Darphin, Lumiere Essentielle, Illuminating Micellar Cleanser (Preparat do demakijażu)

Lekki produkt oczyszczający do demakijażu, który po kontakcie z wodą przekształca się z żelu w mleczny olejek . Zawiera łagodny, oczyszczony olejek różany, pomarańczowy i sandałowy, zmywa brud, nadmiar olejków i zanieczyszczeń, uzupełniając wilgoć. Pozostawia cerę jasną i zdrową.

Jest super !

Otrzymałam go w boxie kosmetycznym.
Firmy Darphin zupełnie nie znałam. Początkowo sądziłam, że to zwykły żel , do mycia twarzy. Nic bardziej mylnego.
Ten żel po nałożeniu na zwilżoną twarz zamienia się w ojejek . Wykonuję nim masaż twarzy / doskonale sie do tego nadaje/ , później moczę całą twarz i zmywam pozostałości makijażu /wcześniej płynem micelarnym zmywam makijaż oczu /. W kolejności używam jeszcze żelu do mycia twarzy, który usunie resztki preparatu do demakijażu i ewentualnie makijażu.
Co istotne, ten produkt jest bardzo lekki, kilka razy zmyłam go tylko wodą i nie pozostawiał warstwy.
Ma piękny zapach. Trudno mi go opisać, ale ma jakąś nutę delikatnych ziół , cytrusów i jeszcze czegoś świeżego :D

Porcja pokazana na zdjęciu wystarcza na jedno użycie.

Mam wersję 30 ml i używam go ok miesiąca tylko wieczorem.
Czy zakupię ponownie? Nie wiem , cena jest wysoka, ale mimo to rozważam zakup.