Naturium, Bio krem matujący

Naturium, Bio krem matujący

Lekki, aksamitny, szybko wchłaniający się krem, przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, tłustej i mieszanej, ze skłonnością do trądziku. Zawiera bogactwo ekologicznych składników aktywnych pochodzących z monitorowanych upraw, aby zapewnić skórze kompleksową, naturalną pielęgnację. Zawarty w kremie standardyzowany ekstrakt z wierzbowicy alpejskiej redukuje ilość 5 alfa- reduktazy zmniejszając produkcję sebum nawet do 56% oraz zwężając pory. Działa również przeciwzapalnie i antyoksydajnie. Olej konopny, zawierający optymalne proporcje kwasów tłuszczowych NNKT doskonale nawilża i odżywia nawet najbardziej wymagającą i podrażnioną skórę. Niweluje zmiany trądzikowe nie pozostawiając na skórze uczucia tłustości. Działanie oczyszczające i seboregulujące dodatkowo wzmacnia ekstrakt z bratka. Krem pozostawia skórę matową, a jednocześnie długotrwale i intensywnie nawilżoną.

Cudowny

Od lat miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego kremu. Testowałam zarówno niższą, jak i wyższą półkę, zawsze coś było nie tak. Ciężko mi stwierdzić czy ma opisywane właściwości matujące, bo na dzień używam innego kremu, a to wtedy zwykle pojawia się problem tłustości, w nocy i rankiem jest ok. Mam cerę mieszaną w stronę tłustej i dla mnie ten krem jest strzałem w dziesiątkę. W dodatku jest eco i niedrogi, ideał ❤️