Przepisy Babci Agafii, Naturalny krem ochrony na dzień do normalnej i mieszanej cery, apteczna formuła z jonami srebra i filtrem UV

Krem został stworzony według oryginalnej syberyjskiej receptury. Unikalna kombinacja składników wchodzących w jego skład, skutecznie chroni skórę przed wpływem niekorzystnych czynników otaczającego środowiska. Krem zawiera filtr przeciwsłoneczny UV. Nadaje się do codziennego stosowania jako podkład pod makijaż. Dzięki zawartości jonów srebra sprzyja procesowi odnowy komórek i odmłodzeniu skóry. Zawiera: czarną jagodę, babkę zwyczajną, pierwiosnek lekarski, prowitamina B5 oraz pantenol.

Struktura
w tubce
Wiek
20+

Bardzo przyjemny

Lubię produkty Bania Agafii- są tanie, ale skuteczne. Ten krem jest również świetnym zakupem. Delikatnie nawilża skórę, ma lekką konsystencję i nie obciąża cery. Nie zauważyłam, żeby zapychał mi pory lub powodował jakieś inne problemy. Nie jest mocno perfumowany, co jest dużym plusem. Nadaje się pod makijaż. Do tego wchłania się szybko i pozostawia miło miękką skórę. Nie zostawia tłustej albo świecącej warstwy, dzięki czemu można bez problemu nosić go solo i nie wygląda się dziwnie. Moim zdaniem idealnie sprawdzi się na dzień, bo na noc jednak za słabo nawilża.