Andalou Naturals, Meyer Lemon + C, Creamy Cleanser (Kremowy żel oczyszczający)

Andalou Naturals, Meyer Lemon + C, Creamy Cleanser (Kremowy żel oczyszczający)

Kremowy żel oczyszczający dla skóry normalnej i mieszanej z kwasami owocowymi, witaminą C i miodem z manuka, bogatych w enzymy i przeciwutleniacze, delikatnie rozpraszają się w aksamitną pianę kremowych emolientów, aby usunąć zanieczyszczenia i obumarłe komórki powierzchniowe dla poprawy tonu skóry, gładkiej tekstury i świetlistości.

Uwielbiam

Gdyby nie zapach byłby to dla mnie jeden z niewielu hitów roku 2020, cudowna konsystencja, twarz po użyciu jest widocznie promienna i świeża, super domywa resztki makijażu, delikatnie się pieni, nie podrażnia, ma świetny skład i cena jest świetna jak na jego wydajność, opakowanie z pompka. Minusem jest zapach- dla mnie za mocny, wręcz drażniący.

Świetny produkt

Kolejny produkt z serii z witaminą C, który posiadam.
Ma kremową konsystencję o bardzo przyjemnym zapachu. Skóra po użyciu jest miękka i delikatna.
Uwielbiam tę markę za składy i to jak działa na moją cerę. Na ten moment mogę śmiało powiedzieć, że nie potrzebuję już eksperymentować z innymi firmami, bo zakup każdego produktu Andalou to dla mnie hit :)

Dla mnie bomba - witaminowa

Świetny żel oczyszczający, choć konsystencja wskazywałaby jak dla mnie, że jest to taka jakby kremowa emulsja. Cieszę się, że jakiś czas temu zdecydowałam się na jego zakup, bo robi dużo dobrego na mojej skórze. Tak jak wspomniałam jest to forma emulsji, która przy masowaniu wilgotnej twarzy praktycznie się nie pieni. Mimo to jest to bardzo wydajny produkt. Używam go zawsze rano oraz wieczorem na zmianę z produktem na bazie glinki. Średnio starcza mi na 3 miesiące. Posiada wygodne opakowanie z pompką wykonane z miękkiego tworzywa. Kiedy pompka już nie zasysa zawartości rozcinam je, bo na ściankach zostaje jeszcze taka ilość produktu, która starcza mi na ok. tydzień stosowania. Ma bardzo przyjemny, energetyczny zapach. Wyciskam 2 porcje produktu, rozcieram w dłoniach i masuję całą twarz ( wieczorem makijaż wcześniej zmywam delikatnym płynem micelarnym) i spłukuję. Moja skóra jest dobrze oczyszczona ale nie ściągnięta, dodatkowo ukojona - łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Nigdy nie sądziłam, że jakiś żel oczyszczający będzie miał takie właściwości. Widocznie witamina C robi swoje, bo i drobne wypryski szybciej się goją. Jednym słowem - jest to mój faworyt wśród żeli oczyszczających.