Hartmann, MoliCar Skin, SkinTegrity Hand Cream (Krem do rąk)

Hartmann, MoliCar Skin, SkinTegrity Hand Cream (Krem do rąk)

Krem do rąk zawiera kreatynę, olej migdałowy i panthenol. Wspiera mechanizmy ochronne skóry. Jest emulsją typu woda w oleju, dzięki czemu bogata konsystencja oleju intensywnie nawilża skórę.
Molicare Skin krem do rąk to kosmetyk przeznaczony do stosowania w celu nawilżenia i odżywienia skóry dłoni, szczególnie mocno wysuszonych i spierzchniętych.

Struktura
lekkie
krem
100 – 250ml
kremy do rąk
nawilżające
zapachowa
w tubce

Bardzo dobry lecz nie dla mnie

Bardzo mocno tresciwy krem o konsystencji wodno oleistej do skory z bardzo duzym wysuszeniem ,gesta konsystencja .Mimo zawartosci oleju bardzo ladnie sie wchlania lecz nie mozna z nim przesadzic ,jak dla mnie jest za ciezki zbyt tresciwy ,wole kremy o lzejszej konsystencji .Krem doakonale spelnia swoje zadanie ,ma bardzo duza pojemnosc i jest w bardzo dobrej cenie .Dla osob lubiacych ciezkie kremy o bogatej konsystencji ,lub osob ze skora wymagajaca bedzie idealny .Mozna go dostac tylko w aptekach .

UWIELBIAM

Krem jest wspaniały - idealnie nawilża skórę dłoni.
Mimo tłustej konsystencji i obecności olejów dobrze się wchłania. Wystarcza mała ilość by pokryć powierzchnię dłoni.
Na stałe zagościł w moich kosmetyczkach.

Krem MoliCare Skin

Krem kupiłam w aptece z polecenia. Jest emulsją typu woda w oleju na problemy suchej skóry.
Opakowanie - wygodna w użyciu tubka z zamknięciem na "klik", kolorystyka stonowana, grafika minimalistyczna ale razem tworzy miłą i ciekawą dla oka całość. Duża pojemność opakowania nie nadaje się do torebki, krem stoi w domu i używam go ja - jak też moi domownicy. Taka rodzinna pojemność.
Zapach neutralny i nieinwazyjny.
Konsystencja gęsta i treściwa, wszak jest to krem odżywczy i tłusty, ma za zadanie utrzymać równowagę wodno-tłuszczową w naskórku. I zadanie to spełnia dobrze. Bardzo dobrze się rozprowadza, ale trzeba uważać z aplikowaną ilością, niewielka ilość gładko sunie po skórze i dość szybko sie wchłania, natomiast w większej ilości roluje sie, lepi i trzeba poczekać aby krem w całości wchłonął sie w skórę. Pozostawia na dłoniach ochronny delikatnie wyczuwalny film. Zazwyczaj krem stosuję wieczorem lub gdy mogę posiedzieć z " nakremowanymi łapkami" nic nie robiąc. Krem natłuszcza, wygładza i zmiękcza dłonie, lubię ten efekt gładkich i satynowych dłoni. Koi przesuszoną skórę, leczy zaczerwienienia i pęknięcia. Ostatnio zmagam się z suchą skóra całego ciała ( efekt działania specjalistycznych leków ) i ten krem działa jak opatrunek.
W składzie płynna parafina, gliceryna, olej ze słodkich migdałów, pantenol, wosk pszczeli, olej rycynowy, keratyna.
Krem to produkt specjalistyczny przeznaczony do bardzo suchych, spierzchniętych dłoni w celu ich intensywnego nawilżenia. Działanie nawilżające i odżywcze kremu bardzo zadowalające.
Cena nie zrujnuje naszego portfela a dostępność tylko apteki.