Bambino, Rodzina, Olejek pod prysznic hipoalergiczny

Bambino, Rodzina, Olejek pod prysznic hipoalergiczny

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Łagodny olejek pod prysznic i do kąpieli w wannie do codziennego stosowania. Zawiera legendarną oliwkę Bambino i pantenol. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry i pomaga zapobiegać podrażnieniom. Delikatna, bogata formuła, opracowana dla całej rodziny, skutecznie oczyszcza i łagodzi skórę, zapewniając jej ukojenie i subtelny zapach. Sprawia, że skóra jest gładka i miękka w dotyku.

łagodzące, nawilżające, oczyszczające
hipoalergiczna, bez parabenów, bez alkoholu
w żelu
alergiczna / atopowa, wrażliwa, sucha
żele pod prysznic

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Coś niesamowitego!

Olejek zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania. Konsystencja jest niepowtarzalna, zapach rzeczywiście przypomina oliwkę Bambino! Oczywiście nie będzie to zapach nie wiadomo jak podobny, ale zdecydowanie bardziej przypomina olejek Bambino niżeli jaśmin i drzewo sandałowe. Najlepsze doświadczenia miałam gdy wzięłam kąpiel i użyłam produktu jako olejku do kąpieli. Skóra gładka, nawilżona, promienna. Zniknął efekt napięcia i suchości skóry! Z żadnym innym produktem do kąpieli mi się to nie udało.
Podczas brania prysznicu, sposobem na nakładanie olejku to rozcieńczyć go w kubeczku z wodą. Równie dobrze się pieni, a zwiększamy wydajność produktu.
Wanna po użyciu olejku rzeczywiście jest tłustawa gdy jest mokra. Gdy wyschnie, to efekt ten zanika jakby produkt odparował.
Po zużyciu pół butli wystąpiła u mnie wysypka. Polecam używać ostrożnie, co kilka myć.

Rewelacyjny produkt, gorąco polecam!

Olejek ma bardzo przyjemną konsystencje, nie pozostawia tłustych śladów na skórze, łatwo się rozprowadza po skórze i sprawia ze jest idealnie gładka. Bardzo lubię używać olejków przy depilacji,moja skóra jest skłonna do podrażnień, ale ten olejek sprawdził się w 100%, dodatkowo jest bardzo wydajny, wiec duże opakowanie posłuży mojej rodzinie przez dłuższy czas ????

Jest ok :)

Olejek bambino rodzina doskonale sprawdza się zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Świetnie nawilża skórę. Fajnie się pieni. Skóra po nim jest delikatna i fajna w dotyku. Jest dość wydajnym produktem. Myślę, że jest dobrym produktem do polecenia innym.

Bambino, rodzina, olejek

Olejek pod prysznic Bambuno Rodzina bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Idealnie nadaje się do wrażliwej skóry, zarówno u dzieci jak i dorosłych. Nie sprawił również problemu ze spłukiwaniem, a zapach bardzo miły i delikatny.

Olejek do kąpieli Bambino

Olejek do kąpieli Bambino jest idealny dla całej rodziny. Doskonale oczyszcza i pielęgnuje skórę. Sprawia, że skóra jest miękka, gładka, elastyczna i dobrze nawilżona. Jako mama dzieci zmagających się z alergią bardzo cieszę się z takiego rozwiązania, gdzie kosmetyk zadowala całą rodzinę. Olejek nie tworzy tłustej powłoki, dobrze się rozprowadza i jest wydajny. Cena bardzo korzystna dla produktu. Jedynie troszkę przeszkadza mi zapach, ale jego właściwości to wynagradzają. Szczerze polecam.

Olejek Bambino

Olejek Bambino nie jest zbyt gęsty ma raczej rzadką konsystencję. Zapach jest nijaki jak dla mnie ale nie przeszkadza mi w używaniu. Doskonale nawilża skórę bez uczucia ściągania i to dla mnie ważne. Nie uczula co jest dodatkowym atutem i może stosować go cała rodzina. Opakowanie jest duże i wydajne, zamykane na klik dzięki czemu łatwo się stosuje. Używam go również do mycia gąbek do makijażu i radzi sobie z tym fantastycznie. Nareszcie poznałam wielofunkcyjny i świetny produkt do mycia.

