Balea, Body, Korperbutter Erdbeere (Masło do ciała truskawkowe do skóry normalnej)

Masło do ciała o zapachu truskawkowym, przeznaczone do skóry normalnej. Zawiera masło shea i oleje roślinne.

Miło wspominam

Gdybym miała okazję na pewno kupiłabym jeszcze jakiś balsam/masło tej marki, bo ten kosmetyk sprawował się dobrze. Tak jak poprzedniczka wspomniała, zapach tego masła lekko trąca jogurtem ;) I mnie to absolutnie nie przeszkadza. Konsystencja bardzo fajna; ani nie za gęsta ani nie za rzadka, taka w sam raz. Szybko się wchłania. Nawilżał też całkiem nieźle, nie narzekałam. I następnego dużego plusa złapał u mnie za to, że nie podrażniał mi nóg po depilacji, co się dzieje nagminnie, gdy używam innych balsamów. I jeszcze jedno - cena! Zapłaciłam za niego śmieszne pieniądze, bo jakieś 2 euro (chyba nawet niecałe), także za taką cenę opłacało się zaryzykować ;)

Używam tego produktu od: wakacji 2009r.
Ilość zużytych opakowań: jedno, 200ml

można wypróbowac

Ładne, kolorowe opakowanie, niska cena, niezła wydajnośc. Masło jest naprawdę geste, ale nie tak tłuste, na jakie wyglada - szybko sie rosmarowuje i dośc szybko wchłania. Zostawia tylko lekki film - lzejszy, niz body shopy, na przykład ;) Dla skóry normalnej ok, dla suchej może byc za słabe.
Odrebna kwestia jest zapach - dośc delikatny zapach socjalistycznego jogurtu owocowego ...;) Pamiętam podobne sprzed lat...Do realnej truskawki mu daleko, więc i moja ocena jest umiarkowana - 3 *...

Używam tego produktu od:w grudniu