Dentix, Smart White, Płyn do płukania jamy ustnej `Bielsze zęby`

Dentix, Smart White, Płyn do płukania jamy ustnej `Bielsze zęby`

Płyn do płukania jamy ustnej Dentix Smart White zapobiega powstawaniu przebarwień i nadaje zębom naturalną biel.
- redukuje płytkę nazębną
- chroni przed próchnicą dzięki zawartości fluoru
- posiada właściwości antybakteryjne
- wzmacnia dziąsła i chroni je przed podrażnieniami
- zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości docierając do trudno dostępnych miejsc
Zawiera fluorek sodu 235 ppmF

Mega odświeża

Ten mega odświeżający płyn można zakupić w Biedronce, który nawiasem mówiąc, bardzo często jest w promocji.

Jeśli chodzi o sam płyn to go uwielbiam, świetnie odświeża, jest mega miętowy. Dla niektórych co prawda może być zbyt mocny, ale dla mnie jest idealny.
Jest dość wydajny i zapakowany w plastikową, dość wygodną w użyciu butelkę.

Używam go najczęściej po umyciu zębów, dla jeszcze lepszego oczyszczenia i odświeżenia albo w ciągu dnia by odświeżyć oddech i oczyścić jamę ustną.

Niestety nie zauważyłam by ten płyn wybielał zęby, ale i tak go uwielbiam i na pewno będę do niego wracać.

Lubię go!

Bardzo ciekawy, delikatny i skuteczny płyn do higieny jamy ustnej. Sprawdza się bardzo dobrze w odświeżaniu oddechu oraz wspomagająco po oczyszczaniu zębów.
Nie kosztuje wiele, a działa naprawdę bardzo fajnie. Nie ma nadmiernie ostrego posmaku, jest odpowiednio wyważony pod tym względem. Pozostawia przyjemny smak w ustach. Nie podrażnia nadwrażliwych zębów i dziąseł. Nie widzę jakichś spektakularnych efektów w działaniu przeciw przebarwieniom, ale też tego nie oczekiwałam z produktu za taką cenę.

Pogromca śledzika z cebulką :D

Zęby wybiela dentysta,płyn może nam co najwyżej pomóc w utrzymaniu koloru po scalingu i zapobiec odkładaniu kamienia i tworzeniu się przebarwień pod warunkiem,że dbamy o nie całościowo.
Dentix ma mocny ,miętowy smak dzięki czemu dobrze odświeża oddech,nie podrażnia zębów ani dziąseł,nie ma alkoholu,ma fluor,jest wydajny,tani i dostępny w każdej Biedronce.
Często używam go po jedzeniu potraw mających ostry zapach lub gdy czuje potrzebę odświeżenia paszczy.
Porządny płyn za małe pieniądze.

Jestem zadowolona z efektu

Produkt dostępny regularnie w cenie około 5 zł w znanym dyskoncie.Sięgam po niego regularnie od kilku miesięcy i jestem zadowolona z efektów.Typowy produkt za niską cenę do codziennego użytku.

Moja ocena :4

Minus daje za bardzo ostry miętowy smak (mnie na początku mocno "szczypał" oraz brak obiecanego przez producenta efektu wybielania.)

Działanie:
-Odświeża
-Dobrze działa na podrażnione dziąsła.Po scalingu i piaskowaniu używałam go co chwile,ładnie złagodził stan zapalny.

Za 5 zł nie oczekuję uśmiechu niczym z Hollywood ;)

Płyn do płukania jamy ustnej kupiłam w hipermarkecie B. cena promocyjna 5 zł to aż żal nie kupić,opakowanie przezroczyste o pojemności 600 ml z zakrętką w kolorze szarym.

