Colgate, Natural Extracts, pasta do zębów, carbon + white

Colgate, Natural Extracts, pasta do zębów, carbon + white

W momentach gdy przytłaczają Cię przyziemne sprawy, zapomnij na chwilę o codzienności i pozwól sobie na naturalną przyjemność dla Twojego uśmiechu. Colgate Natural Extracts z aktywnym węglem. Nowa pasta z ekstraktami z roślin i minerałami dla świeżego, zdrowego uśmiechu.

Colgate Natural Extracts:

- Codzienna ochrona przed próchnicą
- Wspiera zdrowie dziąseł
- Odświeża oddech
- Pomaga zachować biel zębów

Oczyszcza i wybiela !

To już moja kolejna pasta z serii Natural Extracts, jak do dej pory nie zawiodłam się na żadnej, każda sprawdziła się u mnie rewelacyjnie.

Produkt znajduje się w estetycznej tubce, pasta ma charakterystyczny szarawy kolor, który wynika z obecności aktywnego węgla oraz mocny miętowy posmak. Pasta rewelacyjnie oczyszcza zęby i odświeża oddech na długie godziny, skutecznie zabezpiecza przed próchnicą oraz przebarwieniami po kawie czy herbacie.
Co do efektu wybielenia to jest on bardzo subtelny ale jak dla mnie zadowalający, ząbki są lśniące, czyste i białe - a to w końcu najważniejsze :)
Produkt nie podrażnia dziąseł, pasta jest także bezpieczna dla posiadaczy wrażliwego szkliwa.
Dużym plusem jest także wydajność produktu oraz całkiem przystępna cena ale warto poczekać na promocje.

Polecam, warto wypróbować :)

Nie spełnia swojej roli

Jednym słowem badziew. Pasta niby jest z węglem i powinna trochę wybielać w tym przypadku nie spełnia swojej roli. Jedyne co robi to odświeża długotrwale oraz świetnie się pieni. Wystarczy użyć mała ilość produktu.
Posiadam pastę, która jest moim faworytem, jeżeli chodzi o wybielanie i nie dorównuje tej paście ani odrobiny podkreślę, ze również jest z węglem.
Na pewno nie kupię ponownie!

Bardzo lubię!

Całą serię colgate uważam za udaną i jestem jej wierna ;-) pasta dobrze czyści zęby pozostawiając je gładziutkie. Smak rześki, bardzo dobry :-) nie zauważyłam efektu wybielenia, może delikatny. Jedyny minus to cena, ale w promocji kupuję i będę kupować dalej ;-)

Warto spróbować.

Od dawna miałam ochotę na wypróbowanie pasy z węglem. Niestety nie wybrano mnie do testowania więc kupiłam ją sobie sama...i nie żałuję.
Opakowanie pasy jest bardzo poręczne ponieważ można ją postawić na zakrętce, która ma wygodną klapkę. Pasta ku mojemu zaskoczeniu nie jest czarna tylko szaro biała. Liczyłam również na czarną pianę....a tu też standardowo, z białą pianą.
Smak nawet przyjemny - chociaż trudny do określenia. Pasta dobrze się pieni i świetnie oczyszcza zęby. Są niesamowicie gładkie po jej użyciu. Mam wrażenie super czystych zębów, bez osadów.
Efektu wybielenia raczej nie będę mogła stwierdzić bo mam już białe zęby. Na pewno potwierdzam efekt świetnego oczyszczenia i braku osadów.
Podsumowując...pasta jest wydajna, świetnie oczyszcza zęby i odświeża oddech i ma wygodne opakowanie.
Polecam ją bo warto...Ja na pewno do niej jeszcze wrócę. A dodatkowo wypróbuję inną pastę węglową, która jest cała czarna jak smoła ;-)

Raczej normalna

Nie mam żadnych większych zastrzeżeń co do tej pasty - przyjemnie odświeża, nie ma ostro miętowego smaku, idzie raczej w stronę ziołową. ( Mój narzeczony nie był jednak zachwycony i pluł mówiąc, że smakuje anyżem.)
Szału nie robi, ale krzywdy też nie.
Nie zauważyłam spektakularnego efektu - raczej taki zwyklak do używania na co dzień. Zdecydowanie wracam do swojej poprzedniej pasty ze względu na cenę, bo różnicy w efektach nie widzę ;)
Raczej nie kupię ponownie jeśli nie będzie w promocyjnej cenie :)

Szału nie ma.

Pastę kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami. Zużyłam całe opakowanie, myjąc zęby 2 razy dziennie szczoteczką soniczną. Pierwsze uczucie bardzo pozytywne, zęby dobrze wyczyszczone, a posmak bardzo przyjemny - jakby chłodzący. Niestety, nie zauważyłam, by moje zęby wybieliły się. Ich kolor był taki sam, jak przed stosowaniem pasty Colgate carbon + white.

Pasta do zębów

Bardzo fajna pasta. Teraz węgiel jest wszechobecny w kosmetykach czy do twarzy, ciała, teraz nawet do zębów. Wiemy ze ma za zadanke je wybielić. Raczej podtrzymuje biel zębow po wybielaniu. Swietnie odswieza oddech! I to jest na 6tke z plusem. A po drugie lubie jakies inne pasty niz tylko zwykle biale, albo zele. Ta akurat jest czarna.

Natural Extracts

Przede wszystkim swietny smak???? zupełnie inny niż w standardowych pastach. Na plus również skład, i węgiel aktywny, który faktycznie wybiela żeby. Myśle ze sięgnę po ta pastę jeszcze nie raz.

Używa produktu od: próbka

Miła odmiana :)

Pasta delikatna, idealna dla zębów z nadwrażliwością. Dobrze się pieni, nie ma ostrego smaku. Poza tym faktycznie pozostawia na długo świeży oddech. Co do właściwości wybielajacych nie jestem przekonana bo jeszcze nie widzę różnicy wlna swoich zębach.

Pasta do zębów, carbon+white

Pomimo, że smak pasty na początku mi nie odpowiadał to jednak się do niego przyzwyczaiłam. Przy codziennym użytkowaniu widzę różnicę, wcześniej też nie miałam okazji testować pasty z węglem aktywnym. Bardzo mi pasuje zamknięcie typu "klik" i , że nie muszę odkręcać tak jak to było w przypadku innych past.

Używa produktu od: próbka

generalnie jest ok

jestem mile zaskoczona łagodnym smakiem pasty, bardzo spodobało mi się również to że pasta bardzo dobrze się pieniła, nie zauważyłam jednak znacznej różnicy w kolorze moich zębów, ale może jest to spowodowane zbyt krótkim używaniem pasty, generalnie jest ok

Super wybielajaca pasta z węglem aktywnym

Zeby są idealnie biale, do tego gladkie,oddech odswiezony na długo.
Maz się podessal do mojej pasty i już kupiłam następne opakowanie. U nas sprawdza się naprawdę super 8