Essence, Nail Cuticle Softener Pencil (Płyn do skórek w markerze)

Essence, Nail Cuticle Softener Pencil (Płyn do skórek w markerze)

Płyn zmiękczający skórki w markerze. Zawiera 100% naturalną soję, jojoba i olejek z awokado, białą herbatę i wanilię.
Nałożony na skórki i pozostawiony na krótki czas, delikatnie i dokładnie je usuwa.

Skład: Glycine Soya, Helianthus Annus, Buxus Chinesis, Camelia Sinesis, Parfum, Tocopheryl Acetate, Reninyl Palmiate, Tocopherol, Alcohol Denat., Caprylic/Capric Triglyceride, Ascorbyl Palmiate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Coumarin.

Cena: ok. 10zł / 5ml

Nie polecam

Kupiłam z ciekawości. Płyn zmiękczający skórki w formie markera wydaje się świetnym rozwiązaniem. Niestety efekt zmiękczenia skórek żaden, identyczny efekt można osiągnąć poprzez posmarowanie skórek najtańszym kremem do rąk.

Używam tego produktu od: kilka dni

Nie działa

Kupiłam ten produkt w nadziei, że ułatwi mi pielęgnację dłoni. Niestety on w ogóle nie działa. Po posmarowaniu skórek nie ma żadnego efektu zmiękczenia - no chyba, że mam dziwne wyobrażenie zmiękczonych skórek...

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Tragedia.

Zupełnie nieprzydatna rzecz. Co z tego, że forma użycia niby wygodna, skoro ten "płyn" nie robi nic.
Nie zmiękczył skórek, mimo moich największych starań, nałożyłam go dużo, choć to było akurat trudne. Od pierwszego użycia miałam wrażenie, że tego preparatu jest w środku jak na lekarstwo.
Po dwóch użyciach końcówka markera się rozwarstwiła, zmiękła i nie nadawała do niczego.
Ten produkt niewart jest swojej i tak już niskiej ceny.

Używam tego produktu od: kilka razy

wygodny, ale bede szukac dalej

nie miałam zbyt wielu kosmetyków do skórek, więc trudno mi porównać ten "marker" z innymi tego typu specyfikami. ale ma parę plusów i wywiązuje się jako tako ze swojego zadania:

+ bardzo praktyczny, wygodny w użyciu - to jego przewaga nad specyfikami w buteleczkach, które trzeba napaćkać na skórki i czekać na cud, a potem zmyć

+ nadaje się do szybkiego użycia - dla mnie ważne, bo nie lubię rytuałów nad paznokciami. zakrywka jest uformowana tak, by móc odsunąć nią zmiękczone już nieco skórki (ja jednak czasem samym mazakiem je odsuwam, jakoś mam wrażenie, że działa to delikatniej, a mazak specjalnie się nie psuje przez to, więc nie ma straty ;) )

- mimo że to specyfik DO USUWANIA skórek (mechanicznie), a nie do nawilżania ich i kurczenia w cudowny sposób, to i tak życzyłabym sobie tutaj trochę lepszego efektu nawilżającego. nie było tragicznie, bo i specjalne kremy do skórek radziły sobie ze mną gorzej, ale będę szukać...

szukam specyfiku all-in-one i tyle... jeśli nie znajdę podobnego markera, tyle że z lepszymi właściwościami pielęgnacyjnymi, to wrócę do niego.

Dobrze go mieć

Szczerze mówiąc to oczekiwałam od tego markera czegoś więcej niż tylko kamuflażu suchych skórek.
Lubię go nosić w torebce , żeby w razie czego móc zatuszować to , co wg.mnie nie powinno być widoczne.
Jedyne co robi ten marker ,to na chwile nawilża suche skórki , powodując ,że stają się mniej widoczne.Niestety...nie usuwa ich.Pomimo tego , że pozostawiałam na nich ten specyfik dużo , dużo dłużej , to jednak bez wymoczenia dłoni , odsunięcia skórek i wycięcia ich się nie obeszło.
Fajny gadżet do torebki , żeby poprawić wygląd paznokci i zatuszować suche skórki.Nic więcej.
Używam tego produktu od:3 miesięcy