La Fare 1789, Eyes Contour Miracle Care (Krem do skóry wokół oczu)

La Fare 1789, Eyes Contour Miracle Care (Krem do skóry wokół oczu)

Eyes Contour Miracle Care to krem-żel, który dzięki połączeniu składników naturalnych w znaczący sposób poprawia wygląd i kondycję delikatnej skóry wokół oczu.
Bogactwo wyciągu z awocado stymuluje naturalną syntezę kwasu hialuronowego i zapewnia skórze w tych okolicach odpowiedni poziom nawilżenia. Brązowe algi wspomagają wytwarzanie kolagenu i elastyny, owies intensywnie nawilża, a wyciąg z Aloe Vera wzmacnia naturalny proces odnowy i regeneracji komórkowej, w wyniku czego zmarszczki mimiczne ulegają wyraźnemu spłyceniu.
Eyes Contour Miracle Care optymalnie nawilża, ujędrnia, uelastycznia skórę wokół oczu, zapewniając jej młody i promienny wygląd.
99,7% wszystkich składników pochodzi z naturalnych upraw. 37,1% wszystkich składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego.
Krem znajduje się w uroczym, pięknym opakowaniu - idealny wybór na kunsztowny prezent nawet dla bardzo wymagających Pań :)
Składniki aktywne
awokado - jest skarbnicą niezbędnych składników dla zachowania zdrowego wyglądu skóry. Olej z awokado bogaty w witaminę A, C i E wykazuje silne działanie regenerujące i wygładzające. Wpływa korzystnie na syntezę kolagenu i elastyny, zapobiegając tworzeniu się zmarszczek. Intensywnie nawilża skórę, chroniąc ją przed utratą wody. Wykazuje także działanie łagodzące.
brązowe algi - bogate w składniki odżywcze, witaminy oraz pierwiastki śladowe. Ich skład sprawia, że są one bardzo często dodawane do produktów kosmetycznych, w celu poprawy kondycji skóry. Brązowe algi nawilżają suchą skórę, mają właściwości odżywcze i ujędrniające, poprawiają też koloryt skóry.
aloe vera - od starożytności znany ze swych uzdrawiających właściwości. Sok z aloesu był wykorzystywany w leczeniu oparzeń i głębokich ran. Poprzez bogactwo składników aktywnych: witamin i minerałów wzmacnia naturalny proces odnowy komórkowej oraz optymalnie nawilża skórę. Utrzymuje równowagę hydro - lipoidową i wspomaga prawidłowy proces regeneracji naskórka.
owies - zawiera związki polifenolowe, o właściwościach przeciwutleniających. Działa zmiękczająco na skórę, nawilża, regeneruje oraz łagodzi jej podrażnienia.

Delikatność w parze z pielęgnacją.

Krem zakupiłam na portalu aukcyjnym ,kusił mnie od dłuższego czasu nie tylko za sprawą działania deklarowanego przez producenta , ale również nietypowego i uroczego opakowania.

Nowy produkt otrzymałam zapakowany w tekturowy kartonik z metalowym kółeczkiem umożliwiającym jego powieszenie. Opakowanie ma ładna kolorystykę, jest cale zadrukowane listkami na których znajdują się informacje dotyczące kremu, włącznie z niewielka naklejką z tłumaczeniem na nasz ojczysty język.
Z przodu przez wycięty otwór wystaje zakrętką z słoiczka w którym znajduje się krem. A słoiczek wygląda uroczo, jest malutki szklany i przeźroczysty, zakrętka jest metalowa z naklejką w intensywnym różowym kolorze.Dodatkowo dodana została szpatułka ułatwiająca nabieranie kosmetyku.

Konsystencja jest żelowa, delikatnie lejąca w beżowym kolorze. Początkowo miałam problem z dozowaniem odpowiedniej ilości, to chyba kwestia przyzwyczajenia do zbitych i skoncentrowanych kremów pod oczy.
Zapach prawie wcale niewyczuwalny.
Skład całkowicie naturalny pozbawiony silikonów, parabenów, , glutenu,gmo.
Zawiera wyciąg z awokado, algi brązowe, wyciąg z owsa i mnóstwo naturalnych olejków i ekstraktów roślinnych.

Krem żel stosowałam dwa razy dzienne, jest lekko śliski i dobrze rozprowadza się na skórze,przyjemnie ją chłodzi, ale pozostawia delikatną kleista warstwę która znika po kilku minutach. Skóra po zastosowaniu jest delikatnie rozpromieniona i napięta. Wygładzona i miękka . Świetnie pielęgnuje skórę pod oczami zarówno pod względem nawilżenia jak i odżywienia.Efekt nie jest chwilowy, nawet wieczorem po zmyciu makijażu skóra dobrze się prezentowała i była w nienagannej kondycji.
Sprawdza się pod makijaż bo dobrze współpracuje z kosmetykami kolorowymi i nie wpływa na zmniejszenie jego trwałości.
Żel jest delikatny w działaniu, nie podrażnia , nie uczula, nie powoduje szczypania czy łzawienia oczu.
Wydajność w moim przypadku była mała, po miesiącu stosowania pozostała mi 1/3 zawartości słoiczka, chyba bardziej spowodowane to było zbyt dużą ilością stosowania kosmetyku jednorazowo niż jego małą pojemnością 10 ml.
Początkowo myślałam że tak lekka żelowa konsystencja nie jest w stanie utrzymać skórę w dobrej kondycji, a tym bardziej poprawić jej stan, ale cieszę się ze moje obawy zostały rozwiane. Krem odpowiednio pielęgnuje delikatną skórę regenerując ją i odżywiając, jest bardzo łagodny a w składzie ma wiele substancji o pozytywnym działaniu. Z pewnością jest to kosmetyk który zapobiega starzeniu skóry ale nie jestem pewna czy poradzi sobie z niwelowaniem zmarszczek, bo mimo mojego dojrzałego wieku szczęśliwie ich nie posiadam. W każdym bądź razie ja z przyjemnością sięgnę po niego ponownie

Rewelacyjy!

Kupiłam ten krem wraz z kremem do twarzy. mój problem to głównie opuchnięcia pod oczami i przez to skóra wygląda na zmęczoną, co było moja zmorą....od miesiąca stosuję krem i jestem w nim zakochana- po nałożeniu czuje jak chlodzi skórę pod oczami, opuchniecia znikają i czuję lekkie napięcie. w składzie jak zachęcały mnie Panie do zakupu są brązowe Algi i to one mają takie działanie. jest cudowny! nie podrażnia, skóra nie piecze, opuchniecia są mniejsze, skóra napięta i rozświetlona! uwielbiam go!

Doskonały!

To jeden z najlepszych kremów pod oczy jakie miałam okazję stosować. Mam bardzo wrażliwe oczy i w związku z tym większość kremów mnie uczula powodując łzawienie. A tutaj .. zaskoczenie! Zero odczynów alergicznych a skóra dobrze nawilżona i lekko napięta. Duży plus za konsystencję żelową i ogromną wydajność. Te kosmetyki to moje nowe odkrycie!