Artiste, Professional Hair Care, Nawilżająca maska do włosów z algami

Artiste, Professional Hair Care, Nawilżająca maska do włosów z algami

Nawilżająca maska jest wzbogacona ekstraktem z alg, które posiadają niezwykłą zdolność gromadzenia cennych mikro i makroelementów. Wapń wzmacnia strukturę włosów, magnez nadaje im sprężystości, a żelazo zapobiega wypadaniu.

Daje rade

Rzadko używam masek do włosów. Po prostu nie jestem systematyczna. Tą maskę używam prawie 7 miesięcy i dopiero zaczyna dobijać dna. Maska ma ciekawą konsystencję, ni to mus ni to pianka. Podoba mi się, bo nie spływa z włosów. Wystarczy przytrzymać ją 5 minut i już widać efekty. Włosy są gładkie,nawilżone, błyszczące i łatwo się rozczesują. Dla mnie bomba. Minusem jest dla mnie zapach. Nie umiem go od niczego porównać. Nie jest jakiś brzydki ale ma coś w sobie co mnie drażni.

Genialna

Moje włosy po każdej koloryzacji są suche ciężko je rozczesać, w dotyku są tępe i szorstkie. Dzięki tej masce o powyższych problemach mogę zapomnieć ! Ta maska sprawdza sie swietnie, ulatwia rozczesywanie wlosow, po spłukaniu maski wlosy sa miekkie, nawilzone aż po same konce i pelne blasku.Chyba pierwszy raz zauważyłam, że po masce włosy aż tak błyszczą. Dobrze sprawdzi się do włosów, które są matowe i pozbawione blasku. Konsystencja maski jest jest bardziej leista, ale mimo to dobrze się ją nakłada. Produkt jest bardzo wydajny, starcza na długo nawet przy codziennym użytkowaniu.

Rewelacyjna maska

Od ostatniego rozjaśniania włosów tą maską uratowała moje włosy. Delikatna konsystencja pod postacią musi działa idealnie na moje włosy, ponieważ ich nie obciąża. Ta maska to cudo na polskim rynku

Włoski odżywione

Włoski dzięki tej masce stały się miękksze w dotyku, dużo mniej się elektryzują, są odżywione.
Lubię jej zapach, chociaż nie zostaje on na długo po umyciu włosów.
Cena bardzo fajna, przystępna.
Prawdopodobnie kupię ją jeszcze za niedługo :)

Maska Do Włosów

Moim zdaniem bardzo fajna maska w bardzo dobrej cenie, duża pojemność (super wydajna), przyjemny zapach i przede wszystkim mocne nawilżenie.
Konsystencja jest lekka (musu) co jest dużą zaleta bo nie obciąża włosów.
Moje włosy po tej masce są odżywione, nawilżone i przede wszystkim uniesione (lekkie)