Pojemność 5,5 ml

Pomadka NIVEA Hydro Care to lekka, nawilżająca formuła z naturalnymi olejkami i aloesem, o przyjemnej i jedwabistej konsystencji. Natychmiast wtapia się w Twoje usta, zapewniając im 24-godzinne nawilżenie. Filtr SPF 15 chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Ciesz się przyjemnym uczuciem świeżości i naturalnie miękkimi ustami!

Dość przyjemna

Pomadka Nivea serca mi nie skradła.
Konsystencją i efektem jaki daje na ustach, przypomina mi typową wazelinę.
Zapachu i smaku praktycznie żadnego nie czuć.
Bardzo dobrze się rozprowadza .
Ma wygodne i typowe dla tej marki opakowanie. Dość ładne, schludne.
Co do działania to jakoś super nie nawilża na dłuższą metę.
Usta są miękkie i delikatne, ale za niedługo ponownie wysuszone,

Jedna z moich ulubionych pomadek na lato

U mnie idealnie sprawdza się w lato. Przynosi ukojenie spierzchniętym ustom, a SPF zapewnia im ochronę przed słońcem. Jest tłusta, dlatego łatwo się rozprowadza oraz błyskawicznie zapewnia nawilżenie. Nie trzeba używać dużej ilości produktu, żeby pokrył i nawilżył całe usta.

Całkiem przyjemna, jednak...

Pomadka Nivea zaskoczyła mnie...
Nie przepadam za innymi z tej firmy.
Na początek duży plus za SPF, który jest konieczny na ustach, a wiele z nas o tym zapomina.
Zapach delikatny, lekko wyczuwalny. Opakowanie już zna pewnie każda kobieta. Nie ma do czego się przyczepić.
Pomadka delikatnie nawilża, jednak jeśli ktoś, tak jak ja ma wiecznie spierzchnięte, popękane usta w zimie, to nie ma co liczyć na cuda, gdyż kosmetyk ten w takim przypadku niewiele nam pomoże.
Myślę, że będzie odpowiedni przy codziennej pielęgnacji u osób, które nie mają ogromnych problemów z przesuszaniem ust i dobrze sprawdzi się latem, gdy warunki pogodowe są bardziej sprzyjające.

Nivea, Hydro Care 24h Melt-in moisture, Pielęgnująca pomadka do ust SPF 15

Linia Hydro jest lżejsza od Original Care i nie smakuje jak wazelina, tę używam jako podkład pod pomadkę, bo mam jeszcze dwie w zapasie i zimą bardzo przesuszają mi usta. Wcześniej używałam NIVEA Pielęgnujący peeling do ust Aloes pod pomadki, ale ta jest lepsza. Jest zimno i zauważyłam że nawet błyszczyku nie da się używać bez podkładu czymś nawilżającym. Jako produkt tylko do smarowania ust w domu to jednak wolę moją z Aloesem. Ma te przyjemne drobinki i jest bardziej świeża. Ta pomadka jest pośrednia między mocno nawilżającą Original Care, która na mróz jest idealna bo ma dużo wazeliny a peelingiem do ust. Z kolekcji pomadek Nivea nie sposób czegoś sobie nie dobrać a opisy ją jednoznaczne na opakowaniu niczym mnie nigdy ta marka nie zaskoczyła a używam ich od dawna:
standard Nivea:
- kolekcja Original ma najwięcej wazeliny, są gęste i dłużej utrzymują się na ustach, delikatnie lepkie, ale leczę nią spierzchnięte usta niezależnie od pory roku, zimą nie mogę jej nie mieć.
- kolekcje Hydro są lżejsze od pierwszych, dla kobiet co nie lubią tej powłoki wazelinowej i gęstego mazidła na ustach.
- najlżejsze są peelingi i najsilniej pachnące.

Jest to marka przewidywalna dlatego je używam kupując odpowiednio do potrzeb i pory roku.

Pielęgnująca pomadka do ust Hydro Care

Bardzo dobra pomadka, klasyczna wersja, świetnie chroni usta, nawilża. Nie zostawia nieprzyjemnego posmaku i żadnego tłustego filmu.
Wygodna w użyciu przez formę sztyftu, czyli moją ulubioną w takich produktach - nie brudzi rąk :)

Mieszane uczucia

Lubię testować nowe pomadki, jednak i tak zawsze kończę z czymś sprawdzonym. Pomadka Nivea Melt-in moisture ma całkiem niezłe właściwości nawilżające, ale bez szału.

Pomadka jest w wygodnym sztyfcie. Jest bezbarwna i ma raczej typowy, "pomadkowy" zapach, ale także lekko gorzki smak, nieprzyjemny. Dobrze się rozprowadza na ustach i daje bardzo długą ochronę poprzez utworzenie na ustach filmu i poprzez pewną ochronę SPF.

Najważniejszą właściwością, na podstawie której oceniam pomadki, jest ich zdolność do "uratowania" bardzo suchych i spierzchniętych ust. Pomadka z Nivea ma raczej średnie właściwości w tym względzie. Nawilża usta i robi to całkiem nieźle, ale nie powiedziałabym, że jest ratunkiem dla ust w ich najgorszym stanie.

Ogólnie - na co dzień - polecam. Jeśli jednak aktualnie (lub często) cierpicie z problemu bardzo suchych, bardzo spierzchniętych ust, warto rozejrzeć się za inną pomadką.

Mega uczucie nawilżenia

Uwielbiam tą pomadkę, ponieważ zapewnia mi uczucie mega nawilżenie, a zarazem ma lekką konsystencję, Propozycja od nivea ląduje na moich ustach zarówno rano pod pomadkę, zapewniając satynowe wykończenie, jak również na noc zapewniając komfort moim ustom. Pomadka ma delikatny pielęgnacyjny zapach oraz formułę, która praktycznie sama rozprowadza się na ustach. Wykręcany sztyft jest wygodny w użyciu, opakowanie solidnie i estetycznie wykonane.

Przeciętna

Niby klasyk, jednak moim potrzebom nie odpowiada. Mam nawyk podgryzania ust i przez to mam je dość często przesuszone. Trafiłam już na wiele balsamów, które szybko nawilżyły moje podrażnione usta, a ich cena wcale duża nie była. Tutaj jednak się zawiodłam. Cena owszem, nie jest duża, jednak nie spełnia moich dość wysokich oczekiwań. Delikatnie nawilża, ale bez szału. Końcówkę wyrzuciłam, bo nie było sensu jej dalej używać. Mam wrażenie, że kiedyś już używałam tego balsamu i był zdecydowanie lepszy. Teraz coś jednak poszło nie tak.

Nawilża i koi przesuszone usta..

Pomadka jest jak dla mnie idealna. Jej konsystencja jest zbita, ale rozprowadza się na ustach jak masełko. Jest przezroczysta, ma bardzo delikatny nienachalny zapach. Wystarczy raz posmarować usta i mamy uczucie nawilżenia przez kilka godzin. Pomadka pozostawia tłustą warstwę na ustach, ale nie klei się. Opakowanie jest plastikowe, co dla mnie jest wadą. Na rynek wychodzą już pomadki w papierowych opakowaniach z recyklingu, można by było to zmienić. Tym bardziej nie lubię tego opakowania z powodu blokowania się mechanizmu wysuwania pomadki - czasem się on blokuje. Samo opakowanie pomadki nie jest trwałe, często pęka. Stosuję ją codziennie nawet jeśli moje usta są w pełni nawilżone. To po prostu weszło mi w nawyk - wolę pielęgnować je cały czas i zapobiegać przesuszeniom. Oprócz opakowania wszystko na plus!

Cudowna pomadka

Mam ekstremalnie suche usta i wiele pomadek nie daje sobie z nimi rady. Z tą jest inaczej, niezliczoną ilość razy uratowała moje wysuszone i popękane usta. Dzięki niej są nawilżone, niesamowicie gładkie i miękkie. Najbardziej lubię nakładać nakładać kilka grubych warstw przed samym pójsciem spać. Dzięki temu w ciągu następnego dnia mogę rzadziej jej używać. Jest bardzo wydajna, zużyłam już wiele opakowań i jeśli któregoś nie używałam regularnie to po ponad roku jeszcze nie było skończone. Uwielbiam jej zapach, jest bardzo przyjemny i delikatny, typowy dla tej firmy. Ma SPF 15 co jest również dużym plusem.

Coś tam nawilża , ale bardzo przeciętnie,

Pomadkę zakupiłam w hipermarkecie , zobaczyłam przy kasie i wrzuciłam do koszyka mimo że tego typu produktów mam już składzik, ale balsamów i pomadek pielęgnacyjnych nigdy nie za wiele.

Opakowanie charakterystyczne dla Nivea. Pomadka ma formę sztyftu zamkniętego w plastikowym etui. Dolna część jest w białym kolorze, a zatyczka w błękitnym z nadrukiem loga producenta. Mechanizm wysuwania działa bez zarzutu, nie zacina się, a zatyczka wskakuje na swoje miejsce z charakterystycznym odgłosem "klik". Opakowanie jest minimalistyczne ale trwałe, nie pęka a napisy się nie ścierają. Nowy produkt zapakowany jest w blister z dokładnym opisem produktu.

Sztyft jest w białym kolorze, zbity, lekko tłustawy, ale przyjemnie rozprowadza się na ustach, łatwo po nich sunie pokrywając je równomierną warstwą.
Zapach mi odpowiada choć jest dość dziwny i ciężki do określenia. Trochę w nim arbuza , trochę roślinności z dużą dawką cierpkości. Po oblizaniu ust czasami czułam nieprzyjemną gorycz w buzi.
W składzie znalazło się masło shea, olej rzepakowy, olej rycynowy, olej z awokado, gliceryna, wosk pszczeli, olej jojoba, sok z aloesu i sporo konserwantów w tym bht.

Nawilżenie po zastosowaniu pomadki u mnie było dobre, ale mam usta zadbane bez przesuszeń, ale deklarowane przez producenta 24 godziny nawilżenia to duża przesada nawet w moim przypadku. Pomadka łatwo się rozprowadza, równomiernie pokrywa usta pozostawiając początkowo mocno wyczuwalną kleistą warstwę która znika po pewnym czasie.N ie nadaje żadnego koloru tylko delikatnie je nabłyszcza, zmiękcza , wygładza i sprawia że usta wyglądają na odżywione i zadbane. Na ustach utrzymuje się krótki czas po około godzinie nie ma po niej śladu a usta wracają do stanu przed zaaplikowaniem pomadki.Plusem jest zawartość filtra SPF 15 który chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych, oraz tłusta warstwa ochronna która chroni przed wiatrem i mrozem.

Jak dla mnie to bardzo przeciętny produkt, który u mnie się sprawdził z racji dobrej kondycji moich ust, nie sądzę by zachwyciła i zadowoliła osoby z ustami problematycznymi.

Dobra pielęgnacja

Lubię pomadki Nivea, bo zawsze radzą sobie z odpowiednim nawilżeniem skóry ust. Przy regularnym stosowaniu nie ma mowy o spierzchniętych ustach. Pomadka dobrze ślizga się po skórze. Ma delikatny zapach. Jest dosyć wydajna. Nie wiem jedynie o co chodzi z obietnicą producenta "24h", bo na pewno nie wystarczy jedna aplikacja na dobę ;) Raczej cieniutka warstwa kilka razy dziennie.

Bardzo dobra pomadka

Tą pomadkę zakupiłam pod koniec grudnia, moje usta wymagały dużej pielęgnacji. Były spierzchnięte i popękane. Pomadka ma delikatną konsystencję i ma bardzo przyjemny zapach. Dobrze nawilża i regeneruje usta, pozostawiając je miękkie i delikatne w dotyku. Długo się utrzymuje przez co po wchłonięciu usta nie są spierzchnięte. Bardzo dobrze chroni. Jak dla mnie najlepiej sobie radzi z wszystkich pomadek od Nivea.