Colgate, Natural Extracts, pasta do zębów, carbon + white

Colgate, Natural Extracts, pasta do zębów, carbon + white

W momentach gdy przytłaczają Cię przyziemne sprawy, zapomnij na chwilę o codzienności i pozwól sobie na naturalną przyjemność dla Twojego uśmiechu. Colgate Natural Extracts z aktywnym węglem. Nowa pasta z ekstraktami z roślin i minerałami dla świeżego, zdrowego uśmiechu.

Colgate Natural Extracts:

- Codzienna ochrona przed próchnicą
- Wspiera zdrowie dziąseł
- Odświeża oddech
- Pomaga zachować biel zębów

Dobra pasta do zębów

Kupiłam tę pastę na promocji za ok. 7 zł. Nie jestem gotowa za taką pojemność wydać 14 zł.
Największym plusem jest to, że pasta jest bardzo delikatna: jak smak, tak i działanie. U mnie się sprawdziła, dobrze oczyszcza i odświeża jamę ustną.
Jest wydajna, wystarczy odrobinę, żeby umyć zęby. Do tego dobrze się pieni.
Opakowanie jest wygodne, można postawić go na umywalce.

Żadnych rezultatów

Pasta dosyć droga a nie robi kompletnie nic. Miesiąc używania 2 razy dziennie a różnicy jak nie bylo tak nie ma ...
I ten smak... posmak dla mnie chloru.

WęgLOVE oczyszczanie. Pasta z węglem aktywnym.

Pastę kupiłam na promocji w rossmannie za ok. 7zł. Cena regularna jest dosyć wysoka. Ostatnimi czasy nastała moda na węgiel aktywny w kosmetykach. Nie zabrakło go również w pastach do zębów. Firmy kosmetyczne prześcigają się innowacyjnymi produktami z węglem w składzie.
Firma Colgate nie odstaje od reszty i na rynek kosmetyczny wypuściła pastę Colgate Natural Extracts.

Pasta zamknięta jest w poręcznej 75ml tubce. Pasta jest dwukolorowa - biało-szara. I w przeciwieństwie do innych tego typu past, nie barwi zębów na czarno. Ma miętowy posmak, który nie za bardzo przypadł mi do gustu. Łatwo wydobywa się ją z tubki. Wystarczy mała ilość pasty aby umyć zęby. Dobrze się pieni. Jednak szybko się zużywa.

Wybielenia zębów nie zauważyłam. Aczkolwiek zużyłam jedną tubkę pasty w 3 tygodnie.

Bez promocji nie kupiłabym tej pasty kolejny raz. Nie jest warta 15zł. Wolę poczekać zawsze na promocję. A węgiel w składzie to dla mnie kolejny chwyt reklamowy dzięki czemu marka Colgate może zabłysnąć.

Colgate Natural Extracts pasta do zębów

Skuszona dobrymi opiniami kupiłam w drogerii tą pastę, ponieważ chcę troszkę rozjaśnić kolor moich zębów. Cóż cena za tak małą tubkę15 zł..., w promocji wczoraj zobaczyłam za 8 zł. Po kilku umyciach jakby delikatnie jaśniejszy odcień, jednak smak, który zostaje w buzi jest nie do przyjęcia dla mnie. Jest mocny i zaczyna mnie mdlić po nim. Zaczęłam myć na zmianę z inną pastą Colgate i w sumie nie mam już ochoty wracać do tej z węglem. Odczekam z tydzień i spróbuję jeszcze raz, ale spodziewałam się lepszej pasty za tę cenę i te wszystkie opinie....

Węglowe szaleństwo !!!

Już od jakiegoś czasu marzyłam o zakupie pasty z węglem jednak nie wiedziałam, którą wybrać . Mój wybór ostatecznie padł na Colgate . Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat węgla zawartego w kosmetykach. Już podczas pierwszego mycia wiedziałam, że ta pasta zagości u mnie na dłużej. Ma przyjemny miętowy smak, który odświeża jamę ustną. Uczucie świeżości pozostaje na długi czas. Łatwo się pieni, więc wystarczy naprawdę odrobina, żeby umyć zęby. Dzięki zawartym w paście składnikom węgla pasta ma działanie wybielająco i po regularnym stosowaniu zauważyłam , że kolor moich zębów się poprawił. Pasta doskonale radzi sobie z usuwaniem wszelakich zanieczyszczeń, pozostawiając czyste ładne zęby. Nie podrażnia dziąseł oraz nie powoduje wrażliwości zębów. Pasta jest w wygodnym i poręcznym opakowaniu z estetyczną szatą graficzną, przyciągającą wzrok. Pasta jest dwukolorowa i bazuje na naturalnych składnikach. Według mnie cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości jaką oferuje nam producent. Ja jestem z niej jak najbardziej zadowolona i polecam ją każdemu.

nie zachwyca

Kupiłam pastę po obejrzeniu pozytywnych komentarzy na internecie... Jest spoko, ale nie takiego efektu się spodziewałam. Pasta troszkę rozjaśniła szkliwo, daje uczucie świeżości i "czystości".

Jedna z ulubionych

Pasta jest jedną z moich ulubionych past, jej szczególna cecha jest to ze przedluza efekt swiezego oddechu. Zawsze po umyciu zebow ta pasta moj oddech jest swiezy przez duzo dluszy czas. Efekt wybielenia jest, ale zauwazalny w moim przypadku dopiero pod koniec tubki. Opakowanie klasyczne jak dla past Colgate, umozliwia wykorzystanie produktu do samego konca. Nie pozostawia ona czarnych, brudnych plam, pachnie mieta.

Oczyszcza i wybiela !

To już moja kolejna pasta z serii Natural Extracts, jak do dej pory nie zawiodłam się na żadnej, każda sprawdziła się u mnie rewelacyjnie.

Produkt znajduje się w estetycznej tubce, pasta ma charakterystyczny szarawy kolor, który wynika z obecności aktywnego węgla oraz mocny miętowy posmak. Pasta rewelacyjnie oczyszcza zęby i odświeża oddech na długie godziny, skutecznie zabezpiecza przed próchnicą oraz przebarwieniami po kawie czy herbacie.
Co do efektu wybielenia to jest on bardzo subtelny ale jak dla mnie zadowalający, ząbki są lśniące, czyste i białe - a to w końcu najważniejsze :)
Produkt nie podrażnia dziąseł, pasta jest także bezpieczna dla posiadaczy wrażliwego szkliwa.
Dużym plusem jest także wydajność produktu oraz całkiem przystępna cena ale warto poczekać na promocje.

Polecam, warto wypróbować :)

Nie spełnia swojej roli

Jednym słowem badziew. Pasta niby jest z węglem i powinna trochę wybielać w tym przypadku nie spełnia swojej roli. Jedyne co robi to odświeża długotrwale oraz świetnie się pieni. Wystarczy użyć mała ilość produktu.
Posiadam pastę, która jest moim faworytem, jeżeli chodzi o wybielanie i nie dorównuje tej paście ani odrobiny podkreślę, ze również jest z węglem.
Na pewno nie kupię ponownie!

Bardzo lubię!

Całą serię colgate uważam za udaną i jestem jej wierna ;-) pasta dobrze czyści zęby pozostawiając je gładziutkie. Smak rześki, bardzo dobry :-) nie zauważyłam efektu wybielenia, może delikatny. Jedyny minus to cena, ale w promocji kupuję i będę kupować dalej ;-)

Warto spróbować.

Od dawna miałam ochotę na wypróbowanie pasy z węglem. Niestety nie wybrano mnie do testowania więc kupiłam ją sobie sama...i nie żałuję.
Opakowanie pasy jest bardzo poręczne ponieważ można ją postawić na zakrętce, która ma wygodną klapkę. Pasta ku mojemu zaskoczeniu nie jest czarna tylko szaro biała. Liczyłam również na czarną pianę....a tu też standardowo, z białą pianą.
Smak nawet przyjemny - chociaż trudny do określenia. Pasta dobrze się pieni i świetnie oczyszcza zęby. Są niesamowicie gładkie po jej użyciu. Mam wrażenie super czystych zębów, bez osadów.
Efektu wybielenia raczej nie będę mogła stwierdzić bo mam już białe zęby. Na pewno potwierdzam efekt świetnego oczyszczenia i braku osadów.
Podsumowując...pasta jest wydajna, świetnie oczyszcza zęby i odświeża oddech i ma wygodne opakowanie.
Polecam ją bo warto...Ja na pewno do niej jeszcze wrócę. A dodatkowo wypróbuję inną pastę węglową, która jest cała czarna jak smoła ;-)

Raczej normalna

Nie mam żadnych większych zastrzeżeń co do tej pasty - przyjemnie odświeża, nie ma ostro miętowego smaku, idzie raczej w stronę ziołową. ( Mój narzeczony nie był jednak zachwycony i pluł mówiąc, że smakuje anyżem.)
Szału nie robi, ale krzywdy też nie.
Nie zauważyłam spektakularnego efektu - raczej taki zwyklak do używania na co dzień. Zdecydowanie wracam do swojej poprzedniej pasty ze względu na cenę, bo różnicy w efektach nie widzę ;)
Raczej nie kupię ponownie jeśli nie będzie w promocyjnej cenie :)