Dermacol, Make Up Cover (Kryjący podkład do twarzy)

Dermacol, Make Up Cover (Kryjący podkład do twarzy)

Dermacol opracowano na bazie formuły umożliwiającej połączenie korektora z fluidem. Umożliwia to kamuflaż wielu zmian skórnych. Podkład utrzymuje się na twarzy przez cały dzień bez konieczności dokonywania poprawek. Wystarczy bardzo niewielka ilość, aby zakryć wszystkie niedoskonałości. Dermacol zawiera składniki, dzięki którym chroni skórę przed działaniem wilgoci i wody morskiej - jest bardzo trwały i wydajny.

Nowa wersja podkładu Dermacol to:
- zwiększona pojemność do 30g,
- zmiana barw nasycenia odcieni, ułatwiająca dopasowanie koloru do własnej karnacji,
- wprowadzenie filtra SPF30, którego zadaniem jest chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV,
- jeszcze większa trwałość i wodoodporność
- lżejsza konsystencja, dzięki której pory skóry nie są zatkane i skóra może swobodnie oddychać.

Dermacol jest zalecany dla każdego rodzaju skóry, także bardzo wrażliwej. Produkt jest hypoalergiczny, a więc nie podrażnia nawet bardzo delikatnej i wrażliwej skóry. Doskonale sprawdza się przy cerze: naczynkowej, gdy policzki są różowe od popękanych naczynek, z przebarwieniach, trądzikowej, ze skłonnościami do alergii, z piegami.

Niezły

Niepozorny produkt, o którym słychać od dawna. Podkład zamknięty w niewielkiej tubce. Jest dość gesty, wydaje się ciężki. ma bardzo mocne krycie, dobrze sprawdzi się do cer problematycznych, gdzie trzeba sporo zakryć. Uważać należy przy cerach tłustych. Produkt zapychał niestety moją skórę, powodował wypryski, ale myślę, że wielu osobom może pasować. Należy go nakładać bardzo maleńko, inaczej efekt maski gwarantowany. Podkład ma bardzo niską cenę, warto mieć go w kosmetyczce.

Pasta, a nie podkład

„Podkład” jedynie w awaryjnych sytuacjach, najlepiej punktowo. Jest bardzo gesty jak pasta, nie polecam na cała twarz - ewentualnie jako malutki dodatek do słabo kryjącego podkładu. Bardzo wydajny

Zakryje wszystko, ale go nie polecam!

Ten podkład idealnie nada się do zadań specjalnych, bo jestem pewna, że zakryje dosłownie wszystko ale to niestety koniec plusów. Produkt ma gęstą konsystencję i opakowanie, które przypomina apteczny krem. Jest strasznie tłusty i wygląda na twarzy na bardzo ciężki. Do tego mnie niesamowicie zapychał i czułam się z nim niekomfortowo z racji jego tłustości. Dla osób z większymi problemami skórnymi może być dobry, ale tylko na początku, bo spowoduje podwójny wysyp.

świetny podkład kryjący

Naprawdę dobrze kryjący podkład, ładnie łączy się z innymi podkładami i dobrze rozprowadza, na szczęście nie daje efektu maski. Muszę przyznać, że jeden z lepszych podkładów, których używałam, serdecznie polecam:)

Wykorzystała: kilka próbek

Boski do zadań specjalnych

Pierwszy raz miałam styczność na żywo z tym produktem dzięki znajomej która zamówiła sobie kilka próbek i dała mi te za ciemne. Kiedy tylko nadarzyła się okazja wypróbowałam jedną z nich i.... Szok!!! Wszystkie zaczerwienienia zniknęły nie wiadomo gdzie, skóra wyglądała jak u niemowlaka, po prostu efekt Photoshopa na żywo. Jednak jest to niestety za ciężki podkład na codzień jednak idealny na wyjścia.

Cudowne krycie.

Dermacol jest moim idolem ale nie jako podkład, jako podkład okropnie waży się na twarzy i strasznie wysusza skórę uwydatniając wszystkie niedoskonałości.
Jest idealny jako korektor, stosowany punktowo, np. na wypryski bądź niedoskonałość, którą chcemy ukryć.
Ma dość gęstą konsystencję więc jedno opakowanie tak naprawdę stosowane jako korektor wystarczyło mi na ponad rok regularnego stosowania.
Gama kolorystyczna dermacolu jest dość szeroka, jest wiele odcieni więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Dermacol ma bardzo mocne krycie, udało mi się nawet ukryć nim tatuaż.
Na minus jest jego opakowanie wykonane z metalu, więc po wielu wyciskaniach podkład waczyna mieć dziurki po bokach i po prostu z nich wychodzi brudząc wszystkie rzeczy w kosmetyczce.
Co do ceny - wzrosła wraz z popularnością, pamiętam czas kiedy dermacol nie był tak znany i kosztował około 15 zł, teraz niestety w promocji w jednej z tańszych drogerii internetowych można go kupić w cenie 40 zł.
Jednak jak dla mnie jest wart tej ceny i chętnie sięgne po niego jeszcze nie raz!