Olejek bambino

Łagodny kosmetyk pod prysznic jak i do kąpieli. Duże ekonomiczne opakowanie. Minusem jest brak pompki, ułatwiło by to dozowanie. Ma dobry skład. Zawiera naturalne olejki i to jest dużym plusem . Dość istotne jest też to że jest hipoalergiczny. Nie posiada alkoholu , parabenów ani silikonu.

Dobrze nawilża, ładnie pachnie, wydajny.

Oliwka ma kultowy zapach produktów Bambino. Dobrze nawilża, skóra jest miękka. Dodam, że mam skórę normalna na ciele. Bardzo fajne jest to, że prysznicu z tym produktem skóra nie jest jak po użyciu zwykłego oleju. Nie klei się, nie roluje. Skóra po użyciu jest nawilżona dogłębnie, bo nawilżenie widać przez kilkanaście godzin. Jeśli chodzi o używanie dla dzieci, to u mnie się sprawdziła. Moje dzieci mają delikatna skórę ze skłonnością do uczulen. Tutaj nie zauważyłam, żeby ich ten produkt uczulił czy podrażnił. Jedyny co bym zmieniła to opakowanie i zamiast otwieranego, dała pompkę, dzięki której łatwiej by się go używało pod prysznicem. Jak wiadomo oliwka jest śliska co powodowało, że kilka razy produkt wyślizgnal mi się z rąk.

Fajna nowość ela całej rodziny

Olejek spełnił nasze oczekiwania. Jest gesty i mega wydajny. Fajnie się pieni. Tuż po jego użyciu już czuć że skóra jest nawilżona. Co najważniejsze nie powoduje reakcji alergicznych. Napewno kupimy kolejną butelkę

Bardzo dobry produkt ;) każdy z rodziny będzie zadowolony

Olejek bambino działa łagodząco, nawilżająco sprawia że skóra jest bardzo miękka. Cały czas czułam że mam nawilżona skórę i to o to chodzi! Produkt ma przyjemny zapach i ładnie rozprowadza się na skórze. Dzieci go uwielbiają. Nie muszę się martwic ani tracić czas na balsamy nawilżające po prysznicu. Super produkt. Codziennie go używam a zostało go masę. Więc bardzo wydajny

Olejek bambino dla mega mięciutkiej skóry.

Olejek jest bardzo gęsty i przez to mega wydajny. Podczas mycia jego zapach wydaje się ciut nieprzyjemny ale tuż po umyciu dzieje się cud, bo skóra zaczyna bardzo ładnie i delikatnie pachnieć. Zapach nie utrzymuje się długo, co na pewno jest plusem dla tych, którzy tego nie lubią. Efekt olejku jest nieziemski, bo nie dość że bardzo delikatnie myje, nie powoduje żadnych podrażnień, to pozostawia skórę tak mięciutką jakiej jeszcze nigdy nie miałam po zadnym myjadle. To mój hit!

Plusy:
- delikatnie myje
-zero jakichkolwiek podrażnień nawet u dziecka alergika
-pozostawia delikatny i przyjemny zapach na skórze
-po umyciu mega nawilżona i przyjemna w dotyku skóra i efekt ten utrzymuje się długo
-bardzo wydajny, wystarczy odrobina żeby umyć całe ciało

Minusy:
-minusa to trzeba szukać wręcz na siłę i jedyne czego mi brakowało to pompka dzięki której wygodniej by się używało i dozowało produkt podczas mycia.

Podsumowanie:
Ten olejek pod prysznic to zdecydowanie mój hit z którym moja rodzina pozostanie dłużej. W końcu nie muszę się martwić o podrażnienia po myciu czy też wysuszenie skóry. Dzięki temu olejkowi balsam nawilżający po myciu jest zbędny.

Bambino, Rodzina, Olejek pod prysznic hipoalergiczny-Tak,tak, tak !

Bambino, Rodzina, Olejek pod prysznic hipoalergiczny jest swietny .Zarowno dla malych jak i duzych domownikow. Pieknie pachnie,jest bardzo wydajny. Plus za wlasciwosci myjaco-pielegnacyjne, plus za cene. Skora po kapieli jest miekka, i przyjemnie nawilzona,bambino pozostawia taka warste ochronna.Jestem pod duzym wrazeniem tego produktu. Bede kupowac, bede polecac!