Epona, Krem nawilżający do każdego rodzaju cery na bazie mleka klaczy (nowa wersja)

Dermokosmetyk o lekkiej konsystencji do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery.
Dzięki unikalnej formule bazującej na mleku klaczy (krem jest wykonany z 1/4 mleka klaczy) oraz wyselekcjonowanych olejach roślinnych, krem doskonale nawilża. Kosmetyk działa antybakteryjnie i kojąco, nadaję się do stosowania w okolicach oczu. Skóra dzięki niemu staję się gładka, o jednolitym kolorze i odzyskuję zdrowy wygląd. Krem nawilżający może być stosowany w codziennej pielęgnacji skóry twarzy oraz szyi. Jego lekka konsystencja sprawia, że szybko się wchłania pozostawiając skórę nawilżoną.

Krem dobry ale drogi i bezzapachowy

rem jest lekkiej konsystencji bez zapachowe dobrze się rozprowadza na twarzy
Cera staje się lekka napięta lekko odżywiona i taka jest inna widać różnice.Ale cena dla mnie jest wysoka.Około 40 zł to bardzo dużo,jak dla mnie za dużo.Gdyby nie cena idealny krem szczególnie w zimie.

Ulubiony krem na mleku :)

Krem kupiłam dość dawno, był to zakup spontaniczny. Potrzebowałam kremu w miarę lekkiego, który zadziałałby ochronnie na moją skórę twarzy- po kuracji kwasami.
Krem nie posiada zapachu, jest jedynie lekko wyczuwalny zapach mleka i niczego więcej w nim nie czuć. Konsystencja kremu jest lekka, dość płynna- coś jak mleczko, zaś kolor jest biało kremowy. Nie trzeba dużo kremu by pokryć całą twarz wraz z szyją przez co krem jest wydajny, jednak jego opakowanie mimo że jest higieniczne to niestety nie dopasowane do jego konsystecji. Pompka wydzela za dużo kosmetyku i trzeba na to uważać. Ale z plusów opakowania mogę wymienić zaślepkę jaką ono posiada. Zaślepka służy do zatykania otworu pompki, dzięki niej krem nie zasycha w wylocie. Skład kremu to jakaś bajka, jest po prostu idealny i bardzo bezpieczny. Krem jest dosłownie zrobiony na 1/4 szklanki mleka klaczy, zaraz po wodzie mamy owe mleko, dopiero potem w składzie znajdują się oleje. Krem wspaniale koi skórę, działa zbawienie na podrażnienia, działa również ochronnie i wyciszająco na naczynka. Nie uczula, nie zatyka porów, nie powoduję zaskórników i pryszczy. Moja cera to typ mieszany, odwodniony, bardzo cienki i wrażliwy z tendencją do zapychania i uczuleń- krem nic złego mi nie zrobił a zużyłam już dwa opakowania i nadal go kupuję ;) . Niestety nie matuje mojej buzi i się po nim lekko świecę, ale od zwalczania blasku mam puder. Skóra po owym kosmetyku jest otoczona wyczuwalną pod palcami warstwą ochronną, jest też bardzo miękka w dotyku. Krem nadaję się na dzień- gdy jest na dworze zimno i mroźno ponieważ chorni skórę przed wiatrem i zimnem, nadaję się też na noc - rano buzia ma wyrównany kolor i jest odżywiona, nawilżona a naczynka lub rany złagodzone. Krem Epona stosuję też w okolice oczu wraz z powiekami i rzęsami- bardzo dobrze wpływa na stan skóry wokół oczu. Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. To coś wspaniałego dla alergika takiego jak ja. Na pewno kupię jeszcze nie raz (kupuję go w sklepie hipoalergiczne24.pl).