Eveline, Nails Therapy Professional, SOS Odżywka wzmacniająca z wapniem i kolagenem (nowa wersja)

UDOSKONALONA FORMUŁA: ODPOWIEDNIA DLA PAZNOKCI EKSTREMALNIE ZNISZCZONYCH I DELIKATNYCH

ULTRA-KERATIN™ to inspirowana badaniami klinicznymi formuła nowej generacji. Stymuluje produkcję twardych keratyn – głównych składników budulcowych płytki. Wyjątkowa skuteczność terapii polega na głębokim działaniu w warstwie rogowej paznokcia, bez naruszania jego struktury. Z dnia na dzień, paznokcie są zauważalnie grubsze, twardsze i odbudowane. Terapeutyczna receptura zapewnia radykalne wzmocnienie nawet silnie uszkodzonych paznokci.
Odżywka SOS nie zawiera formaldehydu.

Jestem na tak

Jestem świeżo po zdjęciu hybryd i moje paznokcie były w krytycznym stanie. Łamały się na początku bardzo. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam poprawę w ich kondycji także jestem zadowolona.

Przyjemne wzmocnienie!

Z racji wykonywanej profesji, moje paznokcie są ciągle narażone na działanie wszelakich środków dezynfekcyjnych o dosyć drażniących i niszczących ich płytkę właściwościach. Od jakiegoś czasu zaobserwowałam również, iż moje paznokcie zaczynają się rozdwajać oraz łamać, a zapuszczenie ich dłuższych jest wyzwaniem nie lada. Dlatego możliwość przetestowania produktów firmy Eveline z serii Nail Therapy Professional spadła mi niczym z nieba!
Odżywka zamknięta jest w wygodnej buteleczce. Pędzelek jest dość szeroki, a włosie odpowiedniej "twardości", dzięki czemu produkt łatwo nanosi się na płytkę paznokci be pozostawiania smug. Po naniesieniu kosmetyku paznokieć nabiera połysku, dzięki czemu wygląda bardzo estetycznie i elegancko w swej prostocie. Najważniejsze jednak są efekty!
Przede wszystkim paznokcie stają się o wiele mocniejsze i rzeczywiście zdają się być odbudowane jakby od środka, gdyż nabierają twardości i odporności na urazy mechaniczne, nie rozdwajają się ani nie łamią. Ba, udało mi się je nawet ładnie zapuścić na długość sięgającą niemalże czubka opuszki palca bez żadnych uszkodzeń, a to już osiągnięcie. Plus również za fakt, iż kosmetyk nie posiada bardzo drażniącego nozdrza zapachu, jak to nieraz w przypadku tego rodzaju produktów bywa. Jak najbardziej polecam!

Używa produktu od: próbka

Dobry produkt

Odżywka pomogła mi odbudować kruche i łamliwe paznokcie, zmęczone stosowaniem lakieru hybrydowego. Produkt przyjemnie pachnie. Ma przeźroczysty kolor, wygląda jak lakier do paznokci, ale odżywia. Po zakończonej kuracji zauważyłam poprawę. Paznokcie nabrały schludnego, naturalnego i estetycznego wyglądu. Nie łamią się ani nie rozdwajają. Dla mnie ok. Polecam i myślę, że będę do niej wracać, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

nie jestem wielką fanką...

Produkt zaczęłam stosować podczas postanowienia regeneracji paznokci po wieloletnim noszeniu hybryd. Odżywka w połączeniu ze środkami dezynfekującymi, jakie jestem zmuszona codziennie stosować nie przyniosła żadnych rezultatów. Plusem jest to, że paznokcie wydają się być odżywione, błyszczące. Natomiast problem pojawia się przy nakładaniu, produkt ma zbyt gęstą konsystencję, nie jest łatwo go nakładać "bez smug", a dodatkowo długo schnie. Stosując go codziennie, jak radzi producent, wytwarzają się pęcherzyki powietrza (być może jest to wina wspomnianych środków dezynfekcyjnych). Produkt szybko odchodzi z paznokcia (roluje się, odpryskuje). Dam mu drugą szansę za jakiś czas, na razie używam produktu tej samej marki o podobnych właściwościach, który odpowiada mi bardziej.

Używa produktu od: próbka

Wątpliwe sos

Dwa tygodnie testowania to za krótko, ale już coś mogę powiedzieć o tej odżywce. Jestem nią trochę rozczarowana. Nie jest wydajna, po myciu naczyń na paznokciach nie zostawało jej prawie nic. A gdy lakier sam odchodzi to mogłam ściągnąć go jednym płatem z paznokcia. Codziennie musiałam malować paznokcie...
Trzeba przyznać, że paznokcie są mocniejsze i się nie wyginają. Przestały się rozdwajać.
Raczej do niej nie wrócę
✔️ Mocniejsze paznockie
✔️ Paznokcie przestały się rozdwajać
➖ Mało wydajny
➖ Szybko schodzi z paznokcia (i to płatami!)

