Neo Make Up, Liquid Shine For Lipstick (Nabłyszczacz do pomadki)

Neo Make Up, Liquid Shine For Lipstick (Nabłyszczacz do pomadki)

Nabłyszczacz na pomadkę do ust, którego intensywny połysk i blask nadaje efekt pełnych, zmysłowych ust. Nabłyszczacz zwiększa także nasycenie koloru pomadki podkładowej, a dzięki połączeniu najwyżej klasy składników, idealnie nawilża, wygładza, odżywia i regeneruje naskórek warg, zapobiegając jego wysychaniu.

Cudowny

Błyszczyk uwielbiam od zawsze, te bezbarwne jak i w kolorze. Ten jest o tyle uniwersalny że można stosować go i pod pomadke jak i bez niej również. Nie wysusza ust, doborze utrzymuje się jak na nablyszczacz.
Ma przepiękne opakowanie bardzo eleganckie choć klasyczne w pięknej matowej czerni. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył używam go codziennie

Nabłyszczacz jakich wiele

Nabłyszczacz nie wyróżnia się niczym szczególnym. Równie dobrze można użyć bezbarwnego błyszczyka - efekt będzie podobny. Nie jestem rozczarowana, ale jednak oczekiwałam czegoś więcej. Dosyć wysoka cena skutecznie zniechęca mnie do ponownego zakupu.

Rewelacja

Nabłyszczacz nadaję efekt pełnych ust i idealnie wygląda razem z pomadką jak i bez niej. Nasyca usta i nie pozwala aby były wysuszone co jest ogromnym plusem.

Rewelka

Rewelacja, prosta forma i aplikacja w formie błyszczyka. Ale idealnie podkreśla kolor nałożonej wcześniej pomadki. Doskonale nawilża przy czym optycznie powiększa usta, nie jest ciężki.

Cudny!

Czy stosowany samodzielnie czy jako topper zdał zadanie na szóstkę! Jest idealny, w ogóle nie lepiący i pozostawiający pięknie podreślone usta. Ponadto jego wielkim atutem jest przepiękny zapach!

The best

Najlepszy błyszczyk jakiego używałam!
Jest mega błyszczący, pięknie pachnie i długo się utrzymuje na ustach i moj look od razu wyglada lepiej :D
Nie wiem jak z cena ale ten produkt zostaje na stałe w mojej kosmetyczce

Jestem zadowolona

Jest lekki, naturalny i długo się utrzymuje. Jestem z niego zadowolona, ponieważ do tej pory ciężko było mi znaleźć odpowiedni kosmetyk, który nie będzie sprawiał, że na twarzy będę miała maskę.

Używa produktu od: próbka

Cudny nabłyszczacz

To mój pierwszy nabłyszczacz i jestem bardzo zadowolona. Usta wyglądają na pełniejsze i bardzo efektywnie się prezentują. Kolecam każdej pani, która się zastanawia nad wyborem.

Piękny błysk

Nie przepadam ogólnie za błyszczykami, ale ten nabłyszczacz skradł moje serce. Po pierwsze piękne, eleganckie opakowanie. Kolejną rzeczą, która mnie w nim urzekła to to, że po jego użyciu usta się nie lepią, tak jak w przypadku innych błyszczyków. Nabłyszczacz ten pięknie podkreśla usta, które wydają się po pomalowaniu nim pełniejsze i po soczyste. Fajne jest również to, że nabłyszczacz również dobrze działa na wargi, mam namyśli nawilżenie jakie daje oraz regenerację spierzchniętego naskórka. Do tego wszystkiego pięknie podkreśla kolor pomadki podkładowej.

Fajny produkt

Fajny produkt, nie obniża trwałości pomadki, nawilża nabłyszcza. Zmienia zupełnie matową pomadkę. Wygląda jak inny produkt. Myślę, że go spokojnie zakupię kolejnym razem.

Bardzo dobry

Neo Make Up, Liquid Shine For Lipstick (Nabłyszczacz do pomadki)spełnia swoje zadanie nadając piękny błysk matowej pomadce. Jestem fanką matowych pomadek ale jeśli ktoś chce mieć możliwość wyboru wykończenia pomadki to jak najbardziej polecam :)

świetny

Nabłyszczacz NEO Make Up to niezwykle efektowny kosmetyk. Zachwycił mnie efekt końcowy, usta przepięknie i intensywnie się błyszczą, wydają się większe i pełniejsze.
Błysk utrzymuje się długo, a same usta po użyciu kosmetyku są wygładzone, miękkie i nawilżone.
Polecam!