Isana, Zeit für Verwöhnung, Cremedusche (Kremowy żel pod prysznic o zapachu pomarańczy i cynamonu `Czas na rozpieszczanie`)

zobacz więcej zwiń

Wyczuwalna świeżość i całodniowe dobre samopoczucie perfekcyjnie wypielęgnowanej skóry. Kremowe żele pod prysznic Isana dostarczają skórze tego, czego potrzebuje.

Działanie pielęgnacyjne: Kremowy żel pod prysznic Isana pozwala na chwilę relaksu dzięki odprężającemu zapachowi pomarańczy i cynamonu . Łagodny kompleks pielęgnacyjny pomaga zachować równowagę gospodarki wodnej skóry i w ten sposób chroni skórę przed wysuszeniem. Tolerancja przez skórę: Potwierdzona dermatologicznie. pH przyjazne dla skóry.

Pudło...

Miałam dwa opakowanie tego żelu, niestety nie udało mi się do niego przekonać. Bardzo lubię tę linię żeli pod prysznic, w tym również limitowanki. Większość zapachów uważam za bardzo udane i często do nich wracam. Doceniam w tych produktami przede wszystkim ciekawe i ładne zapachy ze szczególnym naciskiem na owocowe słodkości. Niestety nie wszystkie moim zdaniem zasługują na uwagę i to jest właśnie jedn z nich. Bardzo rozczarował mnie fakt że pomarańcza w tym wydaniu jest bardzo syntetyczna, jest sztuczna do bólu niczym zapach słabej jakości świecy zapachowej. Oczekiwałam pomarańczowo-cynamonowego przytulnego, przyprawowego wybuchu aromatów, a tu niestety nic takiego nie miało miejsca. Oceniam ten żel jako jeden ze słabszych w kolekcji. Zapach jest po prostu bardzo sztuczny, plastikowy i po prostu słaby. Cena bardzo przystępna, więc nawet jak trafimy na bubel to nie jest to koniec świata.

Sztuczny zapach

Kupiłam ten żel jeszcze w grudniu. Zima to czas, kiedy często wybieram kosmetyki do ciała o zapachach cytrusowych i korzennych. Połączenie pomarańczy i cynamonu brzmiało bardzo ciekawie. Jednak później okazało się, że zapach jest bardzo sztuczny - niewiele w nim pomarańczy, a cynamonu jeszcze mniej. Żel pod względem zapachu mnie bardzo rozczarował. Trafiały mi się dużo bardziej udane kompozycje. Co do mycia spełniał swoją rolę - oczyszczał i nieco nawilżał. Szybko go zużyłam i nie kupiłam już kolejnego opakowania. Jest to jeden z tych żeli, do których nie mam potrzeby wracać.

Magia świąt

Bardzo lubię żele pod prysznic z Isany, ponieważ są bardzo dobre i naprawę tanie i wydajne.
Ostatnio skusiłam się na żel pod prysznic o zapachu pomarańczy i cynamonu. Żel ma bardzo przyjemny "zimowy" zapach. Niestety nie utrzymuje się długo na skórze ale łazience zapach zostaje naprawdę długo.
Żel pod prysznic nie pieni się bardzo mocno ale dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia jej ani nie przesusza
Szkoda tylko że jest to edycja limitowana

Idealny na zimę

Uwielbiam wszelkie żele pod prysznic tej marki i zawsze chętnie sięgam po nowe warianty, które akurat pojawiają się w drogerii. Edycja zimowa spodobała mi się szczególnie, gdyż idealnie wpasowała się w moje typy zapachów na ten okres. Ten żel ma taki zapach, że aż chciałoby się go zjeść.

OPAKOWANIE

Opakowanie ma typowy jak dla tej marki kształt. Posiada śliczną grafikę przedstawiającą pomarańcze i laski cynamonu, które nawiązują do głównych nut zapachowych. Przeważa tutaj pomarańcz z domieszką bieli i żółci. Barwy świetnie ze sobą współgrają tworząc harmonijną, spójną całość. Jak na Isane przystało opakowanie wykonano z miękkiego plastiku z zamknięciem na klik. Dobrze leży ono w dłoni i nie wyślizguje się podczas używania. Pod koniec można spokojnie postawić do góry dnem i zużyć produkt do końca.

ZEL

Żel nawiązując do pomarańczy, ma intensywną, pomarańczową barwę z mleczną, srebrzystą poświatą. Zapach jest nietypowy jak na żel pod prysznic, gdyż dodatek cynamonu to rzadkość i przeważnie jest ledwo wyczuwalny, ale nie tutaj – znajdziemy w nim wyrazisty zapach cynamonu, który wybija się na pierwszy plan wraz z lekką, soczystą, słodką pomarańczą, która jest dla niego tłem. Zapach jest odprężający i relaksuje po ciężkim dniu, szczególnie w zimne zimowe wieczory, kiedy lubię poświęcić trochę czasu na odprężająca kąpiel. Jest to idealny aromat na tę porę roku pozwalający w myślach przenieść się w świat słodkości i świątecznych wypieków, choć Święta już za nami. Przypomina mi świąteczne wypieki, wystarczy powąchać. Niestety jak w zdecydowanej większości wariantów zapach nie jest wyczuwalny na skórze, za to dosyć długo wyczuwam go w łazience, taki pech. Konsystencja jest dosyć gęsta, dzięki czemu żel nie spływa z dłoni ani z gąbki. Bardzo dobrze się pieni, co mnie cieszy, bo lubię otulającą pianę podczas prysznicu. Kosmetyk nie podrażnia, nie wysusza skóry a po umyciu nie mamy uczucia ściągnięcia, co jest dużym plusem. Wydajność również jest dobra – na przemian z innymi myjadłami starczył mi na ponad miesiąc. Cena bardzo korzystna, a do tego często można zakupić w promocji.