Niestety 2 tygodnie testowania to zdecydowanie za mało (mam nadzieję, że wizaż w końcu wydłuży testowanie do co najmniej miesiąca).
Odżywka SOS spisała się u mnie bardzo dobrze. Paznokcie dużo lepiej i szybciej rosną, płytka wygląda ładnie - jest błyszcząca, a nie matowa jak po wersji BIO.
Nie rozdwajają się, nie zadzierają. Zaczęły naprawdę dobrze rosnąć, miałam już łyse pałki, a odkąd używam odżywki odrosły naprawdę ładnie - wcześniej nie byłam w stanie ich zapuścić, bo ciągle były zadarte.
Może dalej moje paznokcie się wyginają i są miękkie, ale zdecydowanie zdrowiej wyglądają.
Brakuje mi w tej odżywce jedynie pędzelka takiego jak w wersji BIO POWER - szerszym i gęstszym dużo lepiej nakłada się odżywki.

Mieszane uczucia..

Stan moich paznokci po częstej stylizacji hybrydami był naprawdę kiepski. Po nałożeniu odżywki podobnie jak po nałożeniu utwardzacza wydaje się jakby produkty wchodził w głąb płytki i nadaje jej blasku. Dla mnie jednak minusem jest to że odżywka szybko odpryskuje. U mnie praktycznie na drugi dzień i jeszcze wydaje mi się że to dodatkowo osłania paznokcie. Lubię jednak stosować tą odżywkę pod utwardzacz. Myślę, że odżywka jeszcze może pokazać swoją moc, a moje pazkoncie były naprawdę w kiepskim stanie więc nie wszystkie odżywki muszą mieć tak szybkie działanie..

Kuracja SOS dla kruchych paznokci

Zacznę od tego, że po latach noszenia lakierów hybrydowych, moje paznokcie nie były już tak twarde jak kiedyś. Żeby je zregenerować, sięgnęłam po kurację SOS dla kruchych i łamliwych paznokci.
Zastosowałam się do zaleceń producenta- przez pierwsze 3 dni nakładałam odżywkę codziennie, później nieco zmodyfikowałam przepis i stosowałam ją co drugi dzień. Po około tygodniu stosowania efekty były świetne- paznokcie przestały się rozdwajać, były wyraźnie mocniejsze i twardsze. Jedyny minus jaki zauważam, to zapach produktu- dla mojego nosa jest zbyt intensywny.

Sos na moich paznokci.

Ta odżywka naprawdę działa
Moje paznokcie zdecydowanie wyglądają na zdrowsze, nie rozdwajają się tak, ładnie błyszczą. Tak jak obiecywał producent tak odżywka działa. Szczerze polecam.

Polecam świetna odżywka

Odżywka wzmacniająca z wapniem i kolagenem w jest buteleczce różowa, a na paznokciu przezroczysta. Nadaje paznokciom estetyczny wygląd. Na moje paznokcie działa odżywczo. Nie kruszą się i nie rozdwajają. Są natomiast mocniejsze, twardsze a nawet szybciej rosną. Również w pracy pod rękawiczką przez prawie osiem godzin nic się nie dzieje ani nie rolkuje się czy też nie kruszy. Opakowanie wygląda bardzo atrakcyjnie. Żywe kolory zawsze przyciągają oko konsumentki. Zapach jest niestety chemiczny. porównywalny do zmywacza do paznokci. Poza tym dla mnie wszystko super.

Jedna z dwóch odżywek, które są warte polecenia :)

Od czasów, kiedy byłam nastolatką zawsze miałam idealny manicure- żelowy lub hybrydowy. I tak minęło 15 lat :) W końcu nastał czas, w którym moje paznokcie musiały odpocząć :) Naprawdę nie pamiętam kiedy ostatni raz kupiłam odżywkę do paznokci. Było to bardzo bardzo dawno. W ostatnich tygodniach w moje ręce oprócz Naturalnego utwardzacza `Głęboka regeneracja`wpadła SOS Odżywka wzmacniająca z wapniem i kolagenem również od Eveline z serii Nail Therapy professional. Czyli już mogłam mieć porównanie jeśli chodzi o odżywki :) Byłam bardzo ciekawa jak będzie się "zachowywała" odżywka na moich paznokciach. W tym samym momemcie testowałam dwie odżywki naraz. Jedną na lewej dłoni, drugą na prawej. Z obu jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o odżywkę SOS- posiada większą pojemność – 12 ml. Opakowanie – proste, klasyczne. Pędzelek- wygodny w użyciu, bardzo dobrze rozprowadza odżywkę po płytce paznokcia. Kolor- na paznokciu zostaje delikatna poświata różowego koloru. Wygląda to naprawdę bardzo estetycznie. Używałam produktu 3 tygodnie i stwierdzam, że było warto :) Kompleks utwardzający POWER-NAILTM wzmacnia cienką płytkę. Paznokcie są zregenerowane, utwardzone oraz nie łamią się. Odżywka sprawia, że paznokcie są odporne na uszkodzenia. Jestem bardzo zadowolona z działania SOS Odżywka wzmacniająca z wapniem i kolagenem od Eveline. Produkty Nail Therapy Professional to jedne z lepszych kosmetyków do pielęgnacji paznokci, jakie stosowałam.

Bardzo dobry produkt

Odżywka stanowi doskonały ratunek dla zniszczonych paznokci. Nie musiałam długo czekać na efekty. Po paru dniach widać było znaczną poprawę stanu płytki paznokcia. Odżywka wzmocniła paznokcie, mniej się kruszą i łamią.Paznokcie stały się twardsze, końcówki nie rozdwajają się, z czym miałam wcześniej ogromny problem. Polecam spróbować, jeśli jak ja, zmagacie się z kruchymi i łamliwymi paznokciami.