Eveline, Precise Brush Liner 24h (Eyeliner z precyzyjnym pędzelkiem)

Eveline, Precise Brush Liner 24h (Eyeliner z precyzyjnym pędzelkiem)

Okazje i pomysły na prezent

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Nowy liner zakończony jest precyzyjnym, miękkim pędzelkiem, który sprawia, że malowanie kreski staje się wyjątkowo proste. Pozwala uzyskać na oku zróżnicowany efekt. Jest idealny zarówno dla początkujących, jak i ekspertek w robieniu makijażu. Innowacyjna formuła sprawia, że kreska jest odporna na ścieranie i trwała aż do 24 godzin.

Świetny ale nie bez wad

Z jednej strony uważam że jest idalny super czerń aplikator super współpracuje (muszę tu dodać że kreskę robie codziennie z mocno wyciągniętą jaskółką)
minusy rozlewa sie, na szczęście nie podczas aplikacji ale w opakowaniu
tworzy efekt błyszczącej kreski osobiście preferuje mat

Mocno czarny, ale się rozlewa..

Eyeliner kupiłam na promocji. Słyszałam o nim wiele opinii, więc postanowiłam sama go przetestować. Lekko się zawiodłam. Eyeliner ma bardzo precyzyjny aplikator, miękki i wygodny. Czerń jest wyrazista, mocno czarna i daje matowe wykończenie. Niestety nakładany na powiece rozlewa się i nie tworzy wyrazistego ostrego konturu, a miejscami rozlaną kreskę. Nie wygląda to estetycznie. Radzę sobie w inny sposób - najpierw nakładam czarną kredkę, a dopiero później na to eyeliner i problem rozlewania się znika. Niestety wydłuża to czas aplikacji produktu, wiec to na minus. Eyeliner jest wydajny dzięki temu, że jest mocno czarny. Zastyga po kilku sekundach i nie odbija się na powiekach, ale po kilku godzinach potrafi się rozpłynąć i ścierać. Cena jest niska, opakowanie solidne i trwałe. Na pewno warty uwagi, ale przy bardziej pomarszczonej i opadającej powiece się nie sprawdzi.

Ideał

Najlepszy eyeliner, jaki w życiu używałam. Kreski robię codziennie od kilku lat i nigdy nie zdarzyło mi się używać eyelinera tak łatwego w obsłudze. Jak na to, że nie jest wodoodporny, to trwałość jest ok. Jest mega czarny, jedno opakowanie to spokojnie 2-3 miesiące używania, a w połączeniu z jego ceną jest to prawdziwa perfekcja!

Najlepszy pisak do kresek.

Dorzuciłam go do koszyka kiedy robiłam zakupy przez internet, nie miałam wobec tego produktu wielkich oczekiwać, ot skończył mi się liner.
Jednak produkt ten jest moim ulubionym pisakiem do kresek i chyba na razie tak pozostanie. Łatwo się nim rysuje, jest wydajny i trwały nawet po całym dniu. Cena jest bardzo atrakcyjna.

Najlepszy!

Kiedyś zauważyłam, że dużo osob bardzo chwaliło ten eyeliner. Stwierdziłam, że go sobie kupię i wypróbuje na własnej skórze.
Produkt znajduje się w ładnym opakowaniu. Jest koloru czarnego ze złotymi napisami. Końcówka eyelinera jest spiczasta,dzieki czemu możemy precyzyjnie narysować kreskę czy jaskółkę. Kreska wychodzi ładnie, nie rozmazuje się i wytrzymuje cały dzień. Produkt przy codziennym stosowaniu jest naprawdę wydajny. Za taką cenę, warto go wziąć w ciemno.

Mój numer jeden!

Jest to najlepszy eyeliner w pisaku z jakim miałam do czynienia i, z którym tak naprawdę nie mam żadnych problemów jeśli chodzi o aplikację.

Nie jestem w stanie zliczyć ile opakowań już zużyłam ale okolo 10 na pewno, bo niestety zdarzyło mi się trafić na tzw. buble czyli niektóre partie tego eyelinera były po prostu wyschnięte, kreski wychodziły blade. Ostatnio znowu kupiłam go w Rossmannie w trakcie trwania promocji i na nowo jest doskonały.

Poradzą sobie z nim osoby, które z malowaniem kresek mają spore problemy i małe umiejętności. Kreska zawsze wychodzi idealna, jaskółka również. Kiedy sięgnę po inny eyeliner jest różnie, a tutaj zawsze jest tak jak powinno być.

Regularna cena niska nie jest, ale ostatnio kupiłam go w promocji- 8 zł. Kreska nim wykonana jest bardzo trwała, wytrzymuje cały dzień, ale przy okazji demakijaż nie sprawia problemów

Precyzyjny liner w atrakcyjnej cenie

Fajna jakość w atrakcyjnej cenie. Wart wypróbowania !!!
Aplikacja nim jest bardzo łatwa, a efekt zadowalający, bez większej wprawy.
Kolor głębokiej czerni pięknie prezentuje się na powiece, a kreska nie rozmazuje się w ciągu dnia.