Producent obiecuje nam bielsze zęby ja jednak od płynu który jest tańszy niż dobra kawa w kawiarni nie oczekuję bieli niczym z Hollywood, ale płyn moich słabych zębów oraz wrażliwych dziąseł nie wybielił ale tez nie pogorszył ich stanu, za to faktycznie zapobiega nowym przebarwieniom( nie palę papierosów, jedynie kawa,herbata ),daje mocne uczucie odświeżenia dzięki smakowi mocnej mięty, jest bezpieczny dla szkliwa,zawiera fluor.

Podsumowując oj gdyby kosztował 50 zł to byłabym zawiedziona a tak warto kupić i przekonać się jak zadziała na nasze ząbki.

Dla wrażliwych może być zbyt ostry

Płyn ten kupiłam, gdyż mojego zielonego Dentixa akurat nie było. Pomyślałam, że przetestuję coś innego. Przyzwyczajony do łagodniejszego smaku mięty mój język został powalony mocą tego preparatu (pewnie są i bardziej miętowe, ale to nie dla mnie). Płyn dobrze odświeża dając uczucie czystości jednak długo się męczyłam nim go skończyłam (ze względu na tą jego ostrość). Efektów wybielających nie zauważyłam.

Dziala ale na pewno nie wybiela.

Po płyn sięgnęłam w wakacje kiedy wyjeżdżałam za granice. Jest to świetny pomysł, by odświeżyć oddech w czasie podróży. Nie używam raczej na co dzien, gdyż preferuje tylko mycie zębów, a zeby płukać jamę ustna po myciu zębów zwyczajnie zapominam, lub nie mam czasu. Reasumując płyn swietnie nadaje sie w podróży! Nigdy nie zauważyłam zeby wybielil mi zeby, ale na pewno odświeża mocno oddech, dzięki czemu daje uczucie komfortu na długo!

Przyzwoity, choć bez rewelacji.

Płyn dostępny jest w znanym dyskoncie.
Cena niska, atrakcyjna, więc warto wypróbować
Płyn znajduje się w klasycznej butelce o pojemności 500 ml.
Butelka jest przezroczysta dzięki czemu możemy śledzić na bieżąco ubytek.
Płyn posiada wygodną, czarną nakrętkę bez zabezpieczeń "antydzieciowych" więc jest łatwy w codziennym użytkowaniu.
Kolor wodnisto-niebieski. Zapach i smak dość ostry, miętowy.
Może lekko podrażniać delikatne dziąsła (niestety jestem ich posiadaczką), za to odejmuję gwiazdkę.
Efekt wybielający jest raczej przeciętny, maksymalnie o jeden odcień, choć mam wrażenie, że raczej utrzymuje już istniejący kolor niż wybiela.
Płyn przeciętnie odświeża jamę ustną, ale za taką cenę to całkiem dobry produkt.
Jest wydajny, używałam go ponad miesiąc.
W wersji ekonomicznej - polecam.
Dla osób szukających czegoś lepszego - niekoniecznie.

Doskonale odświeża

Płyn jest zamknięty w przeźroczystym opakowaniu o pojemności 600 ml. Na etykiecie widnieje informacja, że nie zawiera alkoholu. Produkt posiada wodnistą konsystencję o niebieskim zabarwieniu. Dodatkowo zamknięcie zawiera zabezpieczenie przed dziećmi. Aby otworzyć opakowanie należy wcisnąć zakrętkę i odkręcić.

Płyn daje doskonały efekt odświeżenia. Smak ma mocno miętowy. Bardzo fajnie nadaje się jako uzupełnienie codziennej higieny, po szczotkowaniu zębów, jak i odświeżenie w trakcie dnia lub po posiłku. Efekt orzeźwienia utrzymuje się długi czas. Producent zapewnia, że przy regularnym stosowaniu zęby stają się bielsze i zapobiega powstawaniu przebarwieniom. Bielszych zębów nie zauważyłam ale ta to zdecydowanie stały się mniej podatne na różne dolegliwości. Przestały być tak wrażliwe na zimne i gorące napoje oraz słodkie. faktycznie zauważyłam że chroni przed przebarwieniom.

