Natura Care, Łagodzący płyn micelarny do skóry wrażliwej

Natura Care, Łagodzący płyn micelarny do skóry wrażliwej

Łagodzący płyn micelarny przeznaczony do codziennego demakijażu twarzy i oczu, szczególnie polecany do skóry wrażliwej, suchej, skłonnej do podrażnień.
Składniki aktywne: aloes, woda oczarowa, ekstrakt z aronii oraz ekstrakt z kasztanowca, pielęgnują skórę i łagodzą podrażnienia.

sucha, alergiczna / atopowa, odwodniona, wrażliwa, naczynkowa
oczyszczające
bez alkoholu
płyn
<50ml, 50 – 100ml
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy

Dla mnie idealny

Płyn micelarny o przyjemnym składzie zawierającym ekstrakty z roślin mające działać nawilżająco i łagodząco.
U mnie sprawdził się doskonale, zmywa makijaż i produkty pielęgnacyjne bez żadnych zarzutów, pozostawiając buzię czystą i nawilżoną. Płyn w żaden sposób nie ściąga twarzy, a wręcz mam uczucie jakby ją odświeżało. Po stosowaniu płynu przez około rok mam wrażenie że moje naczynka na policzkach nie są tak widoczne jak kiedyś.
Płyn micelarny jest stosunkowo tani co do jego wielkości, nie pieni się, nasączony nim wacik delikatnie przemywa skórę. Jeżeli ma jakiś zapach to jest na tyle delikatny że go nie wyczuwam. Nie podrażnił moich wrażliwych policzków i dokładnie zmył nadmiar sebum ze strefy T. Jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno zostanie ze mną na długo.

Nie dla wrażliwej skóry

Płyn ma małą pojemność i zajmuje mało miejsca jest idealny na wyjazdy. Kosmetyk dobrze zmywa makijaż nawet raz zmył tusz wodoodporny także dobrze rozpuszcza resztki tuszu. Na opakowaniu jest napisane, że przeznaczony jest dla skóry wrażliwej jednak nie zgodzę się z tym. Jak dostanie się do oczu to bardzo mocno pieką i łzawią. Na twarzy nie pojawiły się żadne krostki także tutaj jest lepiej. Jednak to jak działa na moje oczy dyskwalifikuje go.