Muju, Girls, Anti-age Mask `Sweet Princess` (Maseczka odmładzająca)

Muju, Girls, Anti-age Mask `Sweet Princess` (Maseczka odmładzająca)

Pojemność 1 szt

Poznaj uroczą dziewczynę MUJU i jej koreański sposób na doskonałe nawilżenie i zachwycający, młody wygląd rodem z dziewczęcych, magicznych bajek.

Koreańska maseczka MUJU Sweet Princess:
- doskonale nawilża i łagodzi skórę
- przywraca elastyczność i miękkość
- redukuje oznaki starzenia się skóry
- zawiera ekstrakt z miodu i zielonej herbaty

Naturalna tkanina maseczki sprawia, że skóra intensywniej wchłania nawilżające i łagodzące składniki esencji, a uroczy nadruk na płacie pozwoli Ci na chwilę poczuć się jak beztroska dziewczynka w słodkim świecie księżniczek i jednorożców. Oczaruj świat młodzieńczym wyglądem, miękkością i elastycznością Twojej skóry!

Szybkie działanie

Maseczka jest świetnie nasączona esencją, ładnie pachnie i ma śliczny wygląd. Efekty jej działania widać od razu - skóra jest gładka, rozjaśniona, wygląda na wypoczętą. Chętnie wprowadziłabym ją do regularnego stosowania.
Po zdjęciu maski skóra nieco się lepi, ale nie przeszkadza mi to - zostawiłam na noc, by reszta dobrze się wchłonęła. Rano skóra wyglądała świetnie.

Używa produktu od: próbka

Jednorożce!

Tak zdecydowanie należę do osób dla których szata graficzna kosmetyku stanowi istotny element skłaniający do zakupu, nie kluczowy ale istotny. Maska ma przeuroczy obrazek na opakowaniu i nadruk na masce z jednorożcami co sprawia że jest jedną z najbardziej uroczych masek z jakimi miałam do czynienia. Maska ma delikatny słodki zapach, który dość szybko się ulatnia. Maska jest porządnie nasączona i dużo esencji zostaje jeszcze w opakowaniu. Nietypowym i miłym zaskoczeniem było to, że łatwo było ją dopasować do twarzy z czym często mam problem. Jest średniej grubości, dobrze przylega i nie spływa. Po upływie zalecanego czasu nadal jest dość wilgotna. Skóra po niej jest lekko nawilżona i napięta. Nie robi efektu wow, jest poprawna.

Używa produktu od: próbka

Nawet nawet

Maseczka zakupiona w biedronce - opakowanie bardzo estetyczne i słitaśne. W środku płachta z nadrukiem w jednorożce (o Mamo!). O ile nadruk lub jego brak w ogóle nie ma dla mnie znaczenia, a tyle stopień nawilżenia maski już ma - i pod tym względem było już bardzo dobrze. W opakowaniu jest dużo płynu, a maska jest bardzo mokra. Płachta jest dobrze wycięta i świetnie trzyma się na buzi - nie odkleja i nie marszczy. Po 20 minutach zdjęłam maskę i była jeszcze dość porządnie nawilżona - na tyle że można jeszcze było ją wyciskać. Twarz po użyciu tego produktu była wyraźnie rozjaśniona, odświeżona, ładnie napięta, ale dość długo się lepiła zanim płyn wchłonął się do końca. W saszetce zostało jeszcze trochę płynu, który mam zamiar zużyć następnego dnia jako serum. Zapach jest taki sobie - mdławo-słodki. Ogóle dobrze oceniam ten produkt - buzia jest miękka, wygładzona i nie pojawiły się na niej żadne wypryski, cera nie jest zapchana. Nie było tu żadnej rewelacji i efektu WOW, ale jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji - może być.

Dobre działanie, ale okropny zapach

Maseczka jest cienka i bardzo nasączona esencją, co utrudnia jej rozłożenie. Dobrze jednak przylega do twarzy. Dla mnie jest trochę za wysoka na czole, a odstaje pod brodą, ale mam tak w przypadku większości masek w płachcie. Cały czas roztacza woń miodu, choć nie była ona dla mnie zbyt miła, pewnie przez to połączenie z rumiankiem. Trzymałam ją na twarzy ponad pół godziny, a ona nadal miała w sobie mnóstwo esencji, ale nie mogłam już znieść zapachu. Skóra po użyciu maseczka stała się wygładzona, nawilżona i bardzo miękka. Zarówno opakowanie, jak i sama płachta są urocze ze ślicznym nadrukiem.

Urocza!

Bardzo fajna jeśli chodzi o działanie (dobrze nawilża, daje uczucie lepszej elastyczności), ale to słodkie opakowanie i nadruk na płachcie sprawiły, że tak bardzo polubiłam tę maseczkę.