Eveline Cosmetics, ReveLashes, False Lash Effect Mascara (Tusz do rzęs wydłużająco-pogrubiający)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowa maskara łączy w sobie specjalistyczną formułę z rewolucyjną konstrukcją silikonowej szczoteczki, o udowodnionej skuteczności, gwarantując prawdziwy: efekt sztucznych rzęs!
Kremowa konsystencja wzbogacona Proteiną B5, oraz naturalnymi woskami Carnauba pogrubia rzęsy od nasady aż po same końce, pozwalając na indywidualne kreowanie objętości.
Nowa formuła tuszu pozwala wykreować zaskakującą objętość rzęs dzień po dniu. Długotrwała formuła gwarantuje całodzienny makijaż bez rozmazywania i osypywania.
Produkt jest testowany oftalmologicznie, jest polecany do wrażliwych oczu oraz dla osób noszących soczewki kontaktowe.
Rewolucyjna, silikonowa szczoteczka zapewnia super łatwą aplikację. Sięga wprost od nasady i pokrywa tuszem nawet najmniejsze rzęsy. Nadaje rzęsom więcej objętości i długości już od nasady aż po same końce.

Efekt
pogrubiające, wydłużające
Szczoteczka
silikonowa
niewodoodporne

Przeciętny

Tusz ma bardzo wygodną silikonową szczoteczkę, która jest w miarę stabilna. Nabiera się go między wypustki, które mogłyby być nieco gęstsze. Sam tusz jest dość rzadki i niewiele go pozostaje na rzęsach. Daje naturalny efekt delikatnie zaznaczonych rzęs. Rzęsy są nieposklejane, lepiej widoczne, ale bez efektu wow. Moim zdaniem mógłby mieć mocniejszy pigment i lepiej, wyraźniej otulać rzęsy, ale jak na tą cenę jest całkiem ok.

Dobrze rozdziela

Eveline dobrze robi tusze, według mnie to ich konik. Ta maskara idealnie rozdziela rzęsy i nie kruszy sie. Czerń mogłaby być mocniejsza. Dobrze wydłuża rzęsy i lekko podkręca. Nie skleja rzęs. Niestety średnio z pogrubieniem, ale nie można mieć wszystkiego ;) cena dobra do jakości. Robi lepszy efekt od wielu tuszy z górnej półki. Wygodną rączka i super silikonowa szczoteczka. Wydajny. Dość szybko zastyga. Daje radę nawet zimą o nie rozmazuje się.

Miłe zaskoczenie

Kupiłam na promocji w rossmanie jakieś 3 miesiące temu. Cena około 12 zł więc cudów sie nie spodziewałam a już na pewno efeku sztucznych rzęs. I tego efektu jak dla mnie nie ma, za to są bardzo dobrze rozdzielone rzęsy. Maluję je podwójnie i żadnego sklejenia tylko ładne naturalne pogrubienie. Szczoteczka silikonowa, średniej grubości ale w kącikach radzi sobie bardzo dobrze. Po 3 miesiącach nadal dobrze tuszuje, nie obsypuje się. Łatwo się zmywa. Jestem naprawdę mile zaskoczona jego jakością.

Super efekt za niską cenę.

Tusz do rzęs ReveLashes rzeczywiście nadaje wrażenia sztucznych rzęs (ale takich z gustem, nie mylić z efektem gąsiennicy) i pierwszy raz po użyciu produktu z taką obietnicą jestem w pozytywnym szoku.
Mam małe oczy, więc mało im trzeba, by uzyskać efekt sztucznych rzęs.

Konsystencja i szczoteczka idealnie ze sobą współpracują. Ta pierwsza nie jest za gęsta i ciężka, druga nie chłonie tuszu i równomiernie rozprowadza go po rzęsach. Żadnego sklejenia!
Pięknie rozdzielone, wydłużone i subtelnie pogrubione rzęsy! Mam wrażenie, że mam ich więcej!

Tusz dobrze się trzyma, nie kruszy rzęsy wyglądają na zdrowe, grube i mocne do samego wieczora. Tusz nadaje rzęsom subtelnej czerni.
Efekt - bez drama looku, elegancki.
Dla posiadaczek małych oczu jak znalazł.

Opakowanie całkiem ładne, nie krzykliwe, zamyka się ok.
Zastanawiam się nad HITem ale poczekam z końcową oceną wydajności.

Polecam!

Fajny efekt

Z tuszami Eveline mam do czynienia już od dawna. Mam nawet jeden ulubiony, do którego lubię wracać. A tusz ReveLashes okazuje się równie dobry. :)

Świetnie nadaje się na co dzień, gdyż daje dosyć naturalny efekt, ale sprawdzi się również na wieczór. Nie skleja rzęs, delikatnie je podkręca i pogrubia. Jest dobrze napigmentowany i dodaje spojrzeniu wyrazu. Szczoteczka jest silikonowa i wygodna w użyciu, choć jest nieco grubsza. Dociera nawet do najmniejszych rzęs w kącikach. Tusz nie osypuje się i nie rozmazuje. A przy tym dosyć łatwo zmywa się płynem do demakijażu.

Dla lepszego podkreślenia rzęs można je wytuszować 2 a nawet 3 razy. Mimo grubszej warstwy rzęsy nadal nie są sklejone.

