Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe i makadamia, Maska do włosów nadająca miękkości

Kremowa receptura ekspertów botaniki to wyjątkowe połączenie mleka kokosowego i olejku z orzechów makadamia, które odżywia włosy i nadaje im miękkość, sprężystość i gładkość.

Wielofunkcyjna maska 3 w 1 nadająca miękkości i sprężystości oraz odżywiająca dla włosów suchych, pozbawionych sprężystości i szorstkich. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali odżywcze i nadające miękkość mleko kokosowe oraz wygładzający i odżywczy olejek z orzechów makadamia, by stworzyć unikalną recepturę dla włosów suchych, szorstkich, pozbawionych sprężystości. Kremowa formuła sprawi, że Twoje włosy staną się miękkie, odżywione i gładkie, bez obciążania. Ten wyjątkowy w naszym protfolio produkt możesz stosować na 3 sposoby: jako tradycyjną maskę, jako odżywkę bez spłukiwania na mokre włosy oraz jako krem bez spłukiwania na suche włosy.

kupiona przypadkowo

Poszłam na zakupy do marketu gdzie niestety nie było maski, której zawsze używam - ale była właśnie ta maseczka Garniera, więc wzięłam by jej spróbować. Po pierwsze - jaki zapach! Kocham wszystko co kokosowe a ona trafiła idealnie w moje upodobania. Włosy po niej są mega miękkie, nie kołtunią się, łatwo rozczesują. Jest ideałem ;)

Jak ona pachnie..

Skuszona opiniami na wizażu, postanowiłam ja wypróbować. Udało mi się kupić ja w promocji za 14.50zl w drogerii Natura. Konsystencja jest idealna, nie spływa z włosów. Tam gdzie ja nałożycie tam pozostanie! Włosy są po niej tak miękkie, że tylko chodzę i je dotykam! Warta wypróbowania!

cudowna

Mam włosy grube, sztywne, matowe. Maska je niesamowicie zmiękczyła i nawilżyła, konsystencja gęsta czyli taka jak lubię. Zdecydowanie leci do ulubionych!

Zapach

Pierwsze co mogę powiedzieć o tym produkcie to to że jest bardzo wydajny. Pierwsze co się rzuca w oczy to samo opakowanie. Bardzo dobrze się nakłada na włosy można nabrać ręką ile się chce bez żadnego wyciskania jak to jest w przypadku butelek. Ach ie oblednie, a włosy już po kilku umyciach są wyraźniej miękkie i aż chce się je dotykać

jak dla mnie - geniusz ;)

przy pielęgnacji moich suchych, sztywnych włosów sprawdziła się wybitnie dobrze :)

Włosy mam po niej wręcz LŚNIĄCE :) są miękkie, wygładzone- ale nie obciążone. Łatwo się rozczesują i nie przetłuszczają tak szybko jak w innych tego typu maskach. Razem z szamponem z tej samej serii to moje dwa pielęgnacyjne ulubieńce :)

Super

Uwielbiam inne maski tej serii, także byłam zachwycona kiedy w końcu udało mi się kupić tą z mlekiem kokosowym, a nie było to wcale takie proste. Maska ma przepiękny zapach, i konsystencję którą bardzo lubię. Fajnie się rozprowadza na włosach i jest wydajna. Włosy są po niej miękkie, łatwo się rozczesują i nie puszą się. Na pewno będę po nią często sięgać na przemian z innymi rodzajami tej maski.

koko dżambo i do tyłu

Fajna maska. Zapach niesamowity. Włosy stały się miększe i bardziej nawilżone, a także fajnie mi się układają. W przyszłości spróbuję jeszcze szamponik, ale maski ponownie nie kupię, ponieważ spodobały mi się lepiej inne maski tej marki

ten zapach

Uwielbiam tą maseczkę za jej cudny zapach - słodki, przyjemny ale nie mdły i ciężki. Na włosach zostaje delikatny zapaszek ale nie nadmiernie intensywny. Maska jest wydajna, wystarczy malutka porcja na całe półdługie włosy. Są miękkie, łatwo się rozczesują - kosmetyk robi co ma robić i nie kosztuje milionów monet

Przyjemna

Masek do włosów mam wiele, ale ta urzeka swoim zapachem i konsystencją. Bardzo lubię ją używać zarówno podczas mycia, jak i do wykończenia fryzury na suche włosy.

W porządku, ale nieco zbyt lekka

Maski używam jako pierwszego O w metodzie OMO. Jest przyjemna, nie splątuje włosów, a po zastosowaniu są wygładzone. Jednak po masce oczekiwałabym, że będzie nieco cięższa, bogatsza w dobre składniki. Ja po prostu nieco ją tuninguje tym, co akurat mam pod ręką.
Największa zaleta to oczywiście obłędny, kokosowo-orzechowy zapach, który naprawdę długo się utrzymuje.

Kokosowy plaster na włosy.

Jedna z lepszych masek do włosów, jakich używałam. Nie dość, że rewelacyjnie pachnie, to jeszcze efekty, które uzyskałam po jej użyciu przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

Moje włosy są naprawdę ciężkie i oporne w pielęgnacji. Niewiele drogeryjnych produktów spełnia ich wymagania. Tej masce się udało. Wierzcie mi, nie jest to łatwe.

Bardzo dobrze odżywia i regeneruje włosy. Działa też nawilżająco. Moich włosów nie wygładza wystarczająco, ale do tych odrobinę mniej przesuszonych będzie idealna.

Opakowanie jest standardowe. Wystarczająco praktyczne.

Jeśli szukacie bardzo dobrej maski, o cudownym kokosowym zapachu i w przystępnej cenie, to jest jedyny słuszny wybór!

Agata

Używa produktu od: próbka

Maska idealna.

Maska ma fajne opakowanie i kremowa konsystencje. Latwa w nakladaniu na włosy. Idealnie nadaje miękkość i ten zapach ktory nawet po użyciu suszarki czy prostownicy nadal pozostaje na wlosach. Od kad uŻywam wlosy sa w lepszej kondycji i nie zamienie na inne kosmetyki. Polecam.

maska meeega

Przy stosowaniu z szamponem z tej serii jak i przy innych szamponach ta maska sprawdza sie swietnie, ulatwia rozczesywanie wlosow, po splukaniu wlosy sa miekkie, nawilzone po same konce i pelne blasku. Na pewno siegne po nią ponownie.