Maybelline New York, Lash Sensational, Boosting Serum Clear (Baza pod tusz)

Maybelline New York, Lash Sensational, Boosting Serum Clear (Baza pod tusz)

Pojemność 5,3 ml

Baza pod tusz stworzona, aby odżywić rzęsy i jednocześnie naturalnie je wydłużyć bez obciążenia. Serum wzbogacony został o olejek arganowy oraz witaminę B5, dzięki czemu rzęsy stają się miękkie oraz delikatne.

w tuszu
żel
odżywki do rzęs
regenerujące

Nie zachwyca

Nie zauważyłam żadnej różnicy w trwałości czy w tym jak tusz wygląda na rzęsach podczas stosowania tej bazy. Czasem miałam nawet wrażenie, że rzęsy są bardziej posklejane.

taki jakiś nijaki

Bazę zakupiłam na promocji, w cenie regularnej raczej bym się na niego nie skusiła, tym bardziej, że nie ma na jego temat zbyt dużo opinii. Sama baza jakaś rewelacyjna też nie jest nakładałam ją przed wytuszowaniem rzęs, odczekałam chwilę aby lekko przysechł i nakładałam tusz, który skleił rzęsy. Nakładając bazę ma się wrażenie, że rzęsy są jakby natłuszczone , jednak nie daje to za ciekawego efektu przy wytuszowanych rzęsach. Czy coś robi z rzęsami? Według mnie nie robi z nimi dokładnie nic są to pieniądze wyrzucone w błoto.

Nie warte uwagi

Produkt kupiłam na jednej z promocji -55 w drogerii Rossmann. Regularna cena serum, to około 50 zł, ale i w cenie regularnej i promocyjnej, produkt nie jest wart uwagi.
Najpierw stosowałam serum jako bazę pod tusz do rzęs, a że akurat w tym samym czasie kupiłam tusz Lash Sensational, to myślałam, że efekt będzie o wiele bardziej widoczny.
Rzęsy po wytuszowaniu są białe, białe włókna lekko przyklejają się do rzęs, ale efekt nie jest widoczny jak w przypadku tuszu od Loreal. Po wytuszowaniu ich czarnym tuszem, nie widzę żadnej różnicy- tak, jakbym żadnej bazy nie nałożyła.
W końcu dałam sobie spokój i serum zaczęłam stosować na noc po demakijażu, jako odżywkę do rzęs. Jako odżywka serum sprawiło, że rzęsy trochę się wzmocniły, przestały wypadać, ale to wszystko! Nie wydłużyły się, nie zagęściły. Nie są nawet optycznie ładniejsze.
Kupić, wypróbować oczywiście można, ale są lepsze odżywki do rzęs, za mniejsze pieniądze, w przypadku których, efekt będzie spektakularniejszy.

Zawiedziona

Szczerze mówiąc najgorszy produkt do rzęs jaki używałam :/ kupił odżywkę za około 50 zł wiec spokojnie mogłabym znaleźć wiele dobrych odzywek za tą cenę. Stosuje ja od około 2,5 mies albo u więcej efektów ZERO tylko rano gdy się budzę mam całe zlepione rzęsy. Pod tusz MASAKRA najpierw zasycha i gdy się nałoży tusz wygląda poprostu obrzydliwie. Definitywnie nie kupię ponownie