Lazell, Prestige for Women EDP

Lazell, Prestige for Women EDP

To kwiatowo-piżmowa kompozycja zapachowa. Nuty : głowy- liście sycylijskiego krzewu cytryny, zielony bez, serca- wisteria, zielona herbata, kwiat brzoskwini, piwonia, osmantus, bazy- biały cedr, piżmo, ambergris.

Dla dojrzałych kobiet

Typowy, klasyczny zapach dla młodych kobiet. Nastolatki nie będą się w nim lubować- może być uznany za 'zbyt poważny', ale grupa +25 doceni elegancje jaką się charakteryzuje. Dosyć słodki, jednak ma w sobie coś intrygującego i odświeżającego. Pomimo użycia piżma, całość nie jest ostra, otacza nas intensywna aczkolwiek subtelna woń. Osobiście uwielbiam piżmo i takie mieszanki, dlatego z wybranego zestawu to jest mój ulubieniec. Spokojnie można umieścić go na półce wśród perfum takich jak Calvin Klein-Eternity, Lancome- La vie est belle czy Avon- Attraction.
Nie są przesłodzone, nie są kiczowate. Flakony z powodzeniem mogą ozdabiać toaletki. Całość utrzymuje się przyzwoicie. Jeśli użyłam ich rano, a po południu dostawałam komplementy, że ładnie pachnę to można uznać to za dobry wynik.