Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe i makadamia, Szampon do włosów nadający miękkość

Szampon do włosów suchych, pozbawionych sprężystości z mlekiem kokosowym i makadamia. Odżywia, nadaje miękkość i sprężystość. Kremowa receptura ekspertów botaniki to wyjątkowe połączenie mleka kokosowego i olejku z orzechów makadamia, które odżywia włosy i nadaje im miękkość, sprężystość i gładkość.

Szampon nadający miękkości i sprężystości oraz odżywiający dla włosów suchych, pozbawionych sprężystości i szorstkich. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali odżywcze i nadające miękkość mleko kokosowe oraz wygładzający i odżywczy olejek z orzechów makadamia, by stworzyć unikalną recepturę dla włosów suchych, szorstkich, pozbawionych sprężystości. Kremowa formuła sprawi, że Twoje włosy staną się miękkie, odżywione i gładkie, bez obciążania.

Lubimy się

Kosmetyki z tej serii stosuję od około miesiąca i jestem bardzo zadowolona. To co dla mnie najważniejsze - szampon nie podrażnia skóry głowy i nie powoduje łupieżu.

Nareszcie znalazłam drogeryjny szampon, który nawilża suche włosy i ich nie obciąża :-)

Moje włosy są zniszczone, suche, rozjaśniane. Na co dzień używam szamponu Lipidium z linii L'Oreal Professionnel, odeszłam od szamponów drogeryjnych. Aż tu nagle pewnego dnia wpadł mi w ręce Garnier Botanic Therapy z mleczkiem kokosowym i macadamia, który sprawdził się bardzo dobrze, prawie tak samo dobrze jak Lipidium. :-)

Szampon ma biały kolor, średniogęstą konsystencję i przepięknie pachnie właśnie macadamia i kokosem, tak, jak gdyby były to jakieś słodycze.

Mycie włosów tym szamponem to czysta przyjemność. Tworzy się dużo piany, a słodki zapach unosi się dookoła. Szampon w miarę dobrze czyści z brudu, cudownie nawilża włosy, otulając je niewidzialną powłoczką i tu pojawia się mały minus - trzeba go trochę dłużej spłukiwać niż inny szampon. Po wysuszeniu włosy są miękkie, wyglądają na zdrowsze, łatwo się je układa i nie plączą się,

Spodziewałam się perełełki...

Naprawdę nie lada radością było W KOŃCU znaleźć szampon kokosowy, z ukochanej w Internecie serii "BOTANIC THERAPY", szczególnie dla kogoś tak jakiego jak ja-"sfiksowanym" na punkcie tego owocu.
Niestety to zauroczenie trwało trochę krótko, bo szczerze muszę przyznać że spodziewałam się więcej.
Na sam początek, dodam że spodziewałam się bardziej kokosowego zapachu, który będzie długo na włosach się utrzymywał, w ciągu dnia nie czuje go na moich włosach.
Co prawda od kiedy używam szampon zgodnie z zapewnieniami producenta o dopracowanej pielęgnacji i zapobieganiu zniszczeniom, muszę przyznać że jest naprawdę dobrze jeśli chodzi o kondycję moich włosów, ale można to też wiązać z dodatkową pielęgnacją oraz dobrze zbilansowaną dietą.
PLUS należy się również za bogatą formułę, która eliminuje ze składu wszystko co dla włosów jest nie pożądane czyli np. silikony, przez włosy są mięciutkie w dotyku.
Z kolei do minusów, muszę zaliczyć problem z pienieniem, z początku po wylaniu na dłoń, całkiem sporą ilość, moje włosy jakoby chłonęły szampon, bo piana w miarę masowania staje się coraz rzadsza.
Problem z pienieniem wiążę się z przeciętną ekonomicznością produktu.

Jeden z ulubionych!

