Sunflower Cosmetics, DiFeel, Pomegranate Luxury Hand Cream (Krem do rąk `Owoc granatu`)

Ten wyjątkowy, regenerujący krem ​​do rąk nawilża i odżywia poprzez staranne dobrane składniki: witaminę E, olejku naturalnego i ekstraktów roślinnych. Formuła zmiękcza zewnętrzne warstwy skóry i przenika na głębsze wewnętrzne poziomy. Nasze luksusowe kremy zapewniają idealne nawodnienie, komfort i odżywienie, na które zasługują, pozostawiając skórę miękką w dotyku.
Nasz krem ​​do rąk z granatu:
- Jest świetny do pielęgnacji paznokci i skórek
- Odżywia
- Nawilża, odmładza i leczy suchą skórę
- Chroni skórę przed starzeniem i wolnymi rodnikami.

kremy do rąk
zapachowa
Struktura
lekkie
krem
50 - 100ml

Fajny kremik

Krem kupiłam zupełnie przypadkowo w drogerii, podczas innych zakupów - był w promocji.
Wygląda na to, że krem ma dobry skład (bez parabenów, z witaminami i certyfikowanymi organicznymi składnikami) i nie jest testowany na zwierzętach.
Zapach ma delikatny, słodkawy. Mimo to, że ma w sobie naturalne olejki, o dziwo nie jest bardzo tłusty. Czuję, że szybko moja skóra go 'wpija' a na dłoniach pozostaje jakby taka warstewka ochronna, która nie jest tłusta. Podoba mi się to, bo nienawidzę mieć tłustych lub mocno mokrych rąk po użyciu kremu.
Dzięki temu, że zostawia taką ochronną warstwę na dłoniach, czuję, że je nawilża. Opakowanie jest okej, poręczne, małe - można wrzucić do torebki jak to każdy inny krem.