AUBE, ProCollagen+ Synthesis Ultra-nourishing Concentrated Day Serum for Dry and Dehydrated Skin (Koncentrat Odżywczy Na Dzień dla skóry suchej i odwodnionej)

Kosmetyki AUBE, wykorzystując najnowsze rozwiązania w dziedzinie biotechnologii, pomagają skórze zachować jędrność i elastyczność. Marka AUBE łączy starannie wyselekcjonowane substancje czynne pochodzenia roślinnego z najnowszymi technologiami, tworząc kosmetyki pielęgnacyjne na miarę XXI wieku. Kompleks ProCollagen+, stanowiący bazę niebieskiej serii, stymuluje naturalną syntezę kolagenu, który jest odpowiedzialny za właściwą strukturę skóry. Linia Procollagen+ Synthesis, to inteligentna multiaktywna pielęgnacja dla kobiet o intensywnym nawilżająco-regenerującym działaniu. Podstawę serii stanowi kompleks ProCollagen+, będący połączeniem właściwości naturalnych molekuł HRGP i oligosacharydów z kwiatów nieśmiertelnika. Substancja ta ma zdolność do stymulowania syntezy kolagenu, zwanego filarem młodości skóry. Z wiekiem zdolność fibroblastów do wytwarzania kolagenu spada, co odbija się negatywnie na wyglądzie skóry. Efektem obniżenia jego poziomu są zmarszczki, utrata właściwego owalu twarzy i problemy z dostatecznym nawilżeniem. Kompleks ProCollagen+ pobudza produkcję białka odgrywającego kluczową rolę w prawidłowym sieciowaniu włókien kolagenowych, które odpowiadają za odpowiednie napięcie i sprężystość skóry. Zmarszczki stają się w widoczny sposób zredukowane, a skóra jest gładka i głęboko nawilżona. Serum ze stężonym kompleksem ProColagen+ do stosowania jako kuracja stymulująca dla cery dojrzałej, z postępującymi zmianami w strukturze skóry. Skoncentrowana formuła preparatu zawiera kompozycję składników aktywnych, które działają czynnie na spadający z wiekiem metabolizm oraz pobudzają cykl odnowy komórkowej.

słabe

Serum kupiłam subskrybując box kosmetyczny. Opis działania był bardzo zachęcający a cena dość wysoka, więc bardzo na niego czekałam. Ogólnie bardzo lubię tego rodzaju kosmetyki i to w każdej ilości. Mam suchą skórę więc kosmetyk do skóry suchej i odwodnionej wydawał mi się idealny. Serum znajduje się w szklanej buteleczce z pipetą. Butelka nie jest przezroczysta co nie pozwala na kontrolowanie zużycia kosmetyku. Jeśli chodzi o samo serum to dość łatwo się go dozuje, ma dość śliską i niezbyt gęstą konsystencję. Samo rozprowadzanie na skórze jest ok. Jeśli chodzi o działanie nawilżające to jest jest raczej słabe i niezauważalne jak dla mnie. Ogólnie działanie serum nie zachwyciło mnie a wręcz rozczarowało. Opakowanie jest malutkie (15 ml) i mało wydajne a kosmetyk nie jest wart swojej ceny. Nie ukrywam, że oczekiwałam znacznie lepszych efektów a już na pewno spełnienia efektów obiecywanych przez producenta.

Bardzo przeciętne działanie nawilżające.

Koncentrat otrzymałam w jednym z subskrybowanych pudełek.Opis producenta dotyczący działania i wysoka cena mnie zaskoczyły, i początkowo byłam zachwycona jednak szybko znalazłam go w promocji na internecie za 30-40zł , a gdy zaczęłam go stosować to niestety działanie mnie rozczarowało.

Bardzo małe opakowanie o pojemności 15 ml w szklanej buteleczce zalakowanej granatową folia, przez co ne widzimy ilości kosmetyku wewnątrz. Wygodne nabieranie w postaci pipety dozującej.
Konsystencja jest bezbarwna, bezzapachowa o żelowej strukturze, ale jednak dziwnie lejąca i potrafi uciekać z dłoni podczas nakładania..

Serum jest śliskie, łatwo się nakłada i rozciera na skórze, bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiego filmu. Dobrze współpracuje z innymi kosmetykami zarówno pielęgnacyjnymi jaki i kolorowymi nie powodując ich warzenia czy rolowania.
Dla mnie osobiście nawilżenie jest przeciętne i porównywalne z zastosowaniem dobrego kremu nawilżającego, jakiegoś szczególnego odżywienia i regeneracji skóry nie zauważyłam

Używam go prawie miesiąc, ale nie stosowałam go codziennie, ponieważ nie widziałam rezultatów nawilżających, przy tak małej pojemności przy codziennym stosowaniu nie sądzę żeby wystarczył na dłużej niż 2 tygodnie, co przy tak wysokiej cenie jest dla mnie nieekonomiczne, tym bardziej że efektów obiecywanych przez producenta brak.

Dostępnych jest wiele serum nawilżających o lepszym działaniu i w atrakcyjniejszej cenie, po których zastosowaniu widoczne są rezultaty. Dobrze że otrzymałam go jako kosmetyk w boxie bo pluła bym sobie w twarz że dałam tyle kasy za przeciętny kosmetyk. Choć wiadomo każda cera jest inna i ktoś może być zachwycony jego działaniem, ja niestety nie jestem.

Jest ok.

Opakowanie wygodne w użyciu i łatwe - szklana (masywna) buteleczka z pipetą. Serum jest gęste, pozostawia lepki filtr, który jednak szybko się wchłania, a skóra jest od razu wyraźniej gładka i sprężysta. Po dłuższym stosowaniu widocznie poprawia nawilżenie skóry, zniknęły również drobne zmarszczki (ja mam tylko te mimiczne, więc może u kogoś z większym problemem zmarszczkowym dałby lepszy i większy efekt). Mam cerę tłustą, więc nie mogę używać go pod makijaż w ciągu dnia, dlatego używała jako kosmetyku na noc - sprawdził się idealnie. Myślę, ze nie kupię głównie ze względu na cenę, gdyby był ciut tańszy - zastanowiłabym się.

nie sprawdziło się

Dostałam go razem z boxem beglossy. Preparaty takie jak serum jest u mnie bardzo mile widziane. Do tego jest ono przeznaczone dla skóry odwodnionej. No cóż po lecie dodatkowa porcja nawilżenia i odżywienia jak najbardziej się przyda.
Serum zamknięte jest w szklanej buteleczce z pipetą. Butelka jest nieprzezroczysta i niebieska. Łatwo się dozuje. Ma dziwną (jak dla mnie) konsystencję. Przy pobieraniu pipetą jest to taka śluzowata konsystencja, a po roztarciu na dłoniach jest mocno wodnista. Na skórze jest również mocno rozwodniona.
Pozostawia na skórze lepki film. Działanie nawilżające jest raczej słabe. Nie jest jakoś specjalnie mocno zauważalne.

Osobiście czułam się zawiedziona.