Kupiłam z ciekawości, kiedy tylko pojawił się w sklepach. Uwielbiam zapach kokosu i tym razem się nie zawiodłam - zapach jest słodki, kokosowy i długo utrzymuje się na włosach. Pomimo iż zazwyczaj używam szamponów o bezbarwnej konsystencji, sprawdził się u mnie bardzo dobrze! Kremowa, lejąca się konsystencji pomimo wszystko, według mnie, jest lekka, dlatego nie obciąża włosów, ale za to je ładnie nawilża. Moim rozjaśnionym włosom służył bardzo dobrze. Gorzej z wydajnością, bo poprzez swoją lejącą konsystencję bardzo szybko się zużywał, ale jestem w stanie mu to wybaczyć. :) Włosy po umyciu były mięciutkie, nawilżone, ale przy tym puszyste (nie mylić z puszącymi się). Na pewno do niego wrócę i stawiam go na równi z moim ulubionym szamponem, którego zawsze wracam, Pantene Aqua Light! Polecam.

Dobry produkt godny polecenia

Po użyciu tego szamponu nie muszę nakładać odżywki,co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Przyjemny zapach,fajna konsystencja. Włosy po umyciu stają się nawilżone,nie puszą się. Jak dla mnie bardzo dobry szampon,do którego będę wracać.

Dobry.

Dobry szampon dla delikatnych włosów,przemęczonych zabiegami fryzjerskimi.Moje są poddawane zmywalnej koloryzacji oraz suszarce/prostownicy.Szampon jest zupełnie inny niż agresywne,które do tej pory stosowałam do włosów przetłuszczających się/z łupieżem.Dobrze myje,nie obciąża ani nie elektryzują się.Zapach ładny,zależy kto co preferuje.Słodki jak pudełko pralinek Rafaello ;-)

Rewelacja

Delikatny szampon dla zniszczonych włosów, fajnie pachnie, dobrze się pieni, jednak przy dłuższym stosowaniu włosy robią się sianowate. Raz na jakiś czas idealny jednak na codzienne stosowanie na moje włosy niestety to nie to.

Miękkie lądowanie

Obiecanki, cacanki... ale nie tym razem ;) Szampon Garniera na prawdę powoduje, że włosy są miękkie i przyjemne w dotyku. Jak na tak niską cenę jakość jest imponująca. Szampon ładnie się pieni i łatwo rozprowadza. Ułatwia rozczesywanie włosów - w ogóle się nie plączą. Jestem na tak !

Rewelacja...

Szampon ten kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na jego temat i sie nie zawiodłam. Pozostawia efekt odżywionych i miekkich w dotyku włosów. Czuć, że włosy są nawilżone. Łatwiej się rozczesują. Wrócę do niego na pewno nie raz

Super

Po umyciu włosy są nawilżone i odżywione.Nie puszą się tak .Polecam innym ten produkt.Moje włosy są naprawdę ciężkie i oporne w pielęgnacji. Niewiele drogeryjnych produktów spełnia ich wymagania. Zapach niesamowity. Włosy stały się miększe i bardziej nawilżone, a także fajnie mi się układają. Polecam!

Garnier, Botanic Therapy

Piekny zapach, estetyczna butelka i zdrowsze włosy. Minusem dla mnie jest jedynie to, że ciężko po użyciu tego szamponu rozczesać włosy. Za kazdtm razem muszę korzystać dodatkowo z odżywki, aby dojść fo ładu z włosami.

bardzo przyjemny kokosek!

szampon ma wspanialy zapach! pachnie jak pinacolada <3 dobrze się pieni, skutecznie czyści a co dla mnie najważniejsze łatwo się spłukuje! włosy pozostają sypkie i puszyste. bardzo lubię takie produkty!

Kolejny ulubieniec

Szampon ma gęstą konsystencję i dobrze się pieni. Wystarczy jego niewielka ilość by dokładnie umyć włosy, Idealnie nadaje się dla osób z suchymi i matowymi włosami, gdyż po umyciu są one miękkie i nawilżone. Poza tym produkt przepięknie pachnie. Polecam.