Myślę, że to bardzo dobry tusz w przystępnej cenie, który warto mieć na oku. ;) Dosłownie i w przenośni.

Mój Hit

Najlszy tusz jaki było mi dane używać
+ mega mega wydłuża rzęsy
+ nie rozmazuje się
+ nie osypuje się
+ głęboka czerń
+ nie wysycha w opakowaniu
+ nie skleja rzęs
+ cena bardzo przyjemna szczególnie w promocji
Brawo Eveline o taki tusz mi w życiu chodziło!

Naprawdę dobry

Bardzo fajny, tani tusz.
Mam długie, jasne i proste rzęsy. Dzięki temu tuszowi uzyskuję efekt bardzo ładnych, podkręconych naturalnych rzęs. Nic się nie skleja ani nie osypuje.
Jako makijażowe beztalencie bardzo doceniam kształt szczoteczki. Nie rozmazywalam się podczas robienia makijażu, a to się rzadko zdarza ;)

Wspaniały, jeden z moich ulubionych

Uwielbiam ten tusz, jest to niedrogi kosmetyk, który potrafi z moich rzęs wyczarować firanki. Efekt sztucznych rzęs. Maskara ta pogrubia, wydłuża, delikatnie unosi rzęsy. Nie osypuje się, nie odbija się na powiekach. I co ważne, nie zasycha w opakowaniu zbyt szybko. Dlatego służył mi przez ponad cztery miesiące, nie zmieniając swoich właściwości.

Z wielu maskar, które przetestowałam, znam różne, w opaokwaniach coraz bardziej atrakcyjnych i ładnych, pastelowych, lekko różowych,wszelkie kolory dozwolone, ale okazuje się, że ten właśnie tusz dał mi wspaniałe efekty.

Tusz kupiłam w promocji, ale jego cena zwykła jest też bardzo korzystna.

Prawie idealny... prawie

Nie wiem dlaczego, ale chyba nigdy nie kupuję tych samych tuszów - chyba jestem ciągle w poszukiwaniu tego najlepszego. Natomiast tusze z Eveline nigdy mnie nie zawiodły. Efekt pogrubienia może nie był jakiś baaardzo widoczny, natomiast wydłużenie owszem. Nie rozmazywał się, co jest moim głównym kryterium dla tuszu.

Uwielbiam ten tusz!

Tusz ReveLashes od Eveline jest moim największym odkryciem kosmetycznym ostatnich tygodni - tani, dostępny w większości drogerii, a daje zdumiewający efekt! Lepszy niż niejedna droższa mascara. Sprawia, że moje cienkie i jasne rzęsy stają się mocno czarne, pogrubione i mega długie. Szczoteczka jest tak zbudowana, że dociera nawet do najdrobniejszych rzęs w kącikach. Trwałość - super, trzyma się cały dzień bez osypu. Polecam serdecznie ♥

Piękne i naturalnie wyglądające rzęsy

Używam od lat i uwielbiam za efekt prawdziwych naturalnych pięknych zdrowych rzęs. Dodam, że moje rzęsy na naturalnie długie i zdrowe, wiec od tuszu wymagam tylko, by je pokolorował (blondynka) i „uczesał”. Absolutnie każdy tusz jakiego dotąd używałam sklejał w jakimś stopniu rzęsy, co jest nieakceptowalne. Ten jako jedyny tego nie robi. Nie robi też grubych grud na włoskach, co jest bardzo ważne dla komfortu oka (i wyglądu). Tego tuszu nie czuć w ogóle na oku!

Tusz w przeciwieństwie do innych dziadostw trzyma się baaaardzo długo, ostatnich 2 opakowań używałam ponad rok i życzyłam całe opakowania. Nigdy mi się to nie zdarzyło jeszcze bo inne tusze zasychają w tubkach i po 3-4 miesiącach są do wyrzucenia. Ten jako jedyny nie tylko nie ma tego problemu ale jeszcze z czasem maluje jeszcze ładniej j szybciej.

Można nałożyć jedną delikatną i więcej warstw, zależnie od potrzeb. Najczęściej stosuję 2 warstwy, czasem jedną gdy nie robię makijażu, tylko dla delikatnego podkreślenia. Trzy warstw robią prawdziwe kocie oko - ale uwaga nadal NATURALNIE wyglądające! Stosuje przy grubym eyelinerze, np na wieczór czy na specjalne okazje.

Polecam każdej babie, która ma podobne wymagania co ja, czyli naturalny efekt bez obciążania oczu.

zdał egzamin na 4!

Muszę przyznać, że co do tuszu do rzęs mam bardzo wysokie wymagania. Ten kosmetyk podołał praktycznie wszystkim! Bardzo ładnie podkreśla oko, rzęsy są wyraźnie pogrubione, wydłużone i intensywnie czarne. Jest trwały, nie osypuje się, ale czaasem zdarza mu się odbić na górnej powiece. Kosmetyk ma estetyczne opakowanie, wygodną szczoteczkę i jest wydajny. Jednak, poza wspomnianym sporadycznym odbijaniem się, ma jeszcze dwie wady, które sprawiają, że nie zostanie moim ideałem. Po pierwsze, potrafi skleić rzęsy, a po drugie - trzeba nałożyć wiele warstw, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt, co jest czasochłonne. Mimo to, uważam że jest to produkt dobry i nie wykluczam, że kupię go ponownie w przyszłości.