Kryje nieźle ale nie dla mnie

Choć nie mam już większych problemów z cerą to lubię mimo wszystko sięgać po podkłady mocno kryjące-ten taki jest. Przykryje niemalże wszystko jednak należy uważać z ilością, gdy nałożymy za dużo, zrobi nam maskę jak żaden inny podkład. Przy mojej mieszanej/tłustej cerze się nie sprawdza, mam wrażenie, że potęguje błyszczenie i szybko się ściera prze to. Opakowanie również średnio wykonane, popękało mi w kilku miejscach przez co przy wyciskaniu brudzi wszystko, a pobrudzone rzeczy są już nie do odratowania.
Spróbuję zużyć jako korektor bo jako podkład w moim przypadku się nie nadaje.

Bardzo mocno kryjący,

Podkład jest bardzo mocno kryjący, nadaje się na makijaż wieczorowy. Jesteśmy wstanie nim zamaskować każde zaczerwienienie, a nawet pieprzyki, siniaki i blizny.

Podkład jest bardzo wydajny, jednak jest bardzo ciężki. Łatwo gromadzi się w zmarszczkach i innych miejscach.Zapycha pory. MOim zdaniem nie nadaj się do codziennego stosowania.

Rewelacyjny podkład

Świetny podkład, bardzo mocno kryjący, idealny dla osób z cerą problematyczną i na specjalne okazje. Maskuje on wszystko, nawet tatuaże i blizny! Uwielbiam go. Jeżeli chcecie uzyskać go w mniej "ciężkiej" wersji zamieszajcie odrobinkę Dermacolu z lekkim fluidem i bedzie idealnie :) jak dla mnie idealny podkład!

Do zadań specjalnych

Podkład dla mnie nadaje sie do zadań specjalnych. Jest mega kryjacy i dla mnie mega ciężki. Na pewno nie nadaje sie na codzień bo moze zapchac i czuc go na twarzy. Świetnie sprawdzi sie jako korektor zeby zakryc pojedyńcze niedoskonałości.

moje ostatnie odkrycie

Przypadkiem dowiedziałam się o Dermacolu, ponieważ szukałam dobrze kryjącego podkładu (mam mieszaną, problematyczną cerę ze skłonnością do wyprysków), nigdy wcześniej o nim nie słyszałam. Byłam w trakcie testowania próbki podkładu Estee Lauder Double Wear, który miał być super kryjącym podkładem, a okazał się dla mnie jednym, wielkim rozczarowaniem. Wracając do Dermacolu- pierwszy raz spotkałam się z tak dobrym kryciem, nie uczula, nie powoduje przesuszenia skóry, nie tworzy efektu maski, po prostu zakrywa to, co ma być zakryte. Wybrałam kolo nr 210 i to był strzał w dziesiątkę przy mojej dosyć jasnej cerze. Podsumowując, za taką cenę nie spodziewałam się tak dobrych efektów. Nawet jego dostępność nie jest minusem, ponieważ jest wiele internetowych drogerii, gdzie bez problemu można go nabyć za rozsądną cenę.

Polecam, ale...

...trzeba używać go z głową. Na co dzień się nie nada. Jest zbyt ciężki, wysusza, może przez to zapychać, ale ja u siebie nie zauważyłam takiego efektu.
Pierwszy raz użyłam tego podkładu nieprawidłowo, bo naniosłam go na całą twarz, a mam cerę normalną, przetłuszczającą się w strefie T...i wynik był taki, że wysuszył skórę miejscami i musiałam ją dobrze nawilżyć po tym jednym razie. W strefie T w ogóle się nie trzyma...schodzi po kilku minutach, podkreśla pory.

Za to jest genialny jako korektor! I tu jego wada, nadmierne wysuszanie, świetnie się sprawdza przy zakrywaniu niedoskonałości, bo je lekko podsusza i szybciej się goją.

Teraz używam go tylko sporadycznie i miejscowo. Zakupiłam go przez internet trochę taniej, niestety zły odcień, ale nakładam go palcami, a później rozcieram pędzelkiem i jest ok. Nie zawsze daje rade z zakryciem niedoskonałości, bo jest zbyt tłusty, ale to tylko kilka takich przypadków miałam.

Mocno kryjące lecz nie dla mnie

Jakiś czas temu przeczytałam właśnie na Wizaż o cudownych właściwościach tego podkładu m.in o tym , że posuada bardzo mocne krycie, ktore zakrywa tatuaże) i nie dając wiary tym zapewnieniem postanowiłam to osobiście sprawdzić. Podklad rzeczywiście jesy wyjątkowy, wystarczy naprawdę niewielka jego ilosc, aby pokryc cała twarz, a nawet i usta ????. Ma dość gęstą konsystencję, przez co ciężko się go rozprowadza. Niestety dla m ie jest zbyt ciężki, nie dość, że zapycha, to dodatkowo podkreśla suche skórki i zbiera się w zalamaniach.