Eveline, Gel Laque, Nail Enamel (Żelowy lakier do paznokci)

Eveline, Gel Laque, Nail Enamel (Żelowy lakier do paznokci)

Kolekcja Gel Laque to 24 lśniących i trwałych kolorów w eleganckich i poręcznych buteleczkach. Szeroki pędzelek pozwala łatwo i szybko wykonać piękny manicure z żelowym efektem, do którego nie potrzebujesz lampy UV/LED. Nowoczesna formuła lakieru szybko wysycha i długo utrzymuje się na paznokciach. Pozwala uzyskać lśniący efektżelowego manicure bez użycia lampy UV/LED.

Pic na wodę...

Mam kolor 53, klasyczna czerwień. Zaciekawił mnie chwyt 7 dni. Chciałam spróbować i mam lakier najzwyklejszy pod słońcem. Fajnie mi się go nakłada, lubię szerokie pędzelki. Wystarczy go odpowiednio docisnąć, by pokryć w moim przypadku lakierem całą płytkę. Właściwie jedne pociągnięcie ładnie kryje, bez prześwitów. Ale jak już zostało powiedziane, trzeba dość szybko manewrować pędzelkiem, bo lakier szybko zasycha i mogą powstać smugi.
Dużym plusem jest właśnie szybkie schnięcie. Niestety nie spełnione są zapewnienia producenta, co to trwałości lakieru. U mnie już po jednym dniu bez żadnego topu pojawiają się białe prześwity na brzegach, zdarzają się tez odpryski. Szkoda, bo lakierem fajnie sie pracuje.

Coś generalnego!

Oceniam kolor 37-jasny roz a'la french
Po zdjeciu hybrydy moje paznokcie ptzez 2 m-ce byly w stanie tragicznym. Niestety poki co nie planuje wracac do hybrydy,wiec maluje paznokcie zwyklymi lakierami. Ten lakier kupilam na jakiejs promocji za ok 4 zl. Szukalam czegos neutralnego. I ... TO JEST GENIUSZ! Na moich paznokciach wyglada i trzyma sie jak hybryda ! 2 tyg , odrost, lakier praktycznie nienaruszony (na wiwrzch uzywam lakieru z Golden rose prodigy gel top). Ba! Nawet odbijałam na lekko niwdosuszonej warstwie folię transferową i wyszlo cudownie ! To jest absolutny no 1 ! Poza tym pod tym lakierem moje paznokcie urosly mocne i zdrowe. Polecam baaaardzo !

3xTAK

Oceniam kolor Nr 64-ładna,klasyczna ciemna czerwień.
Uwielbiam lakiery żelowe a Eveline spełnił wszystkie moje oczekiwania.
Co prawda po nałożeniu lakier nie wygląda "żelowo" tylko bardziej tradycyjnie ,jeśli chodzi o to na głowe bije go chociażby Avon gdzie lakier żelowy faktycznie po nałożeniu wygląda jak żel.Jednak cała reszta jest jak najbardziej na plus.
-Trwałość-około 4/5 dni.
-Kolor mocno napigmemtowany,wystarczy 1 warstwa.
-Produkt VEGAN friendly.Wielki PLUS.
-Szeroki pędzelek,łatwa aplikacja.
-Niska cena ,duża 8 ml buteleczka
Jestem na TAK.

Uwielbiam

Lakier jest absolutnie rewelacyjny. Nie jest zbyt gesty, wiec nie ściąga poprzednich warstw. Pomimo tego ze jest rzadki, swietnie kryje kolorem. Nie ma prześwitów juz po pierwszej warstwie! Druga warstwa to tylko nadanie głębi koloru! Szybko schnie. Przydałaby sie bogatsza paleta barw (brak koloru białego). Liczę na eveline, ze uzupełnia ten brak. Ja zostaje z tymi lakierami na dłużej.

Trwałością nie powola

Z wyboru nie noszę hybryd , dlatego klasycznych lakierów do paznokci mam na pęczki . Żelowy Eveline otrzymałam w prezencie już jakiś czas temu i bardzo się ucieszyłam , gdyż jeszcze nigdy nie miałam z nim styczności . Nie jest zły , ale znam lepsze , ale ta kiepska trwałość która mnie wnerwia może zależeć od odcienia , bo tak zdarza się bardzo często .

Opakowanie jest ok - szklana podłużna buteleczka z zakrętką z którą nie trzeba się siłować . Bardzo lubię pędzelki właśnie takie , z jakim mamy do czynienia tutaj - szeroki , dość długi i z gatunku tych grubszych . Moim zdaniem takie są najwygodniejsze , ale też w malowaniu paznokci mam ogromną wprawę . Nie mam więc w tym aspekcie na co narzekać .

Posiadam odcień nr 48 jest to przepiękny różowo neonowy odcień fuksji , uwielbiam takie kolory zarówno na paznokciach jak i na ustach , niby to typowo letni kolor , ale ja tam na takie rzeczy uwagi nie zwracam - jak mam ochotę na neon w grudniu to po prostu go noszę . Konsystencja idealnie gęsta , a zapach...no jak to lakier ale bardzo szybko wietrzeje .

