Phyto Nature, Rewitalizujący lotion przeciw wypadaniu włosów

Phyto Nature, Rewitalizujący lotion przeciw wypadaniu włosów

Lotion do włosów z wyciągiem z chininy został stworzony w oparciu o naturalny wyciąg z kory chinowca, który bezpośrednio
stymuluje korzeń włosa. Rewitalizuje i zapobiega wypadaniu włosów, powstawaniu łupieżu i łojotoku. Skutecznie redukuje swędzenie skóry głowy. Dodatkowo wzbogacony w prowitaminę B5 i auksyny roślinne odżywia włosy od nasady po same końce. Przeznaczony do włosów słabych i zniszczonych. Stymuluje naturalny wzrost włosów, odżywia i regeneruje, przywracając siłę, blask i elastyczność. Lotion może być stosowany zapobiegawczo na zdrowych włosach. By osiągnąć maksymalny efekt, zaleca
się stosowanie lotionu w połączeniu z szamponem przeciw wypadaniu włosów Phyto Nature.

Nie dla wszystkich

Produkt mnie nie przekonał.
Nie zauważyłam poprawy kondycji ani włosów ani skóry.
Mam wrażenie, że płyn jeszcze bardziej wysuszył mi włosy.
Zapach ma dość przyjemny, wydajność na dobrym poziomie. Wysoka cena.

Mało znane cudo o świetnym składzie i działaniu

Ten kosmetyk do prawdziwe cudo , szczególnie na wypadające włosy, choć ja bym go określiła szerzej , że bardzo wzmacnia i wspiera zdrowie włosów. Sięgnęłam po raz pierwszy po niego jakiś rok temu, przerażona wypadaniem włosów, a pani ze sklepu fryzjerskiego poleciła mi to cudo. Wyciąg z chininy stymuluję korzeń włosa i ja poczułam to już po pierwszym użyciu ( używałam razem z szamponem tej samej serii ), moje włosy stały się mocniejsze, jakby mocniej przytwierdzone do skóry głowy, wygładzone i po prostu silne. Bardzo zaskoczyły mnie te szybkie efekty - po dwóch tygodniach utrata włosów zmniejszyła się u mnie o połowę, a one same zaczęły szybciej rosnąć i zaczęły mnie zachwycać z dnia na dzień swoim blaskiem i wyglądem.Zawsze wracam do tej serii , gdy moje kosmki zaczynają lecieć . Jedyne co mi bardzo przeszkadza to słaba dostępność - bardzo słaba.. Jest to kosmetyk ziołowy i tak tez pachnie, lotion ma atomizer co ułatwia aplikację na włosy, po aplikacji wcieram w skórę głowy. Wystarczy kilka psiknięć, lotion jest bardzo wydajny. Butelka plastikowa, ukryta w kartonowym pudełeczku na którym jest wszystko opisane. Konsystencja- lekka, nie tłusta. Polecam , jest genialne. Lepsze od znanych mi i dużo droższych Klorane itp.