Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe & makadamia, Odżywka do włosów

Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali mleko kokosowe i makadamia, by stworzyć unikalną formułę dla włosów suchych i pozbawionych sprężystości. Wyjątkowa receptura sprawi, że Twoje włosy będą sprężyste i odżywione od nasady, aż po same końce bez obciążania ich.

Botanic Therapy to siła odżywczego mleka kokosowego i makadamia dla zdrowo wyglądających i naturalnie pięknych włosów.

Do kręconych włosów

Moje włosy są kręcone, a odżywka podbija ten skręt. Rozczesuje włosy tylko na mokro i nie mam żadnych problemów z produktami tej serii. Przyjemnie pachnie i nie obciąża włosów.

Świetna odżywka

Odżywka do włosów Garnier Botanic Therapy jest wprost idealna. Cudownie pachnie, dzięki niej rozczesywanie włosów nie jest istną masakrą i pozostawia włosy miękkie,sprężyste i mile pachnące. Myślę, że napewno będę do niej często wracać.

takie Raffaello do włosów

Do tej odżywki zapałałam miłością wielką, kiedy tylko weszła na rynek, albowiem uwielbiam kokosy we wszelkiej postaci. Próbowałam załapać się do testu na Wizażu, niestety nie udało się. Kupiłam więc za własne pieniądze pierwsze opakowanie, a z racji tego, że odżywki do włosów zużywają się u mnie w ekspresowym tempie (mam włosy długie, bardzo gęste i wymagające, więc przy myciu włosów co 2-3 dni jedna odżywka starcza mi maksymalnie na dwa tygodnie), kupiłam potem opakowanie i drugie, i trzecie...Zatem najwyższy już czas wystawić recenzję.

O opakowaniu rozpisywać się nie będę- każdy widzi, że stoi na głowie, zatem produkt fajnie spływa na dno.

Sam kosmetyk pachnie obłędnie kokosem i ma fajną, gęstą konsystencje o białym kolorze. Producent powinien ostrzegać PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO JEDZENIA, gdyż skojarzenie z pysznym kremem kokosowym (takim jak w Raffaello) jest jak najbardziej słuszne. Odżywka nie spływa z włosów, co jest jej kolejnym plusem.

Zazwyczaj po umyciu włosów, nałożeniu i spłukaniu odżywki, stosuję jeszcze na suche już kłaczki olejek od Garniera. Przy używaniu tej odżywki nie jest to już koniecznością. Odżywka bowiem pięknie odżywia włosy i przywraca im miękkość.

Świetnie sprawdzi się u właścicielek wysokoporowatych, kręconych włosów, podkreśla bowiem naturalny skręt. Chociaż producent tego nie obiecuje, kosmetyk znakomicie radzi sobie z poplątanymi, skłonnymi do kołtunienia się włosami- ułatwia bowiem rozczesywanie.

Podsumowując, jest to jedna z moich ulubionych odżywek do włosów, a z racji tego, że świetnie rozczesuje moje wiecznie plączące się klaczki, z pewnością wrócę do niej jeszcze wiele razy. Polecam.

Bardzo dobra drogeryjna odżywka

To dobra drogeryjna odżywka. Nie jest to jakiś super wybitny produkt, ale robi to co ma robić odżywka
Odżywkę stosuje po każdym myciu włosów więc jest to produkt, który w mojej łazience jest zawsze. Jakiś czas temu odkryłam, że na moje włosy świetnie działa kokos, w zasadzie pod każdą postacią, więc namiętnie testuje wszystkie produkty do włosów z tym właśnie składnikiem.
Odżywka Garnier może nie jest wybitnym produktem wśród wszystkich moich kokosowych odkryć, ale jako odżywka jest bardzo dobra. Zawiera w składzie mleko kokosowe, które ma na moje włosy dużo słabsze działanie niż olej, nie mniej jednak robi swoją robotę całkiem dobrze. Wygładza i nawilża włosy, nie obciąża ich, sprawia że są sypkie, lśniące i wyglądają zdrowo.
Cena jest przystępna. Odżywka jest dostępna w każdej sieciowej drogerii więc bez problemu można ją upolować w cenie promocyjnej.
Wydajność jest dobra.
Opakowanie dość wygodne, bo butelka stoi na zakrętce, co jednak nie sprawia że wszystko spływa w dół, bo odżywka jest gęsta. Aby zużyć do końca konieczne jest rozcięcie butelki.

Mleczna odżywka

Odżywka ma przyjemny zapach podobny do szamponu i maski z tej serii. Jest wydajna,,łatwo się rozprowadza. Włosy po jej uŻyciu ukladają się i rozczesują bez problemu.

Lekka, ładnie wygładzająca

Odżywkę używam po umyciu włosów, zostawiam ją dosłownie na parę minut i spłukuję. Sprawdza się bardzo dobrze, jest lekka, nie obciąża, a włosy są po niej gładkie i miękkie. Substancje zapachowe są na wysokim miejscu, co może niektórym przeszkadzać. Zawiera też silikon, ale "ten dobry", który nie nabudowuje się na włosach.
Największa zaleta to oczywiście obłędny, kokosowo-orzechowy zapach, który naprawdę długo się utrzymuje.

Warto spróbować!

Odżywki do włosów używam przy każdym myciu. Dlatego nie mogą być za bardzo obciążające. Ta jest idealna do systematycznego i częstego stosowania.

Bardzo wydajna, wystarczy odrobina na pokrycie średniej długości włosów. Przepięknie pachnie - jak wszystkie kosmetyki z tej serii (szampon i maska). Dobrze nawilża i odżywia. Ja lubię efekt dociążonych i dobrze wygładzonych włosów i do tego działanie tej maski jest odrobinę za słabe. Ale, żeby osiągnąć efekt zdrowych i lśniących włosów jest idealna!

Agata

Używa produktu od: próbka

Odzywka naprawde super.

Odzywka ma dobra konsystencje, latwo naklada się ją na wlosy i po zmyciu wlosy sa bardzo miekkie. Mialam bardzo zniszczone wlosy a juz po kilku uzyciach calego zestawu kosmetykow sa w duzo lepszej kondycji.. Polecam z czystym sumieniem.

super odżywka

Przy stosowaniu z szamponem z tej serii jak i przy innych szamponach ta odzywka sprawdza sie swietnie, ulatwia rozczesywanie wlosow, po splukaniu wlosy sa miekkie, nawilzone po same konce i pelne blasku. Na pewno siegne po nią ponownie.

Odżywka do włosów

Odżywka również ma plastikowe opakowanie i zamknięcie typu klik, ale zamknięcie umieszczone jest na dole, czyli odżywka stoi na zamknięciu. Pojemność jest mniejsza niż w przypadku szamponu, tutaj mamy 200 ml. Za odżywkami swego czasu nie przepadałam, bo zauważyłam, że włosy mi się szybciej przetłuszczały, ale od roku dałam szansę i nakładam co jakiś czas odżywkę. Produkt jest bardzo wydajny, używam na zmianę z moim partnerem, bo on jest wielbicielem odżywek. Nakładam mało na całą długość włosów. Zostawiam na 5 minut po czym dokładnie spłukuje. Co zauważyłam ? Nakładając ten produkt u nasady obciąża dość mocno włosy, dlatego należy uważać. Oczywiście mam świadomość, że nie u wszystkich zadziała tak samo. ;) Używając mało i z rozwagą włosy są lśniące, lepiej się rozczesują (mam kręcone) no i oczywiście przepięknie pachną. Odżywka jest bardzo gęsta o zabarwieniu białym. Silnie odżywia włosy, zauważyłam po sobie i pięknie nadaje sprężystości moim lokom. Z szamponem tworzy świetny duet ! Polecam.

Jest ok

Odżywia dobrze włosy i bez problemu się rozczesują, są nawilżone i miłe w dotyku.
Nie "oblepia" ich nadmiernie.
dość dobrze się spłukuje.
Opakowanie przyjemne w użyciu

Super

Recenzuje odzywke ktory dostalam do testow, razem z maska i szamponem.
Odzywke stosuje na przemiennie z maska. Mam włosy normalne z tendencja do przetłuszczania, farbowane.
ZALETY:
- zapach
- wydajność - na włosy do ramion wystarczy niewielka ilość

Ta odzywka robi cuda - wlosy sa miekkie, syplie, dobrze obciążone ale nie przeciazone.

Używa produktu od: próbka

Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe & makadamia, Odżywka do włosów

Bardzo fajna odżywka, sprawia, że włosy są miękkie i delikatne oraz łatwiej się rozczesują. Naprawdę działa. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że szybko się kończy.