Bielenda, Cloud Mask Merry Berry, Bąbelkująca maseczka detoksykująca

Bielenda, Cloud Mask Merry Berry, Bąbelkująca maseczka detoksykująca

Lekka jak chmurka bąbelkująca maseczka Merry Berry przeniesie cię w świat owocowej imprezy, gdzie pielęgnacja i zabawa to zgrany duet. Poczuj szczęście jak w jagodowym raju i 'rozsmakuj' swoją skórę w detoksykującej maseczce, która bawi, masuje, dotlenia, regeneruje i odświeża naskórek, a przy tym ma kolor i zapach prawdziwych jagód.

Przywróć świeży i radosny wygląd naskórka i zaserwuj cerze detoksykująco-dotleniający koktajl z jagód acai, aktywnego węgla i ekstraktu z maliny i żurawiny. Cera odzyska świeżość, mat, promienność i młody wygląd, bez zbędnego obciążenia. Bąbelkująca formuła pod wpływem powietrza zwiększa swoją objętość i zmienia się w lekką piankę.

klasyczne
w saszetce
krem
<50ml

Urocza i zabawna

Urocza, słodka odsłona Bielenda. Kiedy zmienia się w musującą piankę trochę łaskocze i jest to nawet zabawne. Zapach moim zdaniem jest za mało owocowy.
Po zmyciu pozostawia gładką i miękką skórę. Buzia jest promienna i ma widocznie ujednolicony kolor. Nawilżenie pozostawia średnie więc po zmyciu trzeba wklepać kremik. Dobrze przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Mimo tego, że nie pozostawia efektu WOW - jest bardzo fajna, można się przy niej dobrze zrelaksować po ciężkim dniu ;-)

Kuszące opakowanie, ale średni efekt

Od maseczki nie czułam żadnego zapachu (w przeciwieństwie do Mohito Despacito, która aż nim epatowała). Bąbelkowała przyjemnie, nie łaskotała, pianka nie zsuwała się z twarzy. Niestety rezultaty po jej zmyciu były średnie - skóra została zmatowiona, oczyszczona, ale nie zauważyłam promienności czy odmłodzenia. Dodatkowo skóra była trochę wysuszona, co nie zdarzyło mi się od dawien dawna przy stosowaniu maseczek.

Bez szału

Maseczki z tej serii, jak dla mnie nie robią szału, największy efekt robi grafika opakowania oraz efekt bombelkow. A tak to nic innego po tych maskach nie widzę,w sensie plusów.

Bąbelkowy masaż

Bąbelkowa maska jest zamknięta w saszetce w kształcie chmurki jest bardzo przyjemna. Zapach jak na opakowaniu widać się borówkowy.

Gdy wycisniemy zawartość na ręce pokazuje nam się niebieskiego koloru ala budyń. Trzeba szybko rozsmarowac na twarzy bo ta konsystencja bardzo szybko zamienia się w bąbelkująca pianę.

To uczucie na twarzy gdy tworzy się piana jest obłędne, delikatne mrowienie to dodatkowy masaż dla naszej cery.
Jakieś 5 minut przed zmyciem maseczki wmasowalam ją w skórę. Pianka całkowicie znikła a na twarzy został bardzo tłusty film tak jak by krem na twarzy o bardzo bogatej konsystencji.

Końcowy efekt, który zobaczyłam na sam koniec to przedewszystkim miękkość skóry, pory były oczyszczone. Po tej maseczce kosmetyki bardzo dobrze się wchłaniały.

Świetna zabawa i fajny efekt końcowy

Pierwszy raz miałam do czynienia z maseczką bąbelkową kilka miesięcy temu. Tamten efekt niezbyt mi się spodobał. Tutaj było zupełnie odwrotnie. Już od pierwszych sekund polubiłyśmy się bardzo. Przyjemna żelowa konsystencja i ładny, jagodowy zapach od razu zapewniają nam odczucie "o to będzie dobra zabawa" :) Po kilku minutach maseczka zaczyna "puchnąć" wykonując na naszej twarzy przyjemny masaż. Wygląda to przezabawnie, więc raczej nie pokazujcie się partnerowi, o ile nie ma poczucia humoru:D. Najważniejszy jest jednak efekt. Moja twarz była przyjemnie nawilżona, gładka, miękka i na drugi dzień nadal bez efektu wysuszenia i trądziku. Dla mnie świetny produkt.

Świetna!

