Avon, Naturals, Frosted Almond, Scented Spritz (Pachnąca mgiełka `Karmelizowane migdały`)

Stworzyliśmy mgiełkę, której delikatne, pachnące kropelki zapewnią skórze orzeźwienie i otulą ją zapachem karmelizowanych migdałów. Mgiełka to także świetny sposób na wprowadzenie odświeżającego zapachu do pomieszczeń domowych. Sprawdzi się równie znakomicie, gdy zapragniesz, aby pościel pięknie pachniała. Zadbaliśmy o to, aby nasza delikatna mgiełka nie pozostawia po sobie śladów.

zapachowe
zapachowa
w sprayu
50 - 100ml
Skóra
normalna

Świetne oddanie zapachu migdałow

Zapach bardzo ale to bardzo zbliżony do karmelizowanych migdałów, bardzo go serdecznie polecam, jest mega świetny, nie za bardzo słodki. Polecam z całego serca

????????

Lubię mgiełki Avon, mam ich dużo w zapasie. Ten wariant zapachowy jest idealny na chłodne wieczory, żeby odświeżyć siebie, pomieszczenie, pościel. Lubię ten słodki zapach migdałów z nutką goryczy. Sprawia, że otoczenie staje się cieplejsze. Zapach tych produktów nie utrzymuje sie długo, ale w tej cenie można znaleźć bardzo dużo ciekawych kompozycji zapachowych, jakie oferuje nam Avon.

na mojej skórze ulotna

Moja mama jest jakąś psychofanką tych mgiełek. Kupuje każdy nowy zapach , na półce w łazience dzierży ich zawsze około 10 sztuk i namiętnie się nimi traktuje w ciągu dnia. Tym sposobem co jakiś czas matczyne serce się w niej odzywa i jakąś tam w gifcie mi podaruje. Tak oto trafiła mi się mgiełka migdałowa :)

Opakowanie bardzo ładne- na grafice migdały i gwiazdki mające wprowadzić nas już powoli w klimat świąt. Plastik z którego wykonane jest opakowanie z dobrego jakościowo plastiku. Atomizer działa bez zarzutu uwalniając mgiełkę równomiernym i delikatnym strumieniem. Zatyczkę miałam ale jak zwykle gdzieś przepiłam :)

Z zapachem to ja mam jednak ciężką zagwozdkę. Oczywiście po pierwszym psiku czuć mocno sam alkohol. Później czuje migdały takie mleczne i delikatne opruszone grubszym cukrem i tyle. Producent nazwał ją karmelizowane migdały- czyli teoretycznie powinna pachnieć jak gorące migdały z patelni w lekko palonym cukrze- no ale gdzie taki zapach w mgiełce za jakieś 8 zł ? A żeby było jeszcze ciekawiej angielska nazwa brzmi frosted- czyli jakieś mrożone/mroźne/zimowe itd powinny być... To ja już nie wiem. Czuje mleczny ocukrzony migdał i tyle. I to niezbyt długo czuje bo na mojej skórze po pół godziny po zapachu ani śladu.

Więc traktuje ją inaczej : w ciągu dnia gdy siedzę w domu i szkoda mi perfum marnować pryskam nią po ciuchach- plam nie robi i wietrzeje szybko. Wtedy czuje ją przez 2 godziny. Ewentualnie traktuje ją jako mgiełkę do pomieszczeń i pościeli- i w sumie jako taką ją zużyje.

Ciała nie podrażnia. Wydajność nie jest najlepsza gdyż u mnie mgiełka jest ulotna , no i zapach również na kolana mnie nie powalił. Czyli z której strony by się za to nie zabrać mojego serca nie podbiła.

Ale też nie znam nikogo kto by chociaż raz w życiu mgiełki z Avonu nie używał- więc przetrwa , a może podbije nawet czyjeś serce :)