Stella McCartney, Stella Sheer 2009 EDT

Stella McCartney, Stella Sheer 2009 EDT

'Stella Sheer 2009' to kolejna limitowana edycja 'Sheer' Stelli McCartney.

Nuty zapachowe: cytryna, zielone jabłko, róża, ambra

kwiatowe
wody toaletowe

Piękna jak każda Stella

Jestem wielbicielką zapachów Stelli, każda piękna, każdą mogłabym mieć, nie ma według mnie nieładnej Stelli, taka która mogłaby mnie odrzucać. I tutaj znalazłam zapach dla siebie.
Jednak niewiele różni się od Sheer 2008, o ile np. 2006 odbiega trochę od nich, to 2008 i 2009 są bardzo podobne.
Jest i piwonia, róża, cytryna, jest świeżo, chłodno, jest taka wodna, wilgotna, jakby piwonie i róża zroszona letnim deszczem.
Nadal piękna, jednak posiadając 2008, nie czuję obecnie potrzeby kupowania 2009, chociaż chciałabym ją mieć u siebie.
Flakon jak zawsze piękny, trwałość ok 5 godzin na skórze.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Ech...

Letnie Stelle to nie moja bajka chyba. Dowodem fakt, że Stelli 2008 nie kupiłam nawet w promocji 50% off...Stella 2009 jest nieco ładniejsza, a to dlatego że w pierwszej nucie mamy wyraźną i bardzo świeżą różę. Niestety, jak przystało na wersję letnią róża ulatnia się iście po angielsku:) i bardzo szybko. A potem to już jest tylko Stella 2008, czyli jakaś mieszanka owockowo-kwiatkowa. Pass.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:raczej nie