Niesamowity zapach! Tak mocno jagodowy, że szok <3 Strasznie przyjemnie tak sobie siedzieć i relaksować się i czuć zapach jagódek :) Sama maseczka, jako forma, niezbyt mnie przekonuje, gdyż efekt bąbelkowania jest dziwny i mocno mnie gilgocze ;p Jednak skóra po jej zastosowaniu jest bardzo gładka, widocznie oczyszczona, a pory są zwężone! Polecam każdemu kto ma skórę mieszaną, w kierunku tłustej ;) Opakowanie jest przeurocze i przesłodkie <3

Borówkowy detoks

Moją przygodę z chmurkowymi maskami od Bielendy kończę na borówkowym detoksie. Poprzednie trzy skradły moje serca, bo łączą przyjemne z pożytecznym. Potrzebowałam delikatnego detoksu i regeneracji skóry, dawno nie serwowałam sobie takiego zabiegu. Maska spełniła swoje zadanie i w pełni mnie usatysfakcjonowała,

Opakowanie cieszy oko i zwraca swoją uwagę, choć jest na tyle małe, że można je przeoczyć, chodząc pomiędzy drogeryjnymi półkami. Ponadto otworzenie nie stanowi problemu. Zgodnie z zapewnieniami maseczka ma niebieski, nieco fluorescencyjny kolor, i pięknie pachnie jagodami. Zapach podczas 20 minut aplikacji jest wyczuwalny, ale bardzo delikatny.

Produkt ma żelową konsystencję, dzięki czemu bezproblemowo rozprowadza się po twarzy. Udogodnieniem jest też to, że zaczyna bąbelkować trochę czasu po nałożeniu, dzięki czemu mamy czas na w miarę dokładną aplikację. Maseczki starcza na obfite rozprowadzenie po twarzy oraz szyi. Przez cały czas trzymania na skórze, produkt ją masuje, przy czym pianka lekko rośnie, ale nie zsuwa się ani nie przeszkadza przy drobnych czynnościach domowych. Po 10 minutach bąbelki przestają pracować - wtedy wystarczy wklepać resztki chmurki w twarz i pozostawić lepką powłokę do wchłonięcia na minutkę/dwie. Po czym spłukujemy ciepłą wodą i możemy podziwiać efekty.

Maseczka wchłonęła się cała, pozostawiła skórę miękką w dotyku i wygładzoną. Dodatkowo cera została zmatowiona i zregenerowana. Wszelkie zaczerwienienia zniknęły, a strupki i drobne niedoskonałości szybciej się zagoiły. Został też nadany blask i czułam odświeżenie twarzy, czego bardzo potrzebowałam. Ponadto skóra została przygotowana do dalszej pielęgnacji, dzięki czemu krem wchłonął się po niej w zatrważającym tempie.

Według mnie cena jest adekwatna do tego, co proponuje i zapewnia nam producent. Od czasu do czasu, czemu nie - jako zabawa i niekonwencjonalna chwila relaksu. Choć przyznać muszę, że efekt jaki daje borówka najmniej mnie zadowolił. Z tej kategorii można znaleźć więcej ciekawszych propozycji, jako detoks. Jako maski z pianką są dla mnie bezkonkurencyjne.

Podsumowując, polecam każdemu na spróbowanie, zabawę, śmiech i działanie, które jest na wysokim poziomie :)

Piękny zapach, fajne bąbelki, ale...

Od dawna chciałam spróbować bąbelkowych masek więc chętnie sięgnęłam po nią w sklepie. Ładne opakowanie przykuło moją uwagę. Maska łatwo nakłada się na twarz, ma przyjemny zapach i super bąbelkuje. Wygląda się tak, jakby nałożyło się na twarz pianę z kąpieli. Bąbelki trochę łaskoczą, ale dla mnie jest to nawet przyjemne. Niestety efekt po zmyciu jest jak dla mnie rozczarowujący.. Skóra była bardzo ściągnięta, nie czułam się komfortowo.

wysusza

Efekt bąbelkowania bardzo miły, ale maska nie zrobiła nic prócz lekkiego wysuszenia. Maskę trzeba nakładać bardzo szybko bo zaczyna już bąbelkować. Więcej na pewno nie kupię, ładne kolorowe zachęcające opakowanie i to wszystko

Niebieska chmurka

Uwielbiam maseczki chmurki, więc w mojej kolekcji nie mogło zabraknąć Merry Berry. Cudownie relaksuje! Maseczka ma fajną konsystencję, nie jest zbyt lejąca, za to idealnie się ją nakłada. Chwilę po nałożeniu zaczyna bąbelkować, także trzeba robić to w miarę szybko. Przyjemny masaż trwa ok. 20 minut. Po chmurkowej kuracji skóra jest miękka i delikatna.

+skóra jest miękka i delikatna,
+ma wygodne i śliczne opakowanie
+ładnie pachnie jagodami,
+przyjemnie masuje,
+nie spływa, cały czas trzyma się na swoim miejscu pomimo wzrostu chmurki na twarzy,
+cena w promocji bardzo przystępna,
+jedno opakowanie wystarcza na twarz i szyję

Działa... ale bąbelkowanie doprowadza mnie do szału

Maseczka bąbelkowa MERRY BERRY czyli maseczka detoksykująca, która zawiera jagody acai, aktywny węgiel i ekstrakt z maliny i żurawiny.
Maseczka chemicznie pachnie, tak tandetnie
Maseczka ma średnią konsystencję, ni to gęsta ni lejąca się
Dosłownie w chwilę zamienia się w piankę więc trzeba szybko ją aplikować
Kiedy maseczka zaczyna musować, kolejny już raz uczucie to doprowadzało mnie do szału... Wszystko mnie swędziało, drapałam się po twarzy co chwilę, miałam wrażenie jakby mi milion mrówek po twarzy chodziło
Maseczka dość mocno musowała i zrobiła się duża
Po ok. 10 min nie wytrzymałam i ja zmyłam
Po tej maseczce moja buzia była delikatnie rozjaśniona, dobrze nawilżona, niesamowicie miękka i gładka a także oczyszczona.
WOW... Ta maseczka bardzo mnie zaskoczyła bo działa i to już w 10 min widać efekty. Zdecydowanie jest lepsza niż bananowa i tę polecam.

Miłe zaskoczenie

Maseczkę kupiłam na promocji i nie spodziewałam się po niej zbyt wiele. Ot produkt o ciekawej i innej formule jakich wyszło ostatnio sporo. Takie kosmetyki zazwyczaj dobrze wyglądają na zdjęciach a poza tym ewentualnie mają jakieś tam słabe działanie o ile w ogóle jakieś mają. Na szczęście maseczka Bielendy mile mnie zaskoczyła.

Po otwarciu opakowania ukazuje nam się niebieski żel o bardzo ładnym owocowym zapachu. Należy go szybko zaaplikować na twarz ponieważ od razu zaczyna zamieniać się w lekką piankę. Na początku maseczka strasznie mnie łaskotała i miałam mylne wrażenie jakby spływała z mojej twarzy. Na szczęście po chwili jest już znacznie lepiej i produkt lekko masuje naszą twarz. Zapach niestety zaczyna być mniej wyczuwalny. Po kilkunastu minutach od nałożenia maseczka powinna przestać bąbelkować i piana znika. Resztki piany która nie znikła możemy przyklepać i odczekać jeszcze kilka minut przed zmyciem. Zmywa się dość trudno, pozostała substancja jest dosyć ciężka i lepka.

Co do efektów nie jest to może efektu wielkiego wow ale produkt daje zauważalne rezultaty. Cera jest odświeżona, zdecydowanie bardziej gładka a zaczerwienienia nieco zmniejszone. Skóra jest nawilżona (chociaż nie wiem czy dała by radę mocno suchej cerze) a twarz wygląda zdrowo i promiennie. Nie zauważyłam mocniejszego przetłuszczania się ani jakiegokolwiek podrażnienia.

Cena bez promocji może wydawać się trochę wygórowana ale maseczka wystarczyła mi spokojnie na dwa użycia, niewykorzystaną część można zostawić do następnego dnia i nic się nie stanie (czego trochę się obawiałam).

Świetna jest :)

Maseczkę dostałam na Mikołaja, ale musiała odczekać swoje :) Muszę przyznać, że ma urocze opakowanie, ale jest niewielka i można ją przeoczyć wśród innych kosmetyków :D

Maseczka zamknięta jest w małej saszetce. Po otwarciu wyciskamy na dłoń taki niebieski budyń. Konsystencja maski jest dość gęsta, lekko żelowa. Maska ma bardzo ładny zapach, chociaż leciutko chemiczny, jednak mi się zdecydowanie spodobał!
Co ważne, ten budyń w kontakcie ze skórą zaczyna bardzo szybko bombelkować, więc polecam od razu całość saszetki wycisnąć na dłonie i w miarę szybko rozprowadzić na twarzy. Całkowity wzrost piany trwał u mnie może max 2 minutki i towarzyszyło mu bardzo mile uczucie, taki krótki ale przyjemny masaż skóry.
Zgodnie z instrukcją powstałą białą pianę wsmarowałam w skórę. Efekt był taki, że na początku miałam wrażenie jakbym się maziała pianką do golenia. Po chwili takiego masażu cała piana zniknęła i pod palcami można było wyczuć coś jakby bardzo tłusty krem. Skóra mocno się świeciła, ale ten film na twarzy był już bezbarwny. Tę tłuściutką warstwę zmyłam bez problemu po około 5 minutach.

Jeśli chodzi o efekty to jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Po ostatecznym umyciu twarzy moja cera była świeża, pory nawet ładnie oczyszczone. Maska absolutnie nie podrażnia skóry, nie wysusza jej ale i nie obciąża. Cera była gładka i fajnie nawilżona. Twarz prezentowała się promiennie, a kolejne kosmetyki wchłaniały się bez problemu.

Myślę, że to bardzo fajna odmiana od wszelkich maseczek w płacie itp. Pielęgnacja z taką chmurką jest nie droga, szybka i skuteczna. Polecam!