Epona, Krem do cery wrażliwej i problemowej na bazie mleka klaczy

Epona, Krem do cery wrażliwej i problemowej na bazie mleka klaczy

Krem do cery wrażliwej i problemowej z serii Epona Skin & Body Care to jeden
z lekkich kosmetyków bez parabenów, który stworzyliśmy dla kobiet o delikatnej, narażonej na problemy skórne. Niezwykłe działanie mleka klaczy oraz wielu substancji aktywnych: oleju ze słodkich migdałów, oleju z orzeszków macadamii, oleju z awokado, skwalanu roślinnego i naturalnej witaminy E zwalcza stany zapalne i nadwrażliwość skóry. Krem przynosi ulgę, działa kojąco i łagodząco, jednocześnie wygładza i nawilża. Skóra wygląda zdrowo i jest aksamitna w dotyku.

Rewelacyjny

Krem dostałam w prezencie, najpierw nieco sceptycznie podchodziłam do produktu na bazie mleka, ale jest to moje ostatnie odkrycie. Firma jest mało znana, nie słyszałam o niej wcześniej. A szkoda, bo w ofercie mają produkty ze świetnymi, naturalnymi składami i do tego w super cenach.
Krem jest lekki, wchlania się pozostawiając skórę nawilżoną, sprężystą i miękką. Moim zdaniem będzie idealny na dzień, solo albo pod makijaż. Cera jest ukojona, jednolita. Nie zapycha i nie powoduje wysypu niechcianych niespodzianek. Zapach jest naturalnie mleczny (bez dodatkowych substancji zapachowych). Na pewno sięgnę po inne produkty marki.