Bielenda, Botanic Formula, Olejek nawilżający `Olej z konopi + szafran`

Botaniczny olejek nawilżający do każdego rodzaju cery, zwłaszcza mieszanej, tłustej z widocznymi niedoskonałościami, ale też suchej, wrażliwej, pozbawionej blasku, z przebarwieniami.

Bogaty w naturalne wyciągi roślinne olejek głęboko nawilża, odżywia i regeneruje skórę. Wspomaga redukcję przebarwień i innych niedoskonałości. Skutecznie opóźnia procesy przedwczesnego powstawania zmarszczek, ładnie wygładza skórę, dodaje blasku, koi, łagodzi podrażnienia. Zapewnia cerze pidealny wygląd i wydobywa jej naturalne piękno.

Olej z Konopi Siewnej zawiera m.in. kwasy Omega 3 i 6 oraz witaminy A,B1, B2, B3,B6, C, D i E.
Głęboko regeneruje i odżywia skórę, zapobiega jej wiotczeniu. Zmiękcza, wygładza, intensywnie nawilża, chroni skórę przed przedwczesnym powstawaniem zmarszczek. Reguluje wydzielanie sebum, zmniejsza ryzyko powstawania przebarwień i podrażnień, poprawia koloryt cery.

Szafran zawiera liczne minerały: wapń, magnez, fosfor, potas i kwas foliowy. Działa antyoksydacyjnie, opóźnia procesy starzenia skóry, skutecznie rozjaśnia przebarwienia, optymalnie nawilża.

odwodniona, z przebarwieniami / defektami, tłusta, mieszana, sucha, wrażliwa
na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, regenerujące, rozświetlające
bez alkoholu, bez silikonów, bez parabenów
w słoiczku, w butelce
olejki
bogate
olejek

Ni ziębi, ni grzeje...

Olejek sprzedawany jest w szklanej buteleczce zamykanej nakrętką, do której przymocowana jest długa szklana pipetka, zwiększająca higienę stosowania. Całość zabezpieczona jest kartonikiem ochronnym. Typ opakowania bardzo dobrze sprawdza się w praktyce, nic dodać, nic ująć.

Produkt, jak sama nazwa wskazuje, ma konsystencję olejku i niezbyt szybko się wchłania. Na skórze pozostawia tłusty film, co uniemożliwia bezpośrednie nałożenie kremu czy składowych makijażu. Sprawdzi się raczej jako element wieczornego SPA. Kosmetyk ma dość słodkawy zapach, odrobinę przypominający zapach żelków. Już po pierwszej aplikacji dało się zauważyć natłuszczenie skóry - w tym przypadku świadomie unikam słowa nawilżenie. Wydaje mi się, że produkt działa wyłącznie powierzchniowo. Oprócz chwilowego ukojenia nie zauważyłam żadnych efektów.

Warty uwagi

Kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii wizażanek. Olejek jest tłusty, ale bardzo dobrze się wchłania nie pozostawiając zbyt grubego filmu. Pięknie pachnie delikatnie, trochę słodko. Bardzo dobrze natłuszcza i odżywia skórę. Staje się po nim miękka. Nie zapycha (przynajmniej mnie a mam dużą skłonność do zapychania olejami). Cena w szczególności w promocji bardzo przystępna ok. 30 zł. Jeszcze to nie mój faworyt, ale znajduje się wysoko na liście. Starcza na długo, jedyna wada to opakowanie, ponieważ pipeta po ok. miesiącu przestała nadawać się do użytku - była za twarda.

Delikatny olejek nawilżający z 97% składników naturalnych

Ten olejek jest wspaniały
Zaczynam swoją przygodę z olejkami do twarzy -może dlatego że mam cerę tłusta je omijałam -ale i cera tłusta od czasu do czasu potrzebuje nawilżenia
Olejek jest zamknięty w śliczny małym pojemniczku z pipetka -szklany mały 15 ml pojemniczek gdzie pipetka działa bez zarzutu
Olejek jest praktycznie bezbarwny -bardzo aksamitny
Pachnie ślicznie -czuć że jest to delikatny naturalny zapach
Olbrzymi + za 97 % składników naturalnych
Świetnie nawilża -wystarczy ok 4 krople żeby bardzo dobrze nawilzyc twarz
Kocham ten olejek

Bielenda, Botanic Formula, Olejek nawilżający `Olej z konopi + szafran`

Bielenda przedstawia nam olejek o pięknym zapachu i fajnej konsystencji. Muszę przyznać, iż produkt rozprowadza się szybko.Jednak zostaje na twarzy przez pewien czas. Czasami całkowicie się nie wchłania. Ale podejrzewam, że wszystkie olejki mają to do siebie. Zauważyłam, że skóra jest fajnie nawilżona. Produkt zawiera wyciąg z konopi i szafranu. Ważne jest również, że posiada 97% naturalnych składników! Ogólnie jak któś lubi olejować skórę twarzy za niewielką cenę to właśnie to jest produkt dla niego!

Mieszane uczucia...

Mimo że uwielbiam botaniczną serię od Bielendy to na to serum kręcę nosem. Nie zauważyłam spektakularnego nawilżenia, wręcz przeciwnie. Nie wspomógł mnie, gdy moja skóra przechodziła trudne momenty. Nie przyspieszył poprawy jej stanu. Jedynym plusem jest to, że na długo starcza, ale to plus jedynie dla tych, którym to serum w czymś pomaga. :) Podczas stosowania produktu zauważyłam, że pojawiło się więcej podskórnych grudek albo wyprysków. Chyba już więcej po niego nie sięgnę.

Idealny olejek dla cery mieszanej

- Proste, małe, szklane opakowanie z pipetką, która jest niezwykle pomocna przy dozowaniu produktu
- Piękny zapach
- Produkt dosyć szybko się wchłania
-‼️Świetnie nawilża, regeneruje i nie podrażnia skóry
-‼️ Nie zatyka porów, przyśpiesza gojenie się skóry,
- Bardzo wydajny
- Cena co do jakości bardzo niska
- Można stosować olejek sam, bądź w połączeniu z kremem
- Po dłuższym stosowaniu produktu zauważyłam że stan mojej mieszanej cery w znacznym stopniu się poprawił. Skóra jest bardziej gładka, niedoskonałości zaczęły znikać, nie mam problemu z przesuszeniem skóry

Jak najbardziej polecam!