Neo Make Up, Illuminating Powder (Puder sypki rozświetlający)

Neo Make Up, Illuminating Powder (Puder sypki rozświetlający)

Profesjonalny puder sypki rozświetlający. Idealna formuła pudru z perłowymi drobinkami gwarantuje perfekcyjny efekt promiennej, pełnej blasku cery oraz tuszuje wszelkie oznaki zmęczenia. Zawarta w formule mica rozprasza światło, optycznie redukując widoczność zmarszczek. Puder polecany do stosowania na twarz jak również na ciało, w celu podkreślenia opalenizny lub rozświetlenia naturalnego kolorytu skóry.

Ciekawy produkt

Jako maniaczka wszelkich drobinek w makijażu, postanowiłam wypróbować.
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to fakt, że drobinki rozświetlające są bardzo drobno zmielone i dają ładną poświatę, a nie efekt obsypania twarzy konfetti z brokatem, jak to w przypadku niektórych produktów rozświetlających bywa. Do tego bardzo ładnie wykańcza się tym pudrem makijaż - utrwala i delikatnie matuje, bez efektu takiego sztucznego zmatowienia. Długo tez się utrzymuje takowy efekt - u mnie, na twarzy posmarowanej bardzo bogatym kremem i podkładem praktycznie 8 godzin byłam perfekcyjna ;) Jest to produkt z kategorii lekkich, nieobciążających skóry, transparentny i delikatny. Można nim podkreślić opaloną skórę, podrasować makijaż, albo jedynie musnąć delikatnie buzię, gdy nie chcemy się malować, a nie lubimy być całkiem "gołe" :) Jedyny minus - produkt jest sypki, a dziurki w pojemniczku są dość duże, przez co przy pierwszym użyciu mocno się nim obsypałam, trzeba uważać. Duży plus za to, że nie uczula i nie zapycha.