Produkt jest fajny, prócz jednego minusu nic nie mam mu do zarzucenia. Zwłaszcza, że zakupiłam płynu z myślą o wybieleniu zębów, jak dla mnie do tego służy pasta albo wizyta u dentysty. Dlatego uważam, że produkt jest warty polecenia i dobrze się sprawdza przy codziennej pielęgnacji jamy ustnej.

Całkiem ok

Kupiłam go na szybko podczas zakupów w B. w promocyjnej cenie poniżej 4 zł nie oczekując wiele. Płyn do płukania jamy ustnej to jedno z moich must have, jednak z uwagi na dosyć wrażliwy język nie wszystkie mi odpowiadają, nie znoszę uczucia pieczenia i alkoholu w ustach. Dlatego szukam delikatnych płynów bez alkoholu w składzie. Ten wybrałam właśnie z uwagi na brak tego składnika. Sprawdził się u mnie bardzo dobrze, choć nie zauważyłam wybielania, jakie obiecuje producent.

OPAKOWANIE

Płyn znajduje się dużej butelce o pojemności 600 ml. Opakowanie prezentuje się ciekawie –prosta kolorystyka, w której przeważa niebieski, srebro i biel, napisy oraz grafika nadają mu charakteru. Tak duża butelka nie jest jednak praktyczna w użyciu, stąd przelewam płyn do mniejszej butelki, co znacznie ułatwia sprawę. Choć ta tez nie jest zła, bo dobrze leży w dłoni. Płyn przed otwarciem ma zabezpieczoną zakrętkę, którą wcale nie tak łatwo zerwać, trzeba się posiłować z nią. Podoba mi się to, że ma zabezpieczenie przed otwarciem (kiedy mamy w domu dzieci to naprawdę przydatne i przede wszystkim bezpieczne dla maluchów).

PŁYN

Płyn jest podobny do innych wersji, które już miałam okazje używać. Producent obiecuje ochronę zębów i dziąseł – myślę, że jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji sprawdza się. Nie wpływa u mnie znacząco na poprawę koloru uzębienia, nie zauważyłam efektu wybielania, jaki obiecuje producent, w tej kwestii pozostał u mnie neutralny. Ma niebieską barwę, przyjemny, miętowy zapach oraz smak –odświeżający, długo wyczuwalny, dzięki czemu płyn zapewnia odpowiednie odświeżenie i to na długi czas. Nie piecze w usta przy płukaniu, jest delikatny. Płyn bardzo dobrze odświeża, pozostawia lekko miętowy posmak w ustach. Produkt jest bardzo wydajny, można go nabyć w korzystnej cenie, bo za ok. 6 zł w cenie regularnej, w promocji jeszcze mniej.

PLUSY:

+ ciekawa szata graficzna
+ lekki miętowy smak
+ długotrwałe odświeżenie
+ nie piecze w usta
+ wydajny
+ w korzystnej cenie

MINUSY
- nie zauważyłam efektu wybielania

Według mnie, rewelacja !

Na ten produkt natrafiłam w okolicznej Biedronce podczas niezobowiązujących zakupów. Skusiła mnie baaardzo niska cena, 5.99. Stwierdziłam zatem, że raz się żyje i pobiegłam do kasy zakupić produkt, który mnie zaintrygował. W domu na spokojnie przeanalizowałam skład i ot, co okazał się bardzo dobry ! Zero alkoholu, naturalne oleje i ekstrakty. Jedyne czego się obawiałam to smak "Strong Mint", który po moich doświadczeniach nie rokował dobrze. Jednak znacząco się myliłam. Produkt okazał się niezastąpionym strzałem w dziesiątkę !

Odświeża

Płyn do płukania jamy ustnej świetnie odswieza, wypłukuje resztki jedzenia, jest nieocenionym zakończeniem przy higienie jamy ustnej, po umyciu zębów warto przepłukać płynem,