Precyzyjna kreska

Chyba najpopularniejszy drogeryjny liner za grosze, ogłoszony zamiennikiem ABH z czym się zgodzę. Efekt na oku jest przepięknym

Liner dostajemy w pisaku, w złoto czarnym opakowaniu. Zakończony ostrą końcówką, która pozwala na jego precyzyjną aplikację.
Dobrze nakłda się a powiekę zarówno na cienie matowe jak również różnego rodzaju perły i błyski, nie zastyga na mat, cały czas pozostaje lekko mokry , nie blaknie, nie rozmazuje się, dzięki czemu mamy pewność, że makijaż się nam nie rozpłynie. Aplikator rzeczywiście bardzo precyzyjny, ułatwiający malowanie kraski, a także jaskółki.
Demakijaż produktu nie jest skomplikowany, nie trzeba mocno trzeć wystarczy dobry płyn micelarny.

ulubiony

Dopiero zaczęłam z kreskami, więc koleżanka poleciła mi właśnie ten eyeliner. Jest świetny - precyzyjny, dobra konsystencja, szybko schnie i się całkiem dobrze trzyma (pod koniec dnia widać że już nie jest tak czarny jak po wyschnięciu, ale nie rzuca się to aż tak bardzo w oczy). Wygodnie się nim maluje, ale czasami trzeba go rozpisać na kartce jak długopis żeby produkt był na całym pędzelku, a w związku z tym, że dosyć szybko schnie to końcówka czasami zasycha, więc trzeba po prostu delikatnie go rozetrzeć na kartce. Czasami się trochę rozlewa, ale dla mnie to nie problem. Rzadko potrzeba poprawek. Dużo bardziej wolę ten w pisaku niż te zwykłe z pędzelkiem. Polecam wszystkim ^_^

Byłby świetny, gdyby nie to, że się wylewa

Do zakupu tego eyelinera zachęciła mnie precyzyjna końcówka, no i dobre opinie, jakie o nim słyszałam.

Jest intensywnie czarny, nie zastyga na mat. Zostaje lekki połysk, ale taki w sam raz, nie jakby był ciągle mokry. Dla mnie idealne wykończenie.

Doskonale się nim maluje. Pędzelek rzeczywiście jest cieniutki i bardzo precyzyjny, nie rozczapierza się, dzięki czemu pozwala na namalowanie idealnej cienkiej kreski przy linii rzęs, jak i łatwe wyciągnięcie “jaskółki”. Sięgam po niego zawsze, kiedy się spieszę, bo z nim kreska zajmuje dosłownie moment. Pigment jest na tyle intensywny, że wyraźnie widać czerń po jednym pociągnięciu. Natomiast jeszcze mocniejszy efekt uzyskamy poprawiając kreskę. Dobrze się też chwyta każdej powierzchni. Czy to czystej skóry na szybko, czy to korektora, bazy czy cieni.

Bardzo dobrze się utrzymuje. Nie blaknie i nie rozmazuje się. Kreska w nienaruszonym stanie na ogół jest od rana do wieczora. Przy innych produktach tego typu zdarza mi się, że w ciągu dnia rozmazuje mi się lub po prostu znika wyciągnięta końcówka bądź kreska z wewnętrznego kącika. Tutaj nic takiego się nie dzieje, choć nie jest to eyeliner wodoodporny. Jeśli mocniej potrzemy oko, to możemy go zetrzeć, natomiast sam z siebie jest trwały.

Jednocześnie bardzo łatwo się zmywa. Nie trzeba trzeć, wystarczy przyłożyć wacik nasączony płynem micelarnym. Podobnie łatwo skorygować patyczkiem błąd podczas malowania kresek.

Na koniec trzeba jeszcze przejść do jedynej wady, jaką jestem w stanie tu wymienić, jednak jest dosyć problematyczna. Otóż z eyelinera wylewa się tusz. Ten problem nie pojawił się u mnie od razu, tylko po jakimś miesiącu czy dwóch używania. Zdarza się, że końcówka jest sucha, a tusz wylewa się bokiem albo po prostu wylewa się podczas malowania. Jest to na tyle duża ilość, że trzeba go wycierać, bo inaczej będzie brudził rzęsy, a to już robi się problematyczne.

Podsumowując, gdyby nie jedna zasadnicza wada, określiłabym ten produkt jako świetny. Jednak to, że się leje sprawia, że nie chcę kupić go ponownie, raczej poszukam coś w tym samym typie. A nie muszę szukać daleko, może druga podobna propozycja Eveline będzie równie dobra, a wolna od tej wady.

Dla początkującej osoby idealny

Długo szukałam eyelinera, którym będzie mi się wygodnie robiło kreski - początkowo miałam z nimi ogromny problem i to właśnie ten pozwolił mi nabrać wprawy. Jest bardzo precyzyjny i wygodny - forma pisaka to zdecydowanie mój typ, którym bardzo łatwo i przede wszystkim szybko rysuje się kreski.

Dla mnie na nie.

Pierwsze wrażenie po użyciu tego eyelinera było pozytywne, natomiast później moja opinia znacznie uległa zmianie. Przede wszystkim eyeliner się wypisuje w trakcie używania i nic nie daje zamknięcie go i wstrząśnięcie, musi odleżeć kilka godzin zanim ponownie jest gotowy do użycia. Najpierw myślałam, że jest to wada akurat tylko mojego egzemplarza, więc jakiś czas później kupiłam kolejny, by nie oceniać tego produktu negatywnie, jednak kolejna sztuka okazała się tak samo wadliwa i czytając tutejsze opinie widzę, że nie tylko ja miałam taki problem.
Nie mogę nawet ocenić trwałości, gdyż nie udało mi się ani razu zrobić pełnych kresek za pomocą tego eyelinera i sprawdzić go na dłużej.