Kolor jaki posiadam zapewnia idealne krycie już po jednej warstwie , a pędzelek pozwala na bardzo szybką i precyzyjną aplikację bez obaw o rozlanie się na skórki , nie zauważyłam też , by pod lakierem robiły się nieestetyczne zapowietrzenia , czasem w lakierach się to zdarza , a żadna z nas tego nie lubi , warto więc ten fakt odnotować . Schnie bardzo szybko - około 3 minut i to całkowicie , nie musimy się obawiać , o żadne odgnioty czy to od pościeli , czy od prac domowych . Piękne wykończenie - faktycznie żelowe i dość mocno błyszczące , można jeszcze sobie podbić efekt żelowym topem co często czynie ( lakier dogaduje się z każdym jaki tylko mam w zapasach ) I byłby lakierem idealnym , gdyby nie kiepska trwałość , producent obiecuje nam aż tygodniową i naprawdę podchodziłam do tej obietnicy z ufnością , a już biorąc pod uwagę , że nigdy nie miałam większych problemów z trwałością lakieru na paznokciach , to już w ogóle byłam przekonana , że malowanie paznokci będę mieć na pewien czas z głowy . No niestety . Już w 24 godziny od aplikacji lakier zaczął ścierać się z koniuszków paznokci , co jeszcze można przeżyć , ale zaraz po tym zaczął odchodzić całymi płatami... No to dyskwalifikacja na całej linii.

Zmyć jego resztki jest bardzo łatwo , nie zauważyłam też by odbarwiał paznokcie , ale ja zawsze daję pod lakier kolorowy odżywkę . Ciężko mi go polecić właśnie przez tą kiepską trwałość , no ale może nie wszystkie odcienie są takie do bani jak ta moja cudna fuksja .

eveline jeden wieczór

DZIAŁANIE:
Standardowy pędzelek i czas schnięcia. Utrudnione jest nim malowanie, bo lakier jest gęsty przez co ewentualne poprawki są od razu widoczne. Niestety lakier bardzo szybko zaczyna odpryskiwać, wystarczy jeden dzień. Trwałość także jest średnia, na pewno nie jest to 7 dni jak głosi nazwa.

WYDAJNOŚĆ:
Wydajność jest dobra. Odnoszę wrażenie, że lakier szybko schnie w opakowaniu przez to jest bardziej gęsty przez co trudniej go rozprowadzić równomiernie na płytce paznokcia.

PODSUMOWANIE:
Standardowy lakier z drogerii, niczym szczególnym się nie wyróżnia.

Fajny

Dobrej jakości lakier do paznokci. Łatwa, bezproblemowa aplikacja. Lakier szybko schnie. Nie tworzy smug. Jest wydajny. Posiada ładne opakowanie z wygodnym pędzelkiem. Posiada ładne kolory. Atutem jest korzystna cena oraz dostępność.

Super

Lakier jak na drogeryjny, pięknie wygląda na paznokciu, całkiem ładnie kryje i nie odpryskuje magicznie podczas snu (a i to się przy niektórych produktach zdarzało). Ma fajną gamę kolorów, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Łatwo się rozprowadza, ma wygodny pędzelek i nie niszczy paznokci. Kosztuje grosze i dla mnie w tej cenie jest rewelacyjny.

Soczyste kolory, przeciętna trwałość

Po zwykłe lakiery do paznokci sięgam w przerwach między hybrydami, które z powodzeniem samodzielnie wykonuję w domu. Do zakupu trzech kolorów lakierów Eveline z serii Gel Laque skłoniła mnie duża promocja w Rossmann i , jak zwykle- ciekawość przetestowania obiecywanej "żelowej trwałości". Zaopatrzyłam się w słoiczki lakieru o odcieniu metalicznego amarantu, strażackiej, rażącej czerwieni i półprzezroczysty- ze srebrnymi drobinkami. Lakiery wygodnie nakłada się dość długim pędzelkiem. Już dwie warstwy dają przyzwoite krycie, a ciemniejsze kolory są soczyste i ładnie prezentują się na paznokciach. Niestety, trwałość lakierów nie wywołała już mojego zachwytu. Podczas wykonywania codziennych, domowych czynności lakier odpryskuje na końcówkach paznokci po 2-3 dniach. Nie ma więc mowy o przedłużonej trwałości. Wziąwszy jednak pod uwagę niewysoką cenę, łatwą dostępność i ładną paletę kolorystyczną-lakier można polecić do zastosowania na konkretną okazję czy do manikurowych, kolorystycznych eksperymentów.

Efekt żelowych paznokcie

Produkt kupiłam, jako alternatywę dla tradycyjnych lakierów hybrydowych.
Produkt posiada bardzo wygodny pędzelek, ułatwiający rozprowadzenie i perfekcyjne pomalowanie całej płytki.
Posiadam kolor jasno różowy i już po pierwszej warstwie płytka jest pięknie pokryta.
Co do efektu końcowego, to paznokcie wyglądają jak żelowe lub hybrydowe. Piękny efekt manicure z połyskiem, Trwałość do kilku dni.

Jeden z fajniejszych :)

Lubię te lakiery za to, że mają gruby pędzelek, którym maluje się wygodnie i precyzyjnie, dzięki czemu paznokcie wyglądają estetycznie. Kolory są ładne, ale czy dają żelowy efekt? Moim zdaniem nie do końca. Lakier szybko wysycha, najlepiej wygląda po nałożeniu 2 warstw, ale niestety u mnie już po jednym dniu widać odpryski. Mimo to, jest to jeden z fajniejszych lakierów jaki używałam.

Dosyć fajny

Mam ten lakier ten sam kolor i u mnie się sprawdził.dobrze się maluje szeroki pędzelek no i przede wszystkim trwały bardzo ładnie wyglądający efekt.polecam????