatologicznie.

do twarzy
zestaw
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Lubię je

Uszy czyszczę specjalnymi preparatami. A patyczki kupuje wyłącznie do makijażu. Przeważnie oczy nimi przemywam po cieniach czy kredkach. Fajne jest to że mają ładne opakowanie , są dobrze wykonane. Nie uczulaja,nie podrażniają . Jestem zadowolona z tych patyczków . Bardzo je lubię .

warto mieć w szafce

Patyczki są dobrej jakości. Ilość waty jest odpowiednia, jest dobrze przymocowana, więc nie ma problemu z jej odpadaniem czy rozwijaniem. Ratują wiele codziennych higienicznych sytuacji :) Nadają się do różnych zadań. Nie powodują uczulenia, są miękkie i delikatne. Dostępne w lidlu, więc zawsze można je kupić przy okazji innych zakupów. Cenowo przystępne.

Super!

Bardzo dobre patyczki higieniczne. Są dosyć mocne - nie wyginają się. Skutecznie pomagają w zadbaniu o higienę uszu czy poprawki makijażowe (rewelacyjnie sprawdzają się w korygowaniu eyelinera czy pozbywaniu się tzw. "pandy" spod oczu. Nie jest też tajemnicą, że można je wykorzystać w celach niekosmetycznych (jak np. usuwanie zabrudzeń ze szczelin). ;)

Patyczki mają na sobie odpowiednią ilość bawełny, która dobrze się trzyma na swoim miejscu. Opakowanie bardzo praktyczne - z klapką. Patyczki można kupić w wielu marketach pewnej sieci, w niskiej cenie. Dla mnie super. :) Spełniają swoje zadanie.

Super

Tanie, łatwo dostępne. Nie rozwarstwiają się, główka nie odpada.
Świetne nie tylko do higieny, ale też makijażu, a nawet malowania farbami.
Jest ich dużo, otwierane opakowanie umożliwia łatwe korzystanie.

Bardzo tanie patyczki, które są świetną pomocą przy np poprawkach makijażu. Są solidnie wykonane, wacik nie spada z patyczka. Takich wacików używam tylko do poprawek makijażu więc starczają mi na długo.

Niezbędne

Produkt, który musi być u mnie w łazience. Są miękkie, takie jakie powinny być. Główka się nie rozwarstwia i nie odpada od reszty. Jest ich dużo w opakowaniu i kosztują grosze. Używam ich zazwyczaj przy poprawkach codziennego makijażu, jak coś tam się rozmaże.

polecam :)

Bardzo fajne patyczki. Używam je odkąd pamiętam. Miękkie wykończenia są delikatne dla uszu i nie podrażniają ich, są wygodne w użyciu oraz bawełniane główki nie rozpadają się. Cena jest niska więc każdy może sobie na nie pozwolić

Dobre do poprawy makijażu

Patyczki Cien kupiłam już jakiś (odległy) czas temu, kiedy to naturalne patyczki nie były w modzie, a, że jest to dobra rzecz do poprawek makijażu, np. umazanej od tuszu powieki to mam je u siebie w łazience.

#OPAKOWANIE
Patyczki są zapakowane w plastikowe pudełko na klapkę, tak więc jest to wygodne, higieniczne, łatwo dostępne. Dla mnie takie opakowanie jest lepsze niż np. foliowa torebka, bo gdy się skończą patyczki może służyć jako opakowanie na spinki itp.

#DZIAŁANIE
Patyczki standardowo mają plastikowy patyczek zakończony bawełnianą główką z obu stron, jest ona fajnie zbita, nie taka łuszcząca się z włosów jak to czasami bywa. Dla mnie to plus bo przy jakiś poprawkach makijażu oka nie obawiam się, że te włoski dostaną się do środka, drażniąc spojówkę. Dobrze nasiąka płynem więc łatwo zmyć jakieś niedociągnięcia, czy to tuszu czy szminki. Do czyszczenia uszu się stosuje bo nie powinno się tak dbać o ich higienę.

#NIEPORZĄDNE
Bawełna w patyczkach jest delikatna, nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje jakiś reakcji alergicznych, nie jest szorstka czy nieprzyjemna, nie powoduje zaczerwienienia przy zmywaniu.

#WYDAJNOŚĆ
Ja moje opakowanie mam dobrych parę lat i końca nie widać, nie używam codziennie, raczej doraźnie przy poprawianiu makijażu.

#CENA
Jest niska za taką ilość, dostępne w każdym hipermarkecie.

Fajne

Patyczki firmy Cien uważam , że są godne polecenia. Można je kupić w dobrej cenie .Ja osobiście najczęściej kupuje je w Lidlu. Są dobrze nawinięte na patyczek .Są miękkie i chłonne, korzystanie z nich jest łatwe.

Dobre patyczki

Patyczki są w porządku, mają dobrą ilość waty nałożone, co jest rzadkością wśród dyskontowych patyczków. Niedrogie, opakowanie wystarcza na długo. Jestem z nich zadowolona i często kupuję właśnie te.

Patyczki higieniczne

Patyczki higieniczne marki Cien kupuję w Lidlu. Cena jest bardzo przystępna. Opakowanie otwiera się poprzez zdjęcie przykrywki, które ma blokadę zabezpieczającą przed wysypaniem. W pudełku mamy aż 300 sztuk dobrej jakości patyczków. Przede wszystkim są mocne, nie wychodzą z nich żadne kłaczki, nie rozwarstwiają się. Używam ich zarówno do higieny uszy jak
i do np. prac domowych. Mają wszechstronne zastosowanie.

Niezbędnik

Patyczki do uszu muszę zawsze mieć, przeznaczone są do uszu z czego korzystam ale najbardziej pomocne są przy poprawkach w makijażu. Patyczki są ok, sztywne, nie rozwarstwiają się. Opakowanie duże, wygodne zamknięcie.