PLUSY:
+ ładny zapach
+ dobrze się pieni
+ oczyszcza bez wysuszania
+ piękne opakowanie
+ niska cena

MINUSY
- zapach nie utrzymuje się na skórze
- edycja limitowana

Świąteczny zapach

Na zakup skusiłam się w grudniu zachęcona atmosferą zbliżających się świąt :)
Żel ładnie pachnie, czuć go w całej łazience podczas kąpieli a nawet chwilę na skórze tuż po. Nie wysusza, dobrze się pieni, nie ma lejącej konsystencji. Jest tani i wydajny, ładnie wygląda na łazienkowej półce. Kolejny przyjemny produkt do mycia Isany. Polecam na zimę ;)

Mocno cynamonowy

Kupiłam ten żel zachęcona świąteczną atmosferą roztoczoną wszędzie wokoło oraz oczywiście dlatego, że maniakalnie kupuję wszystkie żele z Isany, szczególnie te z limitowanych kolekcji.
Przyznaję jednak, że ten mnie nie zachwycił. Żel oczywiście dobrze myje, ma w porządku konsystencję i w tym temacie nie mam mu nic do zarzucenia, ale rozczarował mnie jego zapach.
Pomarańczy nie czuję tutaj w ogóle, a cynamon jest dość sztuczny i gryzący. Niestety ten aromat mi nie pasuje i nie podkręca magii świąt.

Piękny zapach niedrogiego żelu

Lubię żele limitowane z Isany. Są niedrogie i mają ciekawe zapachy. Od żelu wymagam ładnego zapachu i dobrego mycia. Byle nie wysuszał do swędzenia skóry to jest też mile widziane. Nie musi nawilżać.

Żel 'Cynamon i pomarańcza' to akurat udana propozycja Isany. Żel pachnie ciepło, sympatycznie i rozgrzewająco. Pomarańcza nie jest zbyt gorzka, ani zbyt słodka. Wersja np. z herbatą mnie odrzuciła totalnie, a ta nie.

Poza tym jestem zadowolona z tego kosmetyku. Konsystencja jest w porządku, działanie myjące też. Nie wysusza zbyt intensywnie, dobrze się pieni.

Niska cena i ładna szata graficzna zachęcają do zakupu. Polecam.

Świąteczny zapach pod prysznicem:)

Zapach żelu pod prysznic jest dla mnie bardzo istotny. Chyba nie wyobrażam sobie kąpieli z szarym mydłem czy czymś bezzapachowym.Uwielbiam dobierać zapachy pod porę roku czy nastrój w jakim się znajduję. Gdy w Rossmannie na półce znalazłam zapach pomarańcza i cynamon, nie mogłam się oprzeć i popędziłam z nim do kasy. Dodam,że zapłaciłam na promocji za ten kosmetyk śmieszne 2 zł z groszami.

Żel opakowany jest w kolorową,plastikową butelkę,która swoją szatą graficzną zwraca na siebie uwagę. Zatyczka działa bez problemu i dobrze wydobywa się zawartość. To co najbardziej mi się podoba w tym żelu to cudowny zapach!! Pomarańcza i cynamon nieodzownie kojarzą mi się z zimą i świętami. Zapach jest rozgrzewający, słodki i bardzo przyjemny! Utrzymuje się na skórze po kąpieli, co przedłuża przyjemność z jego stosowania:) Konsystencja jest kremowo-żelowa dzięki czemu nie spływa z dłoni i dobrze rozprowadza się na skórze. Sprawdzi się u osób ze skłonnością do podrażnień i alergii. Po zastosowaniu tego żelu skóra jest miękka i gładka w dotyku. Zapewnia on dokładne oczyszczenie i niesamowicie przyjemnie doznania zapachowe :) Według mnie mógłby się lepiej pienić,ale za tę kwotę to naprawdę rewelacyjny kosmetyk. Nie zastanawiajcie się ani chwili i kupujcie zapach świąt pod prysznic :)

Zapach ♥

Bardzo przyjemny zapachowo płyn od Isana. Wręcz otula swoim aromatem, a po użyciu czuć go w całej łazience i jeszcze przez bardzo długi czas na skórze!
Co do skuteczności, myje i pielęgnuje skórę, nie podrażnia, przyjemnie nawilża. Konsystencja jest bardzo fajna. Nie za gęsta, nie za lejąca. Żel dobrze się pieni i jest wydajny.