Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe i makadamia, Maska do włosów nadająca miękkości

Kremowa receptura ekspertów botaniki to wyjątkowe połączenie mleka kokosowego i olejku z orzechów makadamia, które odżywia włosy i nadaje im miękkość, sprężystość i gładkość.

Wielofunkcyjna maska 3 w 1 nadająca miękkości i sprężystości oraz odżywiająca dla włosów suchych, pozbawionych sprężystości i szorstkich. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali odżywcze i nadające miękkość mleko kokosowe oraz wygładzający i odżywczy olejek z orzechów makadamia, by stworzyć unikalną recepturę dla włosów suchych, szorstkich, pozbawionych sprężystości. Kremowa formuła sprawi, że Twoje włosy staną się miękkie, odżywione i gładkie, bez obciążania. Ten wyjątkowy w naszym protfolio produkt możesz stosować na 3 sposoby: jako tradycyjną maskę, jako odżywkę bez spłukiwania na mokre włosy oraz jako krem bez spłukiwania na suche włosy.

Włosy są zdrowsze, miękkie i pachnące - to obecnie jedna z moich ulubionych masek

Moje włosy są lekko falowane, wysokoporowate, a przy tym farbowane, rzadsze niż kiedyś, rozjaśniane no i suche. Od niedawna zaczęłam o nie lepiej dbać, a do takich włosów naprawdę ciężko znaleźć dobrą maskę czy odżywkę, bo kosmetyk taki musi jednocześnie mocno nawilżać i regenerować, ale nie może dodatkowo ich obciążyć. Kiedyś próbowałam maski z tej serii z syropem klonowym i niestety strasznie oblepiała i obciążała moje włosy. Moją ulubioną maską jest John Frieda w fioletowym opakowaniu, ale po wypróbowaniu Garnier Botanic Therapy Mleko kokosowe i macadamia ma sporą konkurencję. :-)

OPAKOWANIE

Plastikowy słoiczek w bladożółtym opakowniu z brązową zakrętką. Pojemność 300 ml, jestem pod wrażeniem, jak wydajna jest ta maska. Dobrze zabezpieczone opakowanie, nada się do zabrania w podróż.

MASKA

Maska pachnie przecudownie mleczkiem kokosowym i macadamia, idealna dla miłośniczek zapachu kokosa. :-) Konsystencja bardzo zbita, jak gęsty, tłusty krem. Bardzo wydajna, bo wystarczy niewiele nabrać, by rozsmarować ją na włosach. Ja używam jej jako tradycyjną maskę, nakładam na czyste, mokre włosy, a po kilku minutach spłukuję. Przeudownie pachnie podczas mycia włosów, jak i po wysuszeniu, zapach utrzymuje się bardzo długo. Podczas aplikacji wydaje się tępa, zlepia włosy, w dotyku przy spłukiwaniu są matowe... ale prawdziwy rezultat daje po wysuszeniu (lub naturalnym wyschnięciu) włosów...

DZIAŁANIE

To, co robi z włosami to po prostu bajka! Moje suche włosy są mięciutkie, delikatne, puszyste, lekkie jak piórko i stały się gładsze, lepiej nawilżone. Aż przyjemnie je dotykać. Włosy po tej masce są bardzo plastyczne, łatwo się układają, a przy tym podkreślają naturalny skręt włosa, maska idealna do każdych włosów, a zwłaszcza do tych kręconych i kobiet, które skręt chcą dodatkowo uwydatnić. Jestem z niej bardzo zadowolona. Sprawia, że włosy wyglądają na zdrowsze, są mięciutkie, puszyste, lepiej się układają.

Maska naprawdę godna uwagi, jedna z lepszych drogeryjnych masek do włosów. Wielofunkcyjna, bardzo wydajna, cena nie zwala z nóg, spełnia wszystkie obietnice producenta, a przy tym ma bardzo dobry skład i nie zaszkodzi naszym włosom. Polecam! :-)

Jak ona pachnie..

Skuszona opiniami na wizażu, postanowiłam ja wypróbować. Udało mi się kupić ja w promocji za 14.50zl w drogerii Natura. Konsystencja jest idealna, nie spływa z włosów. Tam gdzie ja nałożycie tam pozostanie! Włosy są po niej tak miękkie, że tylko chodzę i je dotykam! Warta wypróbowania!

cudowna

Mam włosy grube, sztywne, matowe. Maska je niesamowicie zmiękczyła i nawilżyła, konsystencja gęsta czyli taka jak lubię. Zdecydowanie leci do ulubionych!

Zapach

Pierwsze co mogę powiedzieć o tym produkcie to to że jest bardzo wydajny. Pierwsze co się rzuca w oczy to samo opakowanie. Bardzo dobrze się nakłada na włosy można nabrać ręką ile się chce bez żadnego wyciskania jak to jest w przypadku butelek. Ach ie oblednie, a włosy już po kilku umyciach są wyraźniej miękkie i aż chce się je dotykać

jak dla mnie - geniusz ;)

przy pielęgnacji moich suchych, sztywnych włosów sprawdziła się wybitnie dobrze :)

Włosy mam po niej wręcz LŚNIĄCE :) są miękkie, wygładzone- ale nie obciążone. Łatwo się rozczesują i nie przetłuszczają tak szybko jak w innych tego typu maskach. Razem z szamponem z tej samej serii to moje dwa pielęgnacyjne ulubieńce :)

Super

Uwielbiam inne maski tej serii, także byłam zachwycona kiedy w końcu udało mi się kupić tą z mlekiem kokosowym, a nie było to wcale takie proste. Maska ma przepiękny zapach, i konsystencję którą bardzo lubię. Fajnie się rozprowadza na włosach i jest wydajna. Włosy są po niej miękkie, łatwo się rozczesują i nie puszą się. Na pewno będę po nią często sięgać na przemian z innymi rodzajami tej maski.

koko dżambo i do tyłu

Fajna maska. Zapach niesamowity. Włosy stały się miększe i bardziej nawilżone, a także fajnie mi się układają. W przyszłości spróbuję jeszcze szamponik, ale maski ponownie nie kupię, ponieważ spodobały mi się lepiej inne maski tej marki

ten zapach

Uwielbiam tą maseczkę za jej cudny zapach - słodki, przyjemny ale nie mdły i ciężki. Na włosach zostaje delikatny zapaszek ale nie nadmiernie intensywny. Maska jest wydajna, wystarczy malutka porcja na całe półdługie włosy. Są miękkie, łatwo się rozczesują - kosmetyk robi co ma robić i nie kosztuje milionów monet

Przyjemna

Masek do włosów mam wiele, ale ta urzeka swoim zapachem i konsystencją. Bardzo lubię ją używać zarówno podczas mycia, jak i do wykończenia fryzury na suche włosy.

kupiona przypadkowo

Poszłam na zakupy do marketu gdzie niestety nie było maski, której zawsze używam - ale była właśnie ta maseczka Garniera, więc wzięłam by jej spróbować. Po pierwsze - jaki zapach! Kocham wszystko co kokosowe a ona trafiła idealnie w moje upodobania. Włosy po niej są mega miękkie, nie kołtunią się, łatwo rozczesują. Jest ideałem ;)

W porządku, ale nieco zbyt lekka

Maski używam jako pierwszego O w metodzie OMO. Jest przyjemna, nie splątuje włosów, a po zastosowaniu są wygładzone. Jednak po masce oczekiwałabym, że będzie nieco cięższa, bogatsza w dobre składniki. Ja po prostu nieco ją tuninguje tym, co akurat mam pod ręką.
Największa zaleta to oczywiście obłędny, kokosowo-orzechowy zapach, który naprawdę długo się utrzymuje.

Kokosowy plaster na włosy.

Jedna z lepszych masek do włosów, jakich używałam. Nie dość, że rewelacyjnie pachnie, to jeszcze efekty, które uzyskałam po jej użyciu przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

Moje włosy są naprawdę ciężkie i oporne w pielęgnacji. Niewiele drogeryjnych produktów spełnia ich wymagania. Tej masce się udało. Wierzcie mi, nie jest to łatwe.

Bardzo dobrze odżywia i regeneruje włosy. Działa też nawilżająco. Moich włosów nie wygładza wystarczająco, ale do tych odrobinę mniej przesuszonych będzie idealna.

Opakowanie jest standardowe. Wystarczająco praktyczne.

Jeśli szukacie bardzo dobrej maski, o cudownym kokosowym zapachu i w przystępnej cenie, to jest jedyny słuszny wybór!

Agata