Tołpa, Green, Detox, Węglowa pasta - żel do mycia twarzy

Średnia ocena: 4.60/5

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Głęboko oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, nadmiaru sebum, potu, kurzu, pyłu. Skutecznie usuwa makijaż twarzy. Złuszcza zrogowaciały naskórek i wygładza. Zapobiega powstawaniu niedoskonałości i zwęża pory. Matuje, odświeża i pozostawia uczucie czystości. Nawilża, witalizuje i regeneruje. Przywraca równomierny koloryt. Eliminuje oznaki zmęczenia.

0%:

naturalny kolor
roslinne składniki aktywne
fizjologiczne pH
konserwanty
opakowanie bezpieczne dla środowiska – poddawane recyklingowi

w tubie
żel
>100ml

Mój hit!

Pastę kupiłam przypadkiem w Biedronce. Akurat potrzebowałam coś do oczyszczania twarzy po wysypie maseczkowym i to był strzał w dziesiątkę. Pasta jest gęstą z delikatnymi drobinkami ścierającymi martwy naskórek. Świetnie doczyszcza skórę. Nie podrażnia. Skóra jest nawilżona i mięciutka. Dzięki niemu pozbyłam się niedoskonałości pomaseczkowych. Dobrze usuwa resztki makijażu. Ma przyjemny zapach. Zdecydowanie mój Hit!!!

Skutecznie oczyszcza skórę

Kiedyś pastę stosowałam kilka razy w tygodniu w celu gruntownego oczyszczenia twarzy i sprawdzała się w tym całkiem dobrze. Pomogła mi wówczas pozbyć się niewielkiego trądziku. Kosmetyki tołpa w ogóle uwielbiam za naturalny skład, w tym wypadku pasta zawiera białą glinkę, węgiel aktywny, zieloną herbatę i kwas mlekowy — składniki jak najbardziej na +

Fajna pasta zluszczajaca

Pasta zawiera duzo dobroci w sobie:biala glinka, wegiel aktywny,zielona herbata,kwas mlekowy. Jest to produkt 100%vegan.
Miesci sie on w miekkiej czarnej tubce.Pojemnosc 125ml wydajna i wystarczajaca na dluzszy czas. Kolor tego produktu z czarnoszarego po nalozeniu zmienia sie w szaroniebieski. Prosto sie ja zmywa z twarzy. Nie bedzie tez problemu z wydostaniem ostatniej kropli produktu,gdyz tubka jest miekka i latwo ja przeciac.
Pasta oczyszcza i wygladza skore,od razu widac oczyszczona i zluszczona skore. Odpowiedbio rozprawia sie z wszelkimi zanieczyszczeniami i sebum. Pory,ktore dotad byly szerokie jak kratery ,sa mniej widoczne. Jedynym minusem pasty jest delikatne sciagniecie skory po zastosowaniu. Stosuje ja 2x w tygodniu aby nie podraznic zbytnio skory. Pasta zawiera drobinki zluszczajace ktore mocno pocieraja o naskorek.

świeżość

Pasta o kolorze mocno szarym i o mega świeżym zapachu świetnie oczyszcza skórę i eliminuje oznaki starzenia oraz zmniejsza wydzielanie sebum poprawia wygląd problematycznej cery duży plus zawiera węgiel aktywny i zielona herbatę i jest Vegan ma gęsta konsystencję i duże drobinki więc dla wrażliwych cer na codzień nie polecam może tak co 3 dni pasta - żel jest raczej w formie peelingu ja używam 2 razy w tygodniu zostawiam też ją na chwilę w formie maseczki zakupiłam w biedronce jest łatwo dostępna o pojemności 125 ml wydajna i łatwo dostępna

Węgiel dobroci

Bardzo dobra pasta. Zawsze przy takich produktach boję się, że wybrudzę całą umywalkę, ale ona bardzo łatwo schodzi. Ma dużo drobinek złuszczających, pozostawia skórę oczyszczoną i miękką. Jest też wydajna, mam ją ponad 2 miesiące i nadal nie skończyłam pierwszego opakowania! Polecam :)

Bardzo dobry

Mam skórę mieszaną ale akurat ten produkt jest dla niej idealny. Używam od jakichś dwóch tygodni jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra jest oczyszczona i wygładzona. Podoba mi się to że tuż po umyciu skóra jest mięciutka. Fajnie że produkt zawiera dużo składników pochodzenia naturalnego bo aż 91% Ja ze swojej strony mogę go polecić.

Bardzo dobra pasta, ale dość agresywna

Tołpę bardzo polubiłam ze względu na ich genialny peeling enzymatyczny 3 enzymy.

Uznałam, że być może warto wypróbować inny produkt, a nuż okaże się perełką. I tak natknęłam się na pastę węglową, która była w promocji. Zaryzykowałam, kupiłam, bo akurat skończył mi się mój ulubiony żel.

Pierwsze wrażenia były bardzo pozytywne - dogłębne oczyszczanie, pozostawiające skórę naprawdę oczyszczoną. Przepiękny zapach - uwielbiam takie roślinno-ziołowe.

Jednak przy kolejnym użyciu nie byłam już taka pełna euforii. Żel mnie delikatnie podrażnił. Mikrocząsteczki dość mocno starły mi naskórek. Twarz była zaczerwieniona i bolesna.

Nie twierdzę, że jest to zły produkt - jest bardzo dobry, jednak nie do mojego typu cery - delikatnej i wrażliwej. Stąd też powinnam się tylko trzymać peelingów enzymatycznych i unikać tych wywołujący tarcie i posiadających drobinki.

Uważąm też, że nie jest to produkt do codziennego stosowania jak twierdzi producent. Pojawiają się pewne nieścisłości.
"Pasta-żel złuszczająca" - przecież nie chcemy codziennie poddawać skórę złuszczaniu, więc to wyklucza jej codzienne stosowanie
"do mycia twarzy" - myjemy codziennie, ale tu są mikroziarenka do złuszczania naskórka
Uważam, że produkt, a właściwie treści na nim zawarte mocno wprowadzają konsumenta w błąd.

Czarna, węglowa pasta.

Produkty od Tołpy stosuje już od dłuższego czasu i dobrze mi się sprawdzają. Moja skóra jest mieszana w kierunku tłustej, borykam się z zaskórnikami. Na ten produkt wpadłam przypadkiem, a że cena była korzystna, to postanowiłam wypróbować.

Pasta-żel znajduje się w czarnej tubie, z której łatwo wydobyć produkt. Widać też w miarę, ile kosmetyku nam jeszcze zostało. Jest bardzo wydajna.

Produkt ma dosyć gęstą konsystencję z drobinkami peelingującymi. Jest w kolorze czarno-szarym. Używam go 1-2 razy w tygodniu na noc, kiedy czuję, że moja skóra potrzebuje oczyszczenia. Pasta ta zapewnia mi to oczyszczenie, delikatnie złuszcza naskórek, ale przy tym nie wysusza. Skóra po użyciu jest nawilżona i pełna blasku.

Węglowa pasta łatwo się rozprowadza na twarzy, natomiast gorzej zmywa. Trzeba poświęcić trochę czasu, aby usunąć ją całkowicie. Co gorsza, barwi ręczniki, które do tej pory nie dałam rady doczyścić.

Jest to dobry produkt, natomiast wolę jednak klasyczne peelingi.

Rewelacja!

Od jakiegoś czasu mam problem z trądzikiem i rozszerzonymi porami na twarzy . Nic mi zbytnio nie pomagało. Skusiłam się na ten produkt i to był strzał w 10 ! Jest rewelacyjny . Po kilku użyciach skóra na twarzy jest zupełnie inna - oczywiście na plus ???? pory widocznie zwężone i trądzik mniej widoczny ,nowe wypryski nie wyskakują ???? skóra po użyciu tej pasty-żelu jest gładka , świeża i oczyszczona. Dodatkowym plusem jest to ,że produkt jest pochodzenia naturalnego. Polecam ????

Miłe zaskoczenie

Na samym początku byłam bardzo specyficznie nastawiona do tej pasty. Nie lubię uczucia grudek na mojej twarzy, jednak ta pasta okazała się strzałem w dziesiątkę. Nie pieni się i bardzo łatwo rozprowadza się po wilgotnej skórze. Pasta jest w kolorze jasnego cementu, nie barwi i zmywa się bez problemu. Kosmetyk jest zamknięty w tubce, która jest bardzo dobrze wykonana. Wieczko idealnie się zamyka, dzięki czemu nic nie dostaje się do środka a tubka dzielnie stoi. Idealny kosmetyk dla cer mieszanych, szczególnie jeżeli ktoś ma problemy ze strefą T(tak jak ja). Pasta oczyszcza skórę bez problemu i pozostawia uczucie świeżości na twarzy i wygładzenia.

Pasta, żel i nawet lekka maseczka

Po skończeniu pasty innej marki szukałam czegoś nowego. I akurat spotkałam tą pastę w Biedronce. Nie czytałam nic obtej paście. Ale co tam, biorę. I tu moje wielkie zaskoczenie.
Opakowanie to tubka z zamykaniem typu klik. No nic nadzwyczajnego.
Pracuje w sklepie na kasie i co 2 godz muszę dezynfekować taśmę. Pomimo maseczki wszystkie te opary mam na twarzy. Ta pasta delikatnie ale skutecznie oczyszcza buzie z kurzu, potu i wszystkuch zanieczyszczeń.
Ma bardzo ładny zapach świeżości. Jest koloru siwego. Dobrze się ją zmywa.
Skóra jest matowa, wygładzona i odświeżona.
Przy pierwszym użyciu lekko szczypała mnie skóra ale nie była podrażniona.
Czasem używam tej pasty jako maski. Tzn nakładam ją na 5 min i zmywam. I efekt jest jeszcze lepszy.

Bezbłędna.

Maskę kupuje w Biedronce,-mam już trzecie opakowanie i używam jej zamiast mydła jako ostatni krok w wieczornym oczyszczaniu twarzy.
Kosmetyk ma barwę cementu,zamknięty jest w poręcznej tubce ,pachnie kwiatowo,niewielka ilość rozprowadzona na wilgotnej twarzy dokładnie ,ale bez podrażnień usuwa zanieczyszczenia i lekko peelinguje cerę.
Skóra po jej użyciu jest gładziutka,odświeżona bez uczucia ściągnięcia czy zaczerwienienia.
Od kiedy jej używam przestałam mieć problemy z krostkami po maseczce w okolicach ust czy brody.
Świetny skład i działanie ,polska marka i cena często poniżej dyszki-czegóż chcieć więcej

Czerń – faktycznie kolor Elegantek

Coraz bardziej mnie ta nasza rodzima marka Tołpa intryguje.
Zakupiłam niedawno w trakcie jakiejś akcji promocyjnej paczkę różnych skarbów tej firmy, i kolejno ich używam. Nie wiem też, czy do wszystkich preparatów wrócę, ale akurat węglowa pasta-żel złuszczająca do mycia twarzy to strzał w dziesiątkę dla Osób, które podobnie jak ja borykają się z cerą mieszaną (lub tłustą), z niedoskonałościami, a jednocześnie wrażliwą.

Pasta oczyszcza i odświeża cerę natychmiastowo, zastępując w zasadzie całą baterię specyfików niezbędnych do pielęgnacji trudnej skóry: żel do demakijażu, peeling, i maseczkę. Jedynie przetarcia cery dodatkowo tonikiem nie pomijam, i oczywiście nałożenia kremu, ale poza tym ten kosmetyk zapewnia kompleksową pielęgnację oczyszczającą.

Już aplikacja jest super.
Kosmetyk zamknięto w estetycznej, dobrze leżącej w dłoni miękkiej tubie, z dobrym zamknięciem – szczelnym, ale nie łamiącym paznokci przy otwieraniu.

Pasta ma grafitową barwę, przez co wygląda groźnie, ale bardzo ładnie kwiatowo-ziołowo pachnie, co umila stosowanie.

Pasta prawie się nie pieni, ale pod wpływem wilgoci rozrzedza się w lekki żel, który delikatnie – bez szarpania, drapania, pieczenia, czy innego rodzaju podrażniania – lekko masuje skórę, a następnie daje się łatwo zmyć wodą i pozostawia uczucie odświeżenia, bez wrażenia ściągnięcia.

Cera jest oczyszczona, odświeżona, ultragładka, atłasowo delikatna, i jakby rozświetlona. Już po jednym myciu w jakiś cudowny sposób krostki po prostu znikają, a te większe, które normalnie nie opuszczają skóry czasem nawet przez kilkanaście dni – już na drugi dzień ściągają się do niemal niezauważalnego suchego strupka.
Szczerze kosmetyk polecam.