Bambino, Rodzina, Olejek pod prysznic hipoalergiczny

Bambino, Rodzina, Olejek pod prysznic hipoalergiczny

Łagodny olejek pod prysznic i do kąpieli w wannie do codziennego stosowania. Zawiera legendarną oliwkę Bambino i pantenol. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry i pomaga zapobiegać podrażnieniom. Delikatna, bogata formuła, opracowana dla całej rodziny, skutecznie oczyszcza i łagodzi skórę, zapewniając jej ukojenie i subtelny zapach. Sprawia, że skóra jest gładka i miękka w dotyku.

bardzo dobry produkt

Produkt świetny. Konsystencja jest idealna. Cudownie nawilża i pozostawia skórę gładką i lśniąca. Dla dziecka również sprawdził się idealnie a jego zapach kojarzy mi się z małym bobaskiem i legendarna oliwka bambino ???? cała moja trzyosobowa rodzina jest zadowolona z tego produktu i chętnie sięgniemy po niego ponownie :-)

Jestt świetny

Z ciekawości kupiłam. Rzeczywiście jest uniwersalny. I skóra jest bardzo dobrze nawilżona. Mogłam posmarować swojego rocznego bobasa, dziesięcioletni syn też używał

wielofunkcyjny

Ten olejek zobaczyłam w biedronce i kupiłam bez namysłu. Sprawdził sie swietnie do dwuetapowego zmywania makijazu, swietnie go rozpuszcza. Wczesniej uzywałam olejku z biodermy ale ten super go zastepuje jest tańszy. Dodatkowo dobrze myje tez pędzle więc jeśli kończy mi sie olejek z isany ten tez sobie radzi idealnie.

Świetny

Bardzo dobrze nawilża ciało, myje i pięknie pachnie. Jest delikatny ale skuteczny, wydajny i nie uczula. Po kąpieli nie trzeba dodatkowo nawilżać skóry. Doskonały dla wszystkich domowników. Polecam.

Całkiem dobrze

Byłam zaintrygowana tym jakim cudem olej może skutecznie umyć cialo. Ale przekonałam się. Muszę przyznać że olejek idealnie myje cialo i nawilża je. Jedynym minusem jest zapach produktu który jest dość neutralny lub nawet delikatnie nieprzyjemny oraz zostawia śliski osad na prysznicu, na którym łatwo się później posliznac.

Super

Produkt testowałam przez około dwa tygodnie. Moja skóra jest wiecznie sucha, a balsamów po kąpieli nie znoszę i nigdy nie używam, dlatego niezwykle się cieszę, że udało mi się przetestować ten olejek pod prysznic - faktycznie widać nawilżenie, co było dla mnie najważniejsze. Dobrze się rozprowadza, absolutnie nie zostawia na skórze tłustej warstwy. Jedynie przeszkadza mi nieco zapach, jest identyczny jak oliwka Bambino. Ale i tak - nawilżenie jest ważniejsze od zapachu! Bardzo polecam osobom, które nie cierpią nakładać na siebie kremów po kąpieli ;)

Olejek pod prysznic Bambino

Od dwóch tygodni mam możliwość testowania olejku pod prysznic Bambino.Jest wydajny,dobrze się go rozprowadza po ciele ,a co najważniejsze po jego użyciu nie trzeba już używać balsamu do ciała.Moja skóra na nogach stała się gładka i miękka zniknęły suchość i zrogowacenie.Ma tylko jedna malutka wadę -zapach.Dla mnie jest on trochę dziwny, odpychający ale nie przeszkadza mi to skłonna jestem go pominąć widząc efekt działania olejku.

Wspaniały produkt

Jeden z moich ulubionych olejków. Świetnie nadaję się do ciała jak i do kąpieli czy różnych olejków. Nawilża i pielęgnuje ciało. Ma cudowny zapach kojarzący się z małymi dziećmi.

Lubię Bambino

Bardzo przyjemny olejek pod prysznic dla całej rodziny. Delikatny sam w sobie po zastosowaniu sprawia, że skóra jest gładka i miękka, dobrze nawilża. Zawsze po kąpieli miałam suchą skórę a dzięki temu olejków ten problem zniknął. A co najważniejsze nie podrażnia skóry. Bardzo polecam

Używa produktu od: próbka

moge uznac go za dobry

Nawet użycie balsamu do ciała w tym przypadku okazuje się zbędne. Kosmetyk fantastycznie zastępuje zarówno żel pod prysznic jak i balsam do ciała. Jest więc mega uniwersalny. Chociaż wydaje się subtelnie pachnący, to gdy dolałam go do wanny całą łazienkę wypełnił przyjemny aromat

ZALETY: 1. dobrze nawilża i odżywia skórę;
2. nie podrażnia,
3. ma dobry skład,
4. jest wydajny
5. ma dwie pojemności
6. dla małych i dużych

WADY: 1. Zapach jak oliwka bambino
2. średnio dostępny w sklepach stacjonarnych

Wspaniały dla całej rodziny

Jestem bardzo zadowolona z stosowania olejku Bambino Rodzina, ponieważ jest delikatny i działa łagodząco na skórę. Odpowiedni dla całej rodziny, nie tylko dla dzieci ale również i dla dorosłych. Po zastosowaniu olejku skóra jest nawilżona i gładka oraz nie powoduje podrażnień.Mam bardzo suchą skórę i zawsze po kąpieli musiałam stosować balsam, teraz odkąd stosuję do kąpieli olejek Bambino Rodzina nie potrzebuję już nakładać na ciało balsam. Olejek ma bardzo miły i przyjemny zapach. Proste, tradycyjne opakowanie i jest bardzo wydajny. Dzięki olejkowi Bambino Rodzina codzienna pielęgnacja jest teraz przyjemniejsza. Jest to produkt godny polecenia.

swietna i wydajna rzecz

Olejek jest bardzo przyjemny w uzytkowaniu, mega wydajny. Ma delikatny zapach, swietnie nawilza skórę. Corka ma bardzo delikatna skore ze sklonnoscia do atopii i u niej tez test olejku wypadl bardzo pozytywnie- delikatna, mieciutka, nawilzona skora. Objetosc olejku robi wrazenie, nie sposob z nim tez przesadzic.

Dla całej rodziny

Olejek Bambino dla całej rodziny dostałam od Wizaż w ramach testowania. Przypadł mi do gustu jest delikatny i hipoalergiczny. Skóra jest miękka utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry i zapobiega